Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ma kezdem el a fitnesst ... tarts velem! Fogyjunk együtt-váltsunk életmodot! fórum

Ma kezdem el a fitnesst ... tarts velem! Fogyjunk együtt-váltsunk életmodot! (beszélgetős fórum)


14. Libcsi
2013. aug. 14. 23:10

De jo Nissi és Badcat,hogy írtatok! :-)

Norbis DVD-t a netről le lehet tölteni? Nektek honnan van meg? Megvásároltátok vagy ismertek oldalt,ahonnan ingyenes a letöltése?

Én futni járok.Az első 2 futás egy futonő ismerősömmel történt,nagyon de nagyon kemény volt.Mindenesetre ,sosem hittem volna,hogy én 50 perc alatt 4,38 km-t élvezve futok le.

Majd jött a második futás,51 perc alatt 5 km.Majd kisebb "kihagyás" ,merthogy túlzásba estem,naponta jártam edzőterembe és futottam is,magával ragadott a hév.Ténylegesen droggá vált a sport.

Most már átgondolva csinálok minden ehhez kapcsolodo tevékenységet.

Ti hol tartotok? Hogy bírjátok?

13. Nissi (válaszként erre: 12. - Badcat001)
2013. aug. 6. 19:21
Nem, nem az elsö... de elöször csak a feléig birtam és csorgott rolom a viz... mikor elöször végig birtam csinálni nagyon büszke voltam magamra:) Most már én is variálom más tornákkal, de szerintem Norbi egyik legjobb müve, bár annyira nem ismerem a munkásságát :)
12. Badcat001 (válaszként erre: 11. - Nissi)
2013. aug. 6. 09:44

:)

Az első DT?

Én is azt csináltam eleinte. Vicces, mert külső szemmel tingli-tanglinak tűnt, de amikor teljes erővel végignyomtat azért éreztem másnap az oldalam és a csípőm.

Sőt nagyon-nagyon nem hátrány, hogy a zene nem valami csiri-biri vacak :)

11. Nissi (válaszként erre: 1. - Libcsi)
2013. aug. 5. 19:00

Libcsi, én pont annyi vagyok mint te 161cm és 75kg:) De nem vagyok olyan nagyravágyó, elsö körben 65kg a cél. Már akkor boldog leszek.

En itthon tornázom DVDkre. Ma Norbi duci trénigjét nyomtam.

10. Libcsi
2013. aug. 2. 13:19
köszönöm neked is Derintini:)
9. Badcat001 (válaszként erre: 5. - Libcsi)
2013. aug. 2. 12:30

Már értem :)

Sajnos nekem a térdem és a bokám derekam elég tropa, így a futás eszembe sem jut.

Most otthoni light dvd-t csinálok és próbálom visszaerősíteni az izületeimet.

2013. aug. 2. 12:14

Mindegy mikor ismerkedsz-akár ott is jó.

Hidd el, ösztönző, ha olyannal csinálod, aki húz :)

2013. aug. 2. 12:05

Sajnos,lehetőségem nincs mással tornázni.

Úgy érzem,nem is akarok ,merthogy ha a kedve elmenne,vagy lehúzna energiát tekintve,rossz lenne .

Arra gondoltam,majd ott ismerkedem esetleg olyanokkal,akik elszántan járnak majd rendszeresen.

A cél ténylegesen tartani a megálmodott súlyom,ahogy mondod- DERINTINI.

6. derintini (válaszként erre: 1. - Libcsi)
2013. aug. 2. 12:01

Fontos, hogy legyen lehetőleg a való világban is társad a fogyásban:) Tegnap pl. én el nem mentem volna futni, ha nem tudom, hogy a másik ott vár a stadionban...így elmentem és kocogtam egy órát. Utána nagyon bántam volna, ha nem megyek el. Ezért is jó, ha ott a másik. Húz:)

Nagyon kevés ember az , aki a holtpontoknál önérőből képes tovább csinálni.

A szándékod dicséretes, hajrá! :)

2013. aug. 2. 11:58

A 48 onnan jött,hogy amíg a hátgerincem nem látszik majd ki,addig nyomom:))

Egyébként,talán realitást tekintve onnan,hogy 50 alatt szeretnék lenni.

Meglátjuk,mit hoz a jövő ,tenni fogok érte.

Futással hogy állsz?

4. Badcat001 (válaszként erre: 3. - Libcsi)
2013. aug. 2. 11:56

Hát így tényleg nem edzünk majd együtt, mert én Pesten leledzek :)

Jelenleg 175/85 környékén vagyok.

Most jöttem vissza a nyaralásból, úgyhogy még nem állt be rendesen a súlyom :)

Amit írsz sajnos nagyon általános probléma, sokszor belefutottam már én is.

Honnan jött ez a 48 kg? :)

2013. aug. 2. 11:25

Egy kisvárosban élek,itt találtam,a havi bérlet 10.000 Ft-ba kerül,naponta akár többször is,pl.reggel és este is mehetek majd.

Emellett személyi edzőre is lehetőség van ennek keretén belül.

Nekem a problémám,hogy nagy akarattal le tudok mondani az édességekről és pékárukrol,csak amikor 2-3 kg lemegy,elhagyom magam ,kevés a kitartásom.

Nah de most! 48 kg a végleges cél.

Türelmes igyekszem lenni.

Örülök BADCAT001,hogy csatlakozol :))

Mennyiről fogynál?mi a cél?mi az oka,hogy fogyokurára adtad a fejed ,életmodváltással?

2. Badcat001 (válaszként erre: 1. - Libcsi)
2013. aug. 2. 11:21

Szia!

Gratulálok a tervhez. Szívesen csatlakozom, még ha a kondi terembe nem is biztos, hogy el tudlak kísérni. :)

Én is nemrég kezdtem úgyhogy kb egy szinten vagyunk.

Merre van a termed?

2013. aug. 2. 11:15

Sziasztok!

Oh! Nem is tudom,hol kezdhetném?!

Talán ott,hogy szeretnék lefogyni.

Merthogy a 161 cm magasságomhoz 75 kg-s súly társul.

Elérkezett a nyaralási fotokat látva a PONT,hogy változtatni kell.

Tegnap,bejártam a várost,hogy egy számomra nyugodt ,elfogadhato fitness-kozpontot találjak.

Találtam.Ma váltom ki este 19 orakor a bérletem,ami egy honapra szol.

Nem ennyire egyszerű-legalábbis sejtem.

Életmodot is kell változtassak.Egy a gond,nincs olyan spektrumú átlátásom,hogy egyedül rájöjjek,mikor miből mennyit lehet.

Utánaolvastam,művelődtem,kalkuláltam,KÁOSZ-szá vált minden.

Azért hoztam létre ezt a kis "csevelyhelyet" ,hogy egymást segítve,együtt könnyítsük meg a fogyásunkat életmodváltással.

Nagy szeretettel várom minden komoly fogyni,vagy életmodot váltani vágyo hozzászolását,tapasztalatát,megjegyzését.

Igyekszem minden nap megosztani Veletek a tapasztalataim.

Hajrá nekünk! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook