Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lisztérzékeny vagyok, de fogyni szeretnék.... fórum

Lisztérzékeny vagyok, de fogyni szeretnék.... (beszélgetős fórum)


2013. okt. 29. 18:47

[link]


nézegesd át ezt is, esetleg találsz benne olyat, amivel tudod bővíteni a listádat

11. Zsandrea (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2013. okt. 25. 10:34
Sok-sok vizet igyál még mellé.
10. dorikamorika (válaszként erre: 1. - D20c30cb4c)
2013. okt. 25. 09:40

Szia!



Én nem vagyok lisztérzékeny, viszont ismerek egy terméket, ami segíthetne neked.

Herbalife Formula 1 Gluténmentes Shake hozzáadott laktóz és hozzáadott szója nélkül


Ezt a Gluténmentes Formula 1 Shake-et borsóból származó fehérjével, a Pisane-nal és növényi alapú szénhidrátokkal, valamint vitaminokkal és ásványi anyagokkal állították elő.

. Kalória-kontrollált: 228 kcal adagonként

. Magas fehérjetartalom: 18 g adagonként, mely segíti a sovány izomtömeg kiépítését testedzéssel együtt

. PisanR: borsóból származó növényi fehérje

. Kulcsfontosságú vitaminok és ásványi anyagok

. Tudományosan alátámasztott

. Táplálkozási szakértők által kifejlesztett

. Könnyű és gyors elkészítés

. Szabja személyre shake-jét kedvenc gyümölcseivel

. Gránátalmával és áfonyával


Ui.:Én Herbalife termékeket használok már egy ideje, ennek a shake-nak azt a verzióját, amiben van glutén. Fél év alatt 10 kg-ot fogytam, amit azóta is tartok. Elmúlt a 20 éve tartó állatszőr allergiám és asztmám, valamint 4 éve pajzsmirigy alulműködésem van, a gyógyszert lassan elhagyhatom. Tehát nem egy egészségtelen fogyis cucc (még Antal vali is azt mondja, ezek jó termékek), hanem kiegyenlíti a vitamin fehérje és ásványianyag szintedet így a szervezeted nem fog raktározni. A gluténmentes verziója kb. 3 hete van az országban. Ha érdekel, szvíesen segítek.


Dóri

2013. aug. 5. 21:39

Elküldtem :)

Jó sütögetést!

8. 40f1eafcfc (válaszként erre: 7. - Marel2)
2013. aug. 4. 18:58
a GM mentes pizza receptjét elkérhetem?:)
2013. aug. 4. 06:39

lisssa hosszászólása KIVÁLÓ! Igen, ez így helyes.


Sokan említették a paeloit diétát. Nekem erről teljesen más a véleményem!


Viszont ha javasolhatom, akkor nézesd meg a pajzsmirigyedet, mert ez a LÉ esetében társult betegség lehet, okozhat elhízást, sőt kóros soványságot is.

Amúgy a mozgás, a cukormentes étrend, a sok zöldésg és gyümölcs meghozza a kívánt hatást.

6. 40f1eafcfc (válaszként erre: 4. - 17aadc1082)
2013. aug. 4. 02:03
Egy lisztérzékenynél nem a liszt a lényeg,amit kerülnie kell,hanem a glutén,ami egy fehérje megtalálható búza,árpa,rozs, zab gabonákban.A betegség neve helyesen gluténérzékenység..konyhanyelven lisztérzékenyésg.Minden élelmiszert figyelni kell,mint felvágott,kávék,csokik. ételízesíőtk..stb.sok esetben van bennük glutén, vagy búzakeményítő.
5. babszibobó (válaszként erre: 1. - D20c30cb4c)
2013. aug. 3. 20:35
Dukan diétázok és azóta liszttel nem is találkoztam!
2013. aug. 3. 20:15
Én egy falat liszteset sem ettem, amikor diétáztam. Meg cukrosat sem.
2013. aug. 3. 19:20
paleolit. egyébként sok ember nem eszik kenyeret igy edd azt amit szoktál. amin változtass: ne egyél cukrot, sportolj, egyél sok zöldséget, gyümivel azért óvatosan a gyümi cukor miatt.
2. 40f1eafcfc (válaszként erre: 1. - D20c30cb4c)
2013. aug. 3. 19:19
A paleo étrend gluténtmentes és fogysz is tőle.
2013. aug. 3. 19:16
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy lisztérzékeny vagyok (ezzel nincs is gond, mert már régóta), viszont szeretnék fogyni és ehhez keresek megfelelő mintaétrendes diétát. Akármilyen diétát is nézek, mindenhol szerepel teljes kiőrlésű kenyér stb., így nem tudom ezeket tartani. Ki ismer olyan diétát, amit én is tudnék tartani ezzel az ételallergiával? Köszönöm előre az ötleteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook