Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Veszprémbe megyünk nyaralni.Mit érdemes megnézni? fórum

Veszprémbe megyünk nyaralni.Mit érdemes megnézni? (beszélgetős fórum)


12. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Kicsilányka1984)
2013. aug. 5. 10:04
A Séd völgyén végigsétálni, a Pajta utcától a Laczkó forrásig. Jó kis játszóterek is vannak.
11. eva215
2013. aug. 5. 08:48
Én is a Balcsit ajánlom, mindenképp Csopakot, vagy Almádiban a nagyobb strandot, mert ezeken a strandokon van "gyerekrészleg". A csopakit jobban szeretem, mert ott nincs annyi hülyeség, pl. ugrálóvár, gokart, ilyesmi, mint az almádi strandon. Veszprémben, a manóknak ajánlom még a Bugyuló játszóházat, pici, de szerintem jól elvannak ott is a gyerekek egy órát, míg te megihatsz nyugiban egy teát. Van másik játszóház is, de én ott még nem jártam. És természetesen az összes más látványosság is érdekes lehet, amiket az előttem szólók írtak, csak nem akartam őket ismételni.
2013. aug. 5. 08:42
Jaj és elfelejtettem, a Vár alatt ott vannak a Margit romok és a Szerelemsziget, azt a részt is fel is újították ráadásul.
2013. aug. 5. 08:41

A Várat mindenképp, a kilátóval, ott előtte a Benedek hegyre is érdemes lesétálni, a Vár alatti rész is nagyon szép, csak azt hagyjátok a végére, mert vissza kell mászni :) Veszprém is 7 dombra épült. A Várban ha esetleg múzeum, ott a Szent György kápolna, M.o.-n a legelső, meg a Gizella freskók, ill. a székesegyház, eleve nagyon sok a szép épület. A sétálóutcát most díszkövezték :) Balatonalmádi csak 12 km, jó a strand is, Csopak is közel van, ott is, csak kisebb. Balatonfüreden igen, a Tagore sétány és a kikötő nagyon szépek.

Veszprémben még, az Állatkert környékén is szép, egész parkos, meg el lehet veszni feljebb az "óvárosban", szép utcák vannak és gyönyörű rálátás a várra.

2013. aug. 5. 08:35
Érdemes lenne átugranotok Balatonfüredre is egy napot. Nincs annyira messze és nagyon szép! Jót lehet strandolni is.
2013. aug. 5. 08:20
A Várat, a sétálóutcát...ezeken kívül múzeumokat és templomokat...
6. kicsilányka1984 (válaszként erre: 2. - Sonysony)
2013. aug. 5. 08:09

ezen kívül:)

ahol nincsen az szerintem nem is megy.

2013. aug. 5. 08:09
állatkertben annyiszor voltunk már Veszprémben.oda nem vágynak sajnos:(
2013. aug. 5. 08:07
állatkertet!
3. noozimanoo (válaszként erre: 1. - Kicsilányka1984)
2013. aug. 5. 08:05
Állatkertet mindenképp!!! Gyönyörű!
2013. aug. 5. 08:02

Veszprém (is) szép város.



Azt, hogy van-e sok pénz a pénztárcában! :)

2013. aug. 5. 07:55

2 és 5 éves gyerekkel:)

előre is köszönöm:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook