Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet kényelmetlen, sőt pocsék egy mei tai? fórum

Lehet kényelmetlen, sőt pocsék egy mei tai? (tudásbázis kérdés)


11. Bahar0527 (válaszként erre: 10. - Netti1980)
2013. aug. 8. 13:03

Köszi a hasonlatot, így már világos :)

A kendő fog maradni :)

Lehet, hogy keresek keveset használtat, legalább be lesz törve.

Amint nem lesz ilyen meleg, jöhet az a tanfolyam is!

Még egyszer nagyon-nagyon köszönöm Mindenkinek ! <3

10. Netti1980 (válaszként erre: 8. - Bahar0527)
2013. aug. 4. 21:23

Én kendőzöm a lányommal születése óta, most lesz 6 hónapos. Az alap tanfolyam elől hordozáshoz kb. 2 óra, szóval nem kell túl sok idő hozzá. Utána a háti megint ennyi kb amikor már nagyobb lesz kicsit. De lehet hogy neked már csak a háti kéne, elől kb. 6-7 kg fölött már nem ajánlott hordozni.

A jó szövött kendő nagyon jó, jobban kihasználható mint a rugalmas.

A Nandu egy nagyon alap kendő, jól be kell törni (sokat használni) hogy igazán jó legyen, az igazán jó kendők azért sajnos drágábbak. De ha nem akarsz nagyon sokat hordozni természetesen az is jó. Kb olyan mint kocsinál a Trabant meg a Merci. Mindkettővel lehet autózni :)

9. Bahar0527 (válaszként erre: 5. - Nalexa8811)
2013. aug. 4. 18:05
A Nandu abszolút bevált? Vagy esetleg van még annál is jobb? Persze nem horribilis áron :)
2013. aug. 4. 18:02

Köszönöm a tanácsokat, lehet, hogy tényleg kendő lesz belőle, csak ne érezném magam annyira ügyetlennek hozzá :/

Tanfolyamra meg idő kéne, mondjuk ezt megoldani a legkisebb gond.

A karikásra is rákerestem, de csak nagyon kevés véleményt találtam.

Gondolkoztam, hogy megvárjuk a 6hót, és veszünk csatosat, de valószínűsítem, hogy tènyleg a kendő lesz a legkényelmesebb, mert az formára alakítható.

A nem sima is van olyan kényelmes, mint a rugalmas?

Mégegyszer köszönöm a sok választ, már majdnem letettem a dologról :)

2013. aug. 4. 17:02
Kényelmetlen lehet, alkattól is függ, hogy kinek mi jön be, esetleg próbálj egy karikás kendőt, az leginkább csípőre való.
2013. aug. 4. 16:47
3 hós babának mindenképpen kendő és nem mei tai való. Menj el egy hordozási tanfolyamra és ott mindent megmutatnak.
5. nalexa8811 (válaszként erre: 3. - Bahar0527)
2013. aug. 4. 16:23
Ha Neked a kendő kényelmesebb, akkor azt vegyél. Melegíteni mindegyik fog. Én Nandu kendőt vettem, azt tovább ki lehet használni, mint a rugalmast.
4. Bahar0527 (válaszként erre: 2. - Fa96ed4cf8)
2013. aug. 4. 15:46
A rugalmas kendőhöz, illetve a normál kézben tartáshoz képest.
2013. aug. 4. 15:33

Alig vártam, hogy vegyek egyet az akkor 3hós babámnak.

El is mentünk, vittem Őt is belepróbálni (jelzem nem olcsó, hanem márkás darab).

Szerencsétlent úgy hozzám kötözték, hogy utána rosszul is lett, pedig csak 1-2 percre hagytam magamon. -Mondjuk a meleg is rá tett egy lapáttal-

Én is nehezebben kaptam levegőt benne, lányom meg meg volt zavarodva, miért nem tudja mozdítani a fejét, csak középre....

Nagyon elkeseredtem, mert amit barátnőmnél felpróbáltunk rugalmas kendőt, az nagyon jó volt.

Szeretnék egy egyszerű babahordozót, amit elől, meg csipőn lehet hordozni, hátra nem szeretném kötni.

Tegyek le róla? :/

2013. aug. 4. 15:33
viszonyitas kerdese csupan; attol fugg, mihez kepest;
2013. aug. 4. 15:26
Lehet kényelmetlen, sőt pocsék egy mei tai?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook