Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vádli plasztika fórum

Vádli plasztika (beszélgetős fórum)


24. csillubilu (válaszként erre: 2. - SDitti)
2013. szept. 4. 18:06

Szia

ÉN szeretnék vádli plasztikát raktam fel egy pár képet magamról ha érdekel pillants rá.

23. csillubilu (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
2013. szept. 4. 18:03

Szia

Én szeretnék vádli implantátumot. Raktam fel egy par képet magamról.

Írtad, hogy nem érted mi a gondom ha meg nézed a fotót érteni fogod a problémám.

2013. szept. 4. 16:09

Sziasztok

Ahogy igértem raktam fel egy pár képet a magamról kérlek nézzétek meg.

És érteni fogjátok miért is szeretnék vádli plasztikát.

2013. aug. 27. 23:17

Sziasztok!

Köszönöm a sok választ!

Egyenlőre nem csináltatom meg mostanában nem volt időm ezzel foglalkozni átgondolni stb..

Fogok képet csinálni és látni fogjátok mi is zavar.

20. Miss Angel (válaszként erre: 19. - A0c1361e44)
2013. aug. 9. 08:57

tuti hogy csak zsírleszívással...aki meg alkatilag olyan, azzal nem tudnak mit kezdeni,ahol nincsen zsír,azzal már nem...

növelni mindig könnyebb,bárhol,mint elvennni:))

19. a0c1361e44 (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
2013. aug. 5. 21:08
Én vékonyabbá tetetném, ha lehetne és nem félnék a műtéttől, bár lehet ilyet nem csinálnak.
18. Miss Angel (válaszként erre: 17. - F3ecdcea82)
2013. aug. 5. 18:46

hm...ilyenről még nem hallottam.csak az implantálásról láttam filmet a tvben meg olvastam itt neten véletlenül....bár zsírszivás biztos lehetséges onnan is,de akin már nincs zsírfelesleg,annak ugye már nincs mit leszivni,a lábformánk meg mindannyiunknak adott:)

bár itt neten már annyi mindenről olvasni,tuti van info elég,ha rákeres az ember:)

17. f3ecdcea82 (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
2013. aug. 5. 17:56

Nem néztem utána, csak az első gondolatomat írom: gondolom nem csak nagyobbításra van lehetőség, hanem kisebbítésre, átszabásra is....


Egyébként köszönöm ;))

2013. aug. 5. 17:31

most lehet kis zavar van nálam ezzel kapcsolatban,de nem pont azok akarnak általában vádliimplantációt,akiknek nem elég formás az alsólábszáruk,vagy épp túl vékony?akinek van vádlija,miért akar oda implantot?ezt nem értem...

bocsi érte,csak kiváncsiságbol kérdem:o

15. Miss Angel (válaszként erre: 14. - F3ecdcea82)
2013. aug. 5. 17:28
hát mindehhez gratulálok,ennyit fogyni...nem sokan tudták volna végig csinálni amit te,az tuti,minden elismerésem!
14. f3ecdcea82 (válaszként erre: 11. - Miss Angel)
2013. aug. 5. 10:05

Igen, igazad van, tudatosan írtam, hogy "szinte minden" megváltoztatható!;)Persze az ember nem lesz törékeny alkat, de önmagához képest igenis elérhet egy hasonló formát, csak rengeteg idő és akaraterő kérdése, szerintem. Én is a saját példámat tudom felhozni, negyvehat kiló fogyás után. Lepucoltam a vastag zsírréteget közel két év alatt -még azért maradt itt-ott -, és legalább két év lesz, amíg megközelítőleg olyan formám lesz, amit szeretnék.


Természetesen van néhány dolog, ami úgy van, ahogy, pl. nagyobb melleket kemény munkával sem kap az ember lánya.

Node, azok alapján amiken keresztül mentem, illetve néhány nagyszerű ember példáját látva, akiket megismertem, én ki merem jelenteni, hogy a genetika minimális szerepet játszik.

Dühít (de még mennyire) mikor egy csomó ismerősöm azzal jön nekem, hogy: "háááát neked könnyű volt ennyit változni, mert jó a genetikád, bezzeg nekem nem megy...."

Hm, ilyenkor nagy önfegyelemről teszek tanúbizonyságot, és visszafogom magamat. A rossz genetika csak kifogás, szerintem.

2013. aug. 5. 10:00

Nekem vaskosabb a vádlim, mint kellene, ezzel nem lehet mit kezdeni. Genetika...

Sokat gondolkodok vádliplasztikán, de aztán mindig elvetem, mert a műtéti kockázatoktól félek és persze attól is, hogy mit váthat ki egy ilyen műtét a jövőben....

2013. aug. 5. 08:31

jah edzés:mindenképp nagy súlyokkal kell dolgozni és talán,ha jól emlékszem/nagyon rég jártam konditerembe még tinikoromban/vádlinál nem elég a heti 3-4 alkalom,többb kell,és igen,nehezen fejleszthető növelhető...

végszóként:tényleg gondold át ezt és mindenképp konzultálj egy személyi edzővel,mielőtt belevágsz a műtétbe.Hátha anélkül is összejön amit szeretnél:)

sok sikert:)

11. Miss Angel (válaszként erre: 9. - F3ecdcea82)
2013. aug. 5. 08:24

Egyet értek veled,én is drasztikus beavatkozásnak érzem,ez csak nem egy mellnagyobbítás,na,nem mindegyy,hogy melyik testrészünkben van idegene anyag,minden testrészünk másképpp van igénybe véve a mindennapokban,a mellizmainkat pl közel se használjuk annyit mint pl a popó vagy lábizmokat+mellnagyobbítás már rutinműtétnek számít,annyian csináltatják,annyira elterjedt beavatkozás,de ez érzésem szerint még gyerekcipőben jár,talán a vádliműtétnél még a popóimplantálás is gyakoribb:))

azzal viszont nem értek egyet,hogy kitartó munkával BÁRMI MEGVÁLTOZTAHATÓ.Inkább alakitható és javítható,ha valamivel békétlen valaki magán,de a genetika igen is nagyon meghatározó.

hiába akarna pl egy erősebb csontozatú nő törékeny lenni,sose lesz,csak 1 példa.Leht foggyni ,edzeni,formálni a testet,de nekem pl sokan mondják,hogy szeretnének annyira törékenyek lenni mint én/bocsi hogy magamra hivatkozok,csak most épp ez jutott eszembe/,és hogy csinálom.Vigyázok magamra.de nem koplalok és sportot is csak egyet űzök,azt se túl intenzíven,csak nyaranta úszom:)tehát mondhatnám ilyenkor hogy sehogy,kis odafigyelés és kész.

sokaknak meg vért kell izzadni mig elérik azt a kinézetet amit szeretnének és megtartani sem könnyű,tudom,mert sok ilyen embert ismerek.

nem vagyunk egyformák,és ezt biz a genetika határozza meg melyik kategóriába esünk,ha nem igy lenne,mindenki olyan lehetne amilyen csak szeretne lenni,de ez nm igy működik...

10. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Újra együtt)
2013. aug. 5. 08:13
:)
2013. aug. 4. 22:26

Hű, én is mindenképpen lebeszélnélek róla, de nem teszem, mert a kérdés alapvetően nem a személyes véleményünkre irányult. Mindenesetre én ledöbbentem, hogy mik vannak.

Én a helyedben azért jól átgondolnám megint. Edzéssel és kitartó munkával szinte minden megváltoztatható, nincs olyan, hogy rossz genetika - maximum tovább tart a folyamat. A vádlit gyönyörűen lehet formálni a megfelelő gyakorlatokkal és terheléssel. Egy próbát megér(het), mielőtt drasztikus lépésre szánod el magad.

8. Újra együtt (válaszként erre: 7. - Miss Angel)
2013. aug. 4. 21:07

Kösz, nem kérem, az Én vádlim tökéletes (aszondja a férjem:)) !!


(tudom, nem nekem szántad, csak vicc volt :))

7. Miss Angel (válaszként erre: 5. - 2104cc91e8)
2013. aug. 4. 19:23

vádlit nem töltenek,abba implantot tesznek,mint a cicibe....

ja és kihagytam,igen,szépészet,tehát plasztikai sebész tud segíteni,de az sem akármelyik ,utána kell járnod,egyáltalán ki csinál ilyen beavatkozást.

egy ilyen dokit tudok pesten,mert láttam az oldalán,de mivel nem foglakoztatott soha a téma,és nem olvastam utána,többet nem tudok:)

de azt megírom priviben....

6. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Csillubilu)
2013. aug. 4. 19:21

szerintem jól gondold meg mielőtt belevágsz,ott csomó izomcsoport dolgozik és mind a lábad mind a feneked igénybe vett testrész a mindennapokban is/azért írom a popsit is,mert oda is tesznek már implantot/.

nekem mellimplantom van,de az emlitett testrészeimbe még ha rászorulnék,akkor se rakatnék implantot,amugy meg ott az edzés amivel jól lehet izmokat építeni,igaz,pont a vádlit a legnehezebb,de nem hiszem,hogy egy jó személyi edzö segitségével ez ne menne.persze van határ,de akkor is...

egyébként mi gondod a lábaiddal konkrétan?mert nekem speciel nagyon tetszik a karcsú láb,sosem vágytam nagy vádlira és sose nem is tetszett,és úgy veszem észre,ezzel a többség így van..:)egy nőnek véleményem szerint legyenek finom vonalai,amennyire megengedi az alkata és a csontozata....bár ez én vagyok ,izlések és pofonok...

pasiknál más,ott a nagy vádli"menő",de egy csajnál nem.jól gondold át,megéri e....

2013. aug. 4. 19:16

Ez inkább szépészeti műtét!

Ahogyan ajkakat, kebleket, popsikat töltenek fel,

úgy szoktak vádlit is!

2013. aug. 4. 19:12

Visszerek miatt?

Ilyenről még nem hallottam.

2013. aug. 4. 19:06
Az edzés nem segít??
2013. aug. 4. 19:00
Nem hallottam még ilyenről. Kíváncsivá tettél, mi a baj vele?
2013. aug. 4. 18:57

Sziasztok!

Vádli plasztikát szeretnék csináltatni!

Valakinek volt már ilyen beavatkozása???

Ha valaki hozzátudna szólni a témához azt megköszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook