Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Iszonyat hullik a hajam, használ a Bánfi hajszesz? fórum

Iszonyat hullik a hajam, használ a Bánfi hajszesz? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 13. 11:09

Én ezt találtam:


Egyszerű megoldás hajhullásra


Csalán és almaecet


100 gramm szárított csalánt zúzzunk össze, majd öntsük fel fél liter almaecettel. Ezután gyenge tűzön főzzük fél óráig, majd szűrjük le. Töltsük jól záródó üvegbe, tegyük a hűtőbe és minden este dörzsöljük át vele a fejbőrünket! Két hét után tartsunk 10 nap szünetet, majd ha szükséges, folytassuk a bedörzsölést!


Vérehulló fecskefű és almaecet


Az alábbi hajhullás elleni receptet Teofil atya, romániai szerzetes találta egy középkori krónikában: negyedliteres üvegbe tegyünk egy marék vérehulló fecskefüvet, majd töltsünk rá almaecetet. Hagyjuk hét napig sötétben egy kissé meleg helyen, majd naponta dörzsöljük be vele fejbőrünket.

22. mihkat
2013. aug. 13. 10:59
köszönöm a tippeket! megrémültem, hogy parókás leszek. kipróbálom valamelyik terméket
21. kszb (válaszként erre: 19. - Mihkat)
2013. aug. 8. 08:50
a húsmentes étkezés miatt lehet vashiányod, ez jogos. Én a hasmenésre gondoltam, h nme feltétlenül van a zöldség- gyümölcsöktől.
2013. aug. 7. 19:32
Nekem is hullot régen a hajam és akkor a bőrgyógyászom ajánlott egy hajszeszt, amit úgy emlékszem csak receptre lehetett csak kapni, de az nagyon jó volt.. Alpicort volt a neve, nézz utána. :) Nekem megszüntette a hajhullásom rövid időn belül és még sűrűsödött is a hajam.. :) Néhány héttel később az újonnan kinőtt kis babahajaimmal "küszködtem"..
19. mihkat
2013. aug. 7. 18:34
pedig én valahogy a húsmentes étkezést, a hajfestés váltását és a hajhullást összekötöttem, mert kb. egyszerre történt mindez. a fodrsznőm a dr. Vargára esküszik, a kolléganőm a ricinusolajra
18. kszb (válaszként erre: 17. - Mihkat)
2013. aug. 6. 20:51
hát ez azért nme feltétlenül helyes következtetés....
17. mihkat
2013. aug. 6. 20:02
nekem is hullik, nem tudom, hogy attól-e, hogy abbahagytam a húsevést, a kora nyári hőségben vettem ,,szagos"" csirkehúst szaküzletben, majd ,,tehénszagú"" marhahúst stb., de hajfestéket is váltottam, de lágyabb széklet, hasmenés is van, gondolom a sok zöldségtől, gyümölcstől
2013. aug. 6. 19:41
Én próbáltam a Varga cseppet, ugyanúgy hullott a hajam... most még erősebben.
15. kszb (válaszként erre: 12. - D2d5bb5db4)
2013. aug. 6. 19:31
attól bnőm haja is iszonyatosan elkezdett nőni. Neki foltos hajhullása volt (de nem szervi, hanem lelki okai voltak)
14. laprincipessa (válaszként erre: 1. - Reniceee)
2013. aug. 6. 17:06
Nekem használt, mármint kevésbe hullott és nekem is nőttek a babahajak. De annyira száraz lett tőle a hajam, hogy ezután fésülésnél téptem ki...
13. f49b154b31 (válaszként erre: 12. - D2d5bb5db4)
2013. aug. 6. 17:01

Az is magyar találmány??

Csak tudnám miért nem vagyunk még világelsők, ennyi szürkeállománnyal...!

12. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Reniceee)
2013. aug. 6. 16:38
A fodrászom a Varga cseppre esküszik. De a "mezei" csalánból kell főzetet csinálni, és azzal mosni, kenegetni. Én abbahagynám a hajfestést.
2013. aug. 3. 21:01
nem használ semmit! viszont a ricinusolaj az igen!
10. bc257fd221 (válaszként erre: 1. - Reniceee)
2013. aug. 3. 12:39

A Bánfi hajszesz sem csodaszer,ami kiakar hullani az ki is fog minden kence ellenére.Persze,hogy világosítja a hajfestéket,hiszen szesz!

4-5 évente van egy természetes hajváltás amikor sokkal erősebben hullik a haj.

9. kszb (válaszként erre: 4. - Reniceee)
2013. aug. 3. 11:52
más tüneted nincs? pld puffadás, lágyabb széklet, stb?
8. Miss Sárika (válaszként erre: 4. - Reniceee)
2013. aug. 2. 21:26

A szervezet egyensúlya 3-4 hét elteltével áll vissza gyógyszer szedését követően, és akár ugyanennyi idő alatt épülhet le..

Viszont a túl sok vasbevitel is okozhat hajhullást..

Beszéld meg az orvosoddal..

2013. aug. 2. 21:13
Nem. Legalábbis 1 ismerősömnek sem állt meg a hajhullása tőle,pedig jó páran próbálták!
2013. aug. 2. 21:09
Egyik ismerősömnek rengeteg babahaja nőtt tőle, tehát használ.
5. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Reniceee)
2013. aug. 2. 20:56
Van meg olyan? Az legalább 35 éves találmány. Nem futott be valami nagy vilagkarriert. Természetesen magyar, feltalálókban világelsők vagyunk.
4. reniceee (válaszként erre: 3. - Miss Sárika)
2013. aug. 2. 20:55
Pajzsmirigy beteg vagyok kiskorom óta , pár hete néztek labort s minden jó volt, vérszegény vagyok de az is kezelve van....
2013. aug. 2. 20:48
Sok minden előidézheti a haj hullását... Stressz, gyulladás, vashiány, pajzsmirigy betegsége..stb.. Ezt kellene kiderítened..
2013. aug. 2. 20:15
a szesz nem fogja megszuntetni a hajhullast
2013. aug. 2. 19:40

Már legalább 5 éve festetem mindig ugyanolyannal, s csak most kezdett el iszonyat hullani a hajam, pedig már a hátközép érő hajat levágattam, rövidra /államig ér/ s nem maradt abba a hullás.

Már majdnem sirok mikor hajat kell mosni, mivan ha kopasz leszek????

Olvastam a bánfi hajszeszről, s kiprobáltam ,de azt is olvastam hogy a hajfestéket leszed? télleg igaz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook