Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 hónapos kisfiam idönként "tátog" :) Nagyon édes, de miért csinálja? fórum

8 hónapos kisfiam idönként "tátog" :) Nagyon édes, de miért csinálja? (tudásbázis kérdés)


7. xochipilly (válaszként erre: 6. - Cucicsillag)
2013. aug. 2. 13:12
Az enyémnek a kedvenc "szava" a hééé :D Van amikor ez a reggeli "köszönés" is + fültől fülig mosoly. Megnyugodtam, hogy más babák is tátognak (gyakorolnak) :-)))
6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Xochipilly)
2013. aug. 2. 13:03
Nalunk ugyanez van, az en kisfiam is ennyi idos. A mostanilegujjabb a hejjaszeru sikongatasbol megy at tagogasba. En is azt olvastam, igy tesztelgetik,mi jon ki a kis torkukbol :)
2013. aug. 2. 12:57
Nekem is csinálja a 6 és fél hónapos..és közben ahogy tátog, lassan ül ki az arcára a mosoly..:DD
4. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Xochipilly)
2013. aug. 2. 12:53
Teljesen normalis, teged probal utanozni, azert nez rad. Figyeli, hogyan formalod a szavakat, probalja utanozni, csak elfelejt hozza hangot is kiadni :D Nagyon cukik, az enyem is csinalja (szinten 8 honapos kisfiu).
3. katie_rose (válaszként erre: 1. - Xochipilly)
2013. aug. 2. 12:47

Ez teljesen normális. :)

Az én kisfiam most lesz 9 hónapos és ő is csinálja.

Meg nyújtogatja a nyelvét, brümmög miegymás. :)

2013. aug. 2. 12:47
Az bizony... Gyakorolja a hangképzést!!!
2013. aug. 2. 12:45
Nagyon régóta gügyög, sikongat, "beszélget" az emberekkel de mostanában felvett egy új szokást: egy-két szótagos "szavakat" ismétel (jó hangosan) aztán elhallgat és csak a kis szája mozog tovább. Közben néz rám :) Remélem, csak a beszédfejlödés egy része :$

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook