Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » XVII. kerületi gyermekfogorvosokról mi a véleményetek? fórum

XVII. kerületi gyermekfogorvosokról mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


7. Kat1
2013. aug. 5. 17:55
Csak beírom, hátha másnak segítség! Dr. Szolnoki Szilvia is rendel a gyermekfogászaton! Egy tündér, kedves,aranyos, és a váróban több szülő biztosított, hogy kiváló fogorvos! Ilyet szerettünk volna! Kár, hogy nem ez az evidens, hanem úgy kell vadászni az ilyen orvosokra!
6. Kat1
2013. aug. 2. 11:23
Legszívesebben Agócs doktornőhöz vinném, nekünk nagyon bevált, de még csak 14 éves a gyerek...
2013. aug. 2. 11:08
akkor sajnos passzolok! de akkor ki dolgozik ott? :)
4. Kat1
2013. aug. 2. 10:53
Ah! Most beszéltem a rendelővel, ezeket nem mondták...! Bozsó doktornőről rosszakat olvastam, Simon Gyula doktorról rosszat hallottam ismerőstől, gyerekeim jártak nála, konkrétan rossz tapasztalatokkal jöttek el tőle... :( ! Gyönyörű!
2013. aug. 2. 10:42
Szia! Dr. Jeney Mariann a csoporttársam volt, de már nem dolgozik a 17. ker.-ben. Dr. Szabó Ilonát kirúgták (talán nem véletlenül....) Ezt azért tudom, mert én a kerületi felnőtt fogászaton dolgozok :) Felker és Bozsó doktornőket nem tudom, de állítólag dolgozik ott egy ffi fogorvos, idősebb korosztály (a nevét sajnos nem tudom, pedig már beszéltem vele....talán Simon dr? ), na Őt szeretik nagyon :)
2. Kat1
2013. aug. 2. 10:37
Dr. Felker Nóra, dr. Bozsó Gizella, dr. Szabó Ilona és dr. Jeney Marianna közül ki a legjobb, legaranyosabb, leglegleg???
1. Kat1
2013. aug. 2. 10:35
XVII. kerületi gyermekfogorvosokról vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook