Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség gyanúja lehet? fórum

Terhesség gyanúja lehet? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 3. 19:11
Szia! Igen, lehet terhesség. Én pont ezekkel a tünetekkel voltam állapotos. Nekem a teszt folyamatosan negatív volt, és 4 hetes terhességet mutatott ki először és addigra már 2,5 hete késett.
8. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - Beba)
2013. aug. 3. 16:10
mi a pee???? avagy en nem tudok magyarul??
2013. aug. 3. 16:06
Ha az orvos nem tud meg biztosat mondani...csodakra ok sem kepesek, csak neha :) 9 honap mulva kiderul! :)
6. beba (válaszként erre: 4. - Bd55e3f068)
2013. aug. 3. 16:04

akkor több mint valoszínű hogy nálam is ez lehet....

de akkor nem pihengetek állandóan...akkor még tényleg azt hinné a testem hogy terhes vagyok azért vigyázok,pihengetek...

hőm fent van?vagy most van pé?

csak akkor szokott fájni a mellem ha van ovum...

5. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - Beba)
2013. aug. 3. 16:04
Remenykedj!!
4. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Beba)
2013. aug. 3. 15:59
Vagy igen, vagy nem. Ennél okosabbat nem tud senki mondani neked. Annyira ne éld bele magad. A vastag nyálkahártya az a késés miatt is lehet, a mellrobbanás, bimbóérzékenység lehet a hormonok játéka. Most bazi vastag nekem is a ny.h., mert két hete nem jött meg, és sportmelltatóban alszok, a nagyon-nagyon szoros sportmelltartóm hordom folyton, így nem bolondulok meg a mellfájástól, ill. az érzékenységtől. Ez nálam nem terhesség.
3. beba (válaszként erre: 2. - Ageeca)
2013. aug. 3. 15:56

:)

orvos nem mondta biztosra mert sajnos ő se tudja de folsavat és magne b6ot kell szednem!és sokat pihennem!előtte 1hònappal gynexet szedtem...nem e ettől lett vastag ennyire!?

baratcserjét 2hete hagytam abba mert nem jött meg és úgy voltam vele biztos bekavart...melleim oldalt is elkezdtek fájni...

én is arra gondoltam hogy késői ovu...de annak a nyomát se látta(bár azt sem tudom meddig lehet látni hogy volt pé)

2013. aug. 3. 15:51
Tanácsot nem tudok adni, de szívesen olvasnám a válaszokat! Azért én bízom a babában, csak lehet későn fogant meg, nem? Légy bizakodó :)))
1. beba
2013. aug. 3. 15:47

Terhesség gyanuja?

1,5-2 hete késik!tegnap voltam hüvelyi uh-

n!és 15,2mm a méhnyálkahártyám!ami még

sose volt..max 10mm!

tág hüvely,sima portio folytatásban

rendes nagy uterus aft-ben,szabad

környezetben

rendes nagy homogén uterus

2hét mulva kell visszamennen

1 év 3hónapja próbálkozunk! mellbimbóm

fáj,és a mellben a tejmirigyek fájnak eléggé!

ès néha szurkálást érzek lent!

mai tesztem negatív!

sok negatív teszt után már nem hiszek

benne.....

Papiromra azt írta hogy terhesség gyanuja!

ma megmértem az ébredési hőt 36,8

amugy mindig 36,4-36,5,

orvos pére utaló jelet nem látott.annyit.mondott hogy 15mmtől már jelenthet terhességet!

50-50 %

2hét messze van...bár nem reménykedek benne

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook