Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olyan igazságtalan egy nővel: Évente egyszer, pár napra nagy nehezen eljutsz nyaralni és pont akkor van a havi lavina .... fórum

Olyan igazságtalan egy nővel: Évente egyszer, pár napra nagy nehezen eljutsz nyaralni és pont akkor van a havi lavina .... (beszélgetős fórum)


1 2
39. ittmost (válaszként erre: 37. - Móriczka)
2013. aug. 5. 13:58
A strandolást én úgy oldanám meg,h nem mennék a medencébe,csak többször beugranék kicsit a zuhany alá,h mégis legyen vízfíling. Ill. ha kicsi a gyerek,kiülnék a gyerekmedence partjára,a lábam belelógatva tudnék vele pl. labdázni.
38. gkreka (válaszként erre: 37. - Móriczka)
2013. aug. 5. 13:01

Na, ha csak csevegős, akkor egy fura történet:


Pár évvel ezelőtt a családommal és egy baráti házaspárral közösen mentünk nyaralni. Nekem esedékes volt, hogy megjöjjön, számítottam rá, be is következett. A harmadik napomon rám néz a barátnőm és szemrehányóan rákérdez, hogy menstruálok-e. Miután "bevallottam", elmesélte, hogy neki csak a nyaralás után kellett volna, de annyira érzékeny a vele több időt eltöltő nők pl. kolléganők ciklusára, hogy hamarabb kezdett menstruálni.

37. Móriczka (válaszként erre: 36. - A81a1b9451)
2013. aug. 4. 20:05

Nahh kb ilyen kis csevegős témát szerettem volna ,hiszen május óta annyi minden történt hogy ember nem tudhatta hogy augusztus elején mi lesz :-)


Az elején már mindjárt le osztottak a sok okossággal hogy, tetessek hurkot meg szedjek gyógyszert ,meg fogamzásgátlás meg ilyenek pfffff.....

ja és hogy nyaraljak máskor ez volt a legjobb.

Amúgy igen én is ilyesmi vagyok mint a barátnőd bekantyul nekem is ha valami esemény van :-)

De nincs akkora gáz mert végül is ma megjött és szerdán reggel megyünk.

36. a81a1b9451 (válaszként erre: 1. - Móriczka)
2013. aug. 4. 18:29

Sajnos ez van. A barátnőm annyira rá szokott izgulni a nyaralás témára, hogy neki tuti, hogy megjön még akkor is, hogyha teljesen más időben kéne neki mestruálnia. A spirált nem bírja, gyógyszert nem szedhet.

Nekem pl. minden gyerekem születése után egy nappal hamarabb jön meg. Változott a ciklusom. Próbálom én is úgy beosztani a nyaralást, hogy ne essen bele, de hát elég sok mindent kell összehangolni, nem csak ezt az egy dolgot kell figyelembe venni. Hiába akarnék én jó időpontban menni, hogyha a férjem nem kap akkor szabit...

2013. aug. 4. 17:49
most nekem is pont akkor lesz, talán 2-3 napig a nyaralás elején még "kihúzom"...:)
2013. aug. 4. 17:09
Engem nem zavart különösebben. Kicsit nyafkább voltam az első napon, oszt' annyi. Mindjuk rendes volt, most elöbb jótt, nem a fesztiválozós rész alatt.
2013. aug. 4. 14:13
Egyetértek andi6020-al, szerintem is (egy nagyon jó) spirál a megoldás, akár erre a nehezebb napokra is!
32. floracska (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2013. aug. 4. 12:59
Ez így is van, én is szedtem fél évig. Majd amikor abbahagytam, megjött 14 napra, utána 25 napra, majd 36 napra, utána kb 50 napra, most meg közel 2 hónapja várom, hogy meglátogasson (nem, nem vagyok terhes, mielőtt jönne a kérdés). Rendesen felborította a hormonháztartásom. De amúgy nem vagyok ellene, mert amikor megjön, nagyon kevés, és abszolút de nem görcsölök, mint azelőtt. De azért átgondolom, szedjek-e még a jövőben. Egy nyaralás miatt én biztos nem kezdeném el.
31. ◄Ilona► (válaszként erre: 21. - Móriczka)
2013. aug. 4. 12:06

Nos, azért is írtam, hogy "Elnézést kérek!", mert félreértettem a "témát".


Gyorsabb volt a kezem ...

30. moonlight13 (válaszként erre: 28. - Andi6020)
2013. aug. 4. 11:23
A Mirenát nekem is ajánlotta az orvos, majd később kiderült, hogy semmiféle hormonos készítményt nem használhatok!
2013. aug. 4. 11:15

Egyszer velem is megtörtént,hogy pont akkor utaztam el,mikor a 28.napom jött.

Felírattam vérzéscsillapítót,amit már előtte elkezdtem szedni,és egyáltalán nem jött meg,amíg abba nem hagytam-úgymond késleltettem egy héttel.

Így később véletlenül elszámoltam a napokat,és terhes lettem:)

28. andi6020 (válaszként erre: 24. - Móriczka)
2013. aug. 4. 11:12
Bő 7 éve használom, teljesen elégedett vagyok vele.
27. moonlight13 (válaszként erre: 25. - Kisj)
2013. aug. 4. 11:06
Én már nem szívesen kavarok bele a hormonháztartásomba. Meg mondom, inkább az a része szokott zavarni, hogy megfelelő színvonalú mosdó legyen valahol! :D
26. moonlight13 (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2013. aug. 4. 11:04

Én is évekig szedtem gyógyszert, és milyen jó volt, hogy pontosan ki tudtam mindent számolni, és amikor megjött, akkor is csak éppenhogy...

Most viszont ismét én is hasonló cipőben járok, mint a fórum indítója.

Egy kirándulásnál is azért rossz, mert megfelelő higiéniai feltételekkel kellene mosdót találni. Engem inkább ez a része szokott stresszelni. Ha ezen túljutok, akkor megint semmi bajom nincs! :D

25. kisj (válaszként erre: 23. - Moonlight13)
2013. aug. 4. 11:04
ha úgy gondolod, hogy nyaralás alatt nagyon zavaró lenne, akkor fordulj nőgyógyászhoz
24. Móriczka (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2013. aug. 4. 11:04

Te mióta? vagy meddig használtad ?

jó? elégedett vagy vele ?

kíváncsi vagyok a véleményedre

23. moonlight13 (válaszként erre: 20. - Kisj)
2013. aug. 4. 11:02
Én nem ismerem, még soha ne használtam.
22. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Móriczka)
2013. aug. 4. 11:01

Én átérzem a helyzeted! Én is mindig így jártam, pont a szabik hónapokkal előre tervezése, kollégákkal egyeztetése, valamint amiatt, hogy nem pontosan jön meg...

És lánykoromban még tampont sem használtam...mindig akkor jött meg, amikor nyaraltam, vagy épp két napos osztálykirándulásra mentünk! :(

Utólag valahogy mégsem ez jut az eszembe azokról az időkről! :D

21. Móriczka (válaszként erre: 10. - ◄Ilona►)
2013. aug. 4. 11:01

Ezt nem igazán értem !

A kisfiammal és a párommal megyünk egy 5 napos nyaralásra amiben lesz kirándulás ,fürdés és egy kis kultúra :-)

A mensi pedig igen a fürdés miatt nem jó és még pl azért mert akkor rosszabb a közérzetem ,meg egyáltalán olyankor minden más.


És igen az és többi napján szexelünk is :-)

20. kisj (válaszként erre: 15. - Moonlight13)
2013. aug. 4. 11:00

én is beszedtem már 2x is és minden tökéletes volt

ennyit erről:)

19. andi6020 (válaszként erre: 18. - Moonlight13)
2013. aug. 4. 10:59
De ez csak egy megoldás...
18. moonlight13 (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2013. aug. 4. 10:57
Igazad van, de nem mindenki bírja, és van akit kifejezetten eltiltanak a tablettától valami oknál fogva...
17. andi6020 (válaszként erre: 13. - Móriczka)
2013. aug. 4. 10:57

Az 50 ezer Ft-os spirállal hatalmasat spórolsz.

Számolj egy kicsit! Mennyibe kerül 5 évre a tampon, a betét meg a fogamzásgátló?

És még szarul is érzed magad amikor megvan.

16. diegóóó (válaszként erre: 6. - Tücsimücsi)
2013. aug. 4. 10:57
Én is így csináltam erre előző hónapban 10 nappal hamarabb megjött, pedig soha az életben nem volt még ilyen. Mindig pontosan jön meg. Pedig annyira rápörögtem a témára, hogy biztos ne legyen meg az utazáskor, erre tessék. :D
15. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Kisj)
2013. aug. 4. 10:57
Az ilyen gyógyszerről annyit (ami eltolja a menstruációt), hogy a kolléganőm is beszedte, pont nyaralás miatt, és uganúgy megjött neki, csak még erősebben, és még görcsölt is! :(
14. andi6020 (válaszként erre: 7. - Floracska)
2013. aug. 4. 10:55
Milliók szednek tablettát.
2013. aug. 4. 10:54

Az "olyan spirál" 50ezer forint ,fogamzásgátlót nem fogok szedni ha egész évben menstruálok akkor sem,

minden megoldható ...aha ,menj máskor nyaralni chhhh .....erre mit mondjak ?

kb májusban osztottuk be a szabit.

szóval nincs egyáltalán rakás megoldás :-(

ráadásul júniusban volt egy kis műtétem ,polipom volt és igazából ez borította fel az egészet :-(


De mindegy is .................nincs jelentősége .

12. kisj
2013. aug. 4. 10:53
menj el nőgyógyászhoz, ő tud ezen segíteni (gyógyszerrel)
11. ◄Ilona► (válaszként erre: 10. - ◄Ilona►)
2013. aug. 4. 10:52

De hülye vagyok ...


Én kérek elnézést, hogy csak "arra" gondoltam!


Hát persze, hogy a fürdés miatt kellemetlen lehet.

10. ◄Ilona► (válaszként erre: 1. - Móriczka)
2013. aug. 4. 10:50

Sziasztok!

Azon a pár napon kívül van még "pár száz" másik!

Neked csak azok a napok jók?

És akkor mi van, ha pont akkor jön meg? Azért mentél nyaralni, hogy akkor szexszelj?

Mit csinálsz az év többi részében?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook