Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell fényképes tortát készíteni? fórum

Hogyan kell fényképes tortát készíteni? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 2. 11:03
nekem 1-2 órát mondtak hogy annyi kell hogy rendesen felpuhuljon, és nem szárad az olyan gyorsan, 1-2 nap után kezd ehetetlen lenni.
4. a81a1b9451 (válaszként erre: 2. - Monidavi)
2013. aug. 2. 10:53
Osztálytalálkozóra készíteném, ami a vacsora után lenne fevágva. Mikor érdemes akkor ráraknom az ostyát, hány órával előtte lehet, hogy ne száradjon ki?
2013. aug. 2. 10:49

szia

én már csináltam többször

nekem jó lett. érdemes olyan ostyát rendelni amihez nem kell tükörzselé.

annyi a lényeg hogy vajas krém legyen alatta és a szélét is azzal díszíted így megakadályozod hogy felpöndörödjön.

igazából ennyi :))

2013. aug. 2. 10:49
Az ostya felpuhul, de nem ázik szét. A gond az szokott lenni hogy a megmaradt tortán a hűtőben is kiszárad a kép, és úgy ehetetlen. Mintha papirt rágnál. De le szoktuk szedni a tetejéről és ennyi.
2013. aug. 2. 10:38
Otthol szeretnék fényképes tortát készíteni. A fényképes részt megrendelem a neten. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy aki már készített ilyet, mik a buktatói a dolognak? Nem ázik el az ostya? Van amire nagyon kell ügyelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook