Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Parókát, hajprotézist, hajpótlást hordók véleménye. fórum

Parókát, hajprotézist, hajpótlást hordók véleménye. (beszélgetős fórum)


2015. máj. 15. 18:09
sziasztok! én pepi hordok! évek óta,szívesen meg osztom veletek tapasztalataim ha valakit érdekel!
2013. szept. 9. 20:54
rengeteg minőségi hajpótlás létezik, méretre szabottan, saját hajszínhez való. Választhatsz csatosat, felvarrósat, ragasztósat... a kínálat végtelen. Ma már ezek is természetes kellékek a ruhatárból (sajnos). Elsőre nem biztos, hogy sikerül megtalálnod azt a pótlást, ami jó lesz, de mivel ezek használati cikkek, nem örök életűek, a második.. harmadiknál már rutinos leszel kritériumok alapján fogsz vásárolni. Ez is olyan, mint a hajadra kent szerek. Ki kell próbálni, hogy megtudd melyik a jó, kényelmes.
6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Lollita)
2013. aug. 6. 11:07

Persze elhiszem, de pl. ha nekem a normál tartományon belül van, akkor már hízok, hullik a hajam, stb.

Nekem az a jó, ha a TSH-m az alsó referencia alatt van, tehát túlműködök.

Milyen gyógyszert szedtél? És mire? Túl vagy alulműködésre? Amikor szedted a gyógyszert, akkor is hullott a hajad? Én is simán teherbe estem és pedig pm. beteg voltam.


Paróka: Egy vizsgálatnál találkoztam egy egy nővel, aki kemoterápit kapott. Nagyon szép haja volt és meg is kérdeztem, hogy nem hullott ki? Mire mondta, hogy parókát hord. Teljesen ledöbbentem, mert tényleg szép volt a haj és még ekkor sem láttam rajta, hogy nem igazi, és azt sem, hogy hogyan csatolódik a fejéhez. Mondtam is neki és ő nagyon örült.

5. Lollita (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2013. aug. 6. 11:02

Hidd el én ezeken már túl vagyok. kimondottan a pajzsmirigyre is rámentek, mert igen kinek mi a jó érték ezt ember válogatja. Nekem a normál tartományon belül van. A doki úgy látta próbáljuk meg gyógyszerrel kezelni mert, igaz, hogy normálon belül van de azon belül egy picit lentebb. Szóval szedtem rá gyógyszert több hónapig, de rosszul voltam tőle, így abbahagytam. A doki is azt mondta , a pajzsmirigy szintem megfelel nekem.

Engem már Budapesttől kezdve, A debreceni orvosi egyetemi korházig tetőtől talpig kivizsgáltak.

Ha öröklöd a dht érzékenységet, csak azok a szerek vannak amiket mondtam.

Ja és tuti jó a pajzsmirigyem, mert egyből teherbe estem, tavaly. Már meg is született a pici.

4. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - Lollita)
2013. aug. 5. 21:09
Nem akarlak ezzel piszkálni, csak úgy érdekelne, hogy mit jelent a jó pajzsmirigy érték pl.?
3. Lollita (válaszként erre: 2. - A0c1361e44)
2013. aug. 5. 16:31

Már minden vizsgálaton túl vagyok, minden leletem jó.6 évig csak vizsgálatokra jártam Sajnos dht-érzékenységem van, ami azt jelenti, hogy jó hormonszint mellett is hullik a hajam . Androgén hajhullás. Erre a hajhullásra, a minox van diane-35, andrucor, de nem segít.

Ezért szeretnék hajpótlást hordó emberekkel beszélni.

2013. aug. 5. 11:39

És mi az oka a haj hullásodnak?

Nekem a pajzsmirigy betegségemtől hullott és ahogy beálltak a jó értékek megszűnt és visszanőtt, illetve van akinek PCOS betegségtől hullik a haja és nekik is rendeződik a kezelés hatására.

Én előbb a probléma okát keresném meg és csak akkor gondolkodnék ilyenben, ha nem lenne megoldás.

2013. aug. 5. 11:20

Sziasztok!


Azoktól az emberektől szeretnék segítséget kérni, akik parókát hordanak, vagy felragasztós haj protézistm,vagy valamilyen hajpótlást.

34 éves vagyok 26 éves koromtól hullik a hajam.

Sajnos nekem is szükségem lesz valamilyen hajpótlásra, és szeretném megtalálni azt amelyik a leg természetesebb. Szeretnék olyan emberekkel beszélgetni, akik így élnek, hogy sikerüljön nekem is feldolgozni ezt a szörnyű traumát. Kérem, segítsenek, akik ilyeneket használnak. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook