Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit javasoltok ebben az esetben? fórum

Mit javasoltok ebben az esetben? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 11. 01:25
A nők meg a túl bonyolitás
5. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2013. aug. 1. 18:46
Legyél boldog..A többi csak körítés..Elég egy ruha is:)
2013. aug. 1. 15:53

Semmi sem illetlenség, ami Neked megfelelő.

Ki írja ezeket a szabályokat? Gondolom a vacsorán a szűk család és a baráti kör lesz jelen.

Miért hajszolnád magad felesleges költségekbe...legyen jó hangulat, fesztelenség, a ruha sokad rangú! Nem kell mindig- sőt SOHA a látszatra menni- Legyetek nagyon boldogok!!!

2013. aug. 1. 15:51

Szia!


Egyet kell értsek azzal, hogy érezd jól magad! Visszatekintve már úgy is csak ez lesz a fontos, nem pedig a ruha. Az én esküvőmön még 25 vendés sem volt, mégis az volt életem legboldogabb napja, már 10 éve. A boldogság nem a flanctól függ.


Sok boldogságot!

2013. aug. 1. 15:46

Szia!


Egyáltalán nem illetlenség,én voltam olyan szűk családi esküvőn,ahol ugyan ez volt a szitu,a ruha megmaradt.Szerintem probálj arra koncentrálni,hogy jól érezzétek magatokat,és mégis csak egy NAGY napról szól,a ruha meg mellékes. :)

2013. aug. 1. 15:43

Leírom töviről hegyire mi a történet:


A párom és én most döntöttünk úgy,hogy össze házasodunk.Már van gyermekünk.Nem akarjuk nagy dobra verni,igy csak két tanús lesz a szertartás.Utána 25 fővel lesz egy kis vacsora(nem lagzi).Párom öltönyben lesz,én meg bézs színű alkalmi ruhára gondoltam.Csak sajnos épp most jött be egy váratlan kiadás.Úgy volt eddig,hogy két ruhám lesz.Egy magára a szertartásra egy pedig az utána következő vacsorára.De így összébb kell húzzuk magunkat sajnos.Szerintetek óriási nagy baj,illetlenség stb ha nem cserélek ruház,hanem ugyan abban megyek a vacsorára is amit a szertartáson viseltem?Illetve szeretnék még kozmetikushoz,fodrászhoz és manikűröshöz is menni.MIt gondoltok?Van valakinek jó ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook