Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mik a tapasztalatok a Russell Hobbs háztartási/konyhai gépekről? fórum

Mik a tapasztalatok a Russell Hobbs háztartási/konyhai gépekről? (beszélgetős fórum)


6. b.laura1992 (válaszként erre: 5. - Babyface10)
2013. aug. 6. 19:40

melyik fajta vasalód van? csak mert azt is esedékes lenne vennem, és ha már turmixból is Russell Hobbs-t vettem(mert hogy közben vettem egyet), lehetne egységes minden, ha ennyire jó ez a márka.


csak nekem nagyon furcsa az,hogy hogyan lehet egy ilyen "divatmárka" ennyire olcsó?....mert abszolút megfizethető....ami persze nem baj, de mindenképp érdekes


ezért is nézek utána ezeknek nagyon, hogy kinek milyen tapasztalata van ezekkel

2013. aug. 6. 12:05
Nekünk vasalónk van szuperul mûködik!Ès a szendvicssütő is nagyon jó, semmi baj egyikkel sem.
2013. aug. 5. 20:40
nekünk bevált.karácsony előtt vettük a többfunciós mixert
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - B.laura1992)
2013. aug. 5. 19:49
Ha "egyszerű" turmixgépet akarsz venni, szerintem mindegy, milyet veszel.
2013. aug. 5. 18:16
Mi pár napja majdnem vettünk egy ilyen kávéfőzőt t***-ban. Azért hagytuk ott, mert két darab volt a polcon. A kiállított darab és egy olyan, amit szemmel láthatóan használt már valaki, felteszem visszavitték, mert valami nem stimmelt vele. Kávécseppek voltak rajta....
2013. aug. 5. 16:08
Mi a véleményetek és/vagy a személyes tapasztalaitok a Russell Hobbs konyhai gépekről? Turmixot készülök venni....:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook