Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Végső akarat cimű török sorozatot kedvelők, gyertek beszélgessünk róla... fórum

A Végső akarat cimű török sorozatot kedvelők, gyertek beszélgessünk róla... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. aug. 6. 06:38
én már kerestem itt a neten előre a részeket,mert kis kíváncsi vagyok,de nem találtam sehol:((
8. hüllen (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2013. aug. 6. 06:35

Nekem a kezdet nagyon bejött,amikor elkezdték bejátszani a jelenteket 2 reklám között...

Azt én is észre vettem,hogy jól megcsavarják a filmet,de akkor tuti nem lenne érdekes ,ha nem tennék:)

Na az a nő tuti sárkány,ahogy viselkedik az már bosszantó:(

Kerim helyett már kivégeztem volna:DDDD

2013. aug. 5. 20:58

Jónak, érdekesnek indult a sorozat, de amit Lale csinál, nekem már fáj:-)

Több ember életét felforgatja, utána meg néz mint Rozi a moziban, nem érti, hogy miért viselkednek vele úgy a hozzátartozói, mintha mi sem történt volna. Furcsa ez a viselkedés egy tanult embertől. Munkahelyére akkor megy amikor akar, a körülötte élő emberekkel kénye-kedve szerint játszik.

Kerim anyósa meg egy igazi sárkány.

6. hüllen (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2013. aug. 5. 20:33

Zeynep tényleg szimpi,de Kerim nem annyira:)

Bár ők összeillenek:)

5. hüllen (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2013. aug. 5. 20:31

igen,én is látom,hogy nem sokan szólnak hozzá,így talán csak nekem jött be ez a sorozat:((

Ma megint nem tudtam megnézni ,sajnos:((

Igen,nagyon jól játsszák a szerepüket,és nagyon cukik!Nagyon ragaszkodnak az édesanyjukhoz,mint minden gyerek:)))De ez így van rendjén:)

2013. aug. 5. 19:19

Nem sokan szólnak hozzá, úgy látszik kevesen nézik a sorozatot.


A kislányok nagyon jól játszanak, aranyosak.

2013. aug. 5. 08:44
Amúgy Zeynep és Kerim a legszimpatikusabb nekem.
2013. aug. 5. 08:43
Én teljesen kivagyok tőle. Ekkora baromságot, amit Lale csinál, borzasztó. Magától a csajtól már kiráz a hideg. 2007-ben játszódik a történet, de a felfogásuk az embereknek kb. 40 évvel ez előtti.
2013. aug. 5. 07:30

Nekem személy szerint nagyon bejön,ez a sorozat,csak nagyon ritkán tudok oda jutni,hogy,délutánonként leüljek és meg nézem az rtl klubon:(

Tudom,hogy az rtl 2 már sokkal előrébb vannak vele,de nekünk az meg nincs sajnos:(


Nektek van kedvencetek???

Nekem Lale,és Ates viszi a pálmát:DDD

Imádom őket:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook