Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kreatív fórumozók! Kíváncsi lennék az ötleteitekre! fórum

Kreatív fórumozók! Kíváncsi lennék az ötleteitekre! (beszélgetős fórum)


4. Ficánka5 (válaszként erre: 1. - PudingPillangó)
2013. aug. 2. 19:04
A fotozz.hu oldalt keresd meg, ott amatőrök, hivatásosak ötleteiből, tanácsaiból meríthetsz.
3. PudingPillangó (válaszként erre: 2. - Mafalda)
2013. aug. 2. 19:03

Valóban, ez tényleg jó ötlet. Olyat is láttam már, hogy ahogy Te is írtad, a lány "félbe volt vágva", de ezt a félbevágást kétszer egymás mellé tette, és az egyik képen fekete-fehér volt, a másikon pedig a természetes, színes.


Illetve tetszett az is, amit már többeknél láttam: az arca egyik felén ki volt sminkelve, a másikon pedig a természetes arca volt látható.

De ezeket sajnos már nagyon sokan felhasználták, és most én is szeretnék valami egyedibb, újabb fotót magamról.

2013. aug. 2. 19:00
Láttam olyan képet,ami fél testet "ábrárolt",de csak a lány fele volt benne.Mintha hosszában elvágáták volna.Nagyon jól elvolt találva.
2013. aug. 2. 18:55

Igaz, hogy már felnőtt vagyok, sőt, anyuka is, de még évekkel ezelőtt kedvet kaptam a fotózáshoz. A családról (gyerekek, férj), állatokról, növényekről, tájakról szoktam általában fényképet készíteni, de magamról még nemigazán sikerült olyat csinálni, amivel meg lettem volna elégedve.

Nincs profi gépem, teljes mértékben hobbifotós vagyok, és szeretnék néhány (akár elvetemültnek, furcsának tűnő) ötletet bezsebelni.

Ti hogy szoktátok lefényképezni/lefényképeztetni magatokat? Nem a szokásos, beállított mosolyra lenne szükségem, hanem valami másfajtára. Múltkor például láttam egy szintén anyuka ismerősömnél egy nagyon jó közeli fotót, igazából csak az arca volt benne, de nagyon jól el lett találva. Viszont sajnos én nem szeretem, ha nagyon közelről, az arcomba "belemászva" vagyok lekapva, de nagyon kíváncsian várom az akár vicces, akár extrém vagy szokatlan ötleteiteket is! ;)

(Kerestem ilyen fórumot vagy blogot, ami ezzel foglalkozik, de egyelőre semmi hasznos tippet nem olvastam.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook