Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Problémás szomszéd fórum

Problémás szomszéd (beszélgetős fórum)


2014. máj. 13. 19:10

Ha esetleg erre jár még valaki.

Kb ott tartunk, hogy épp csak az életünkre nem törtek. Megmérgezték a kutyánkat, kora tavasszal, német juhász volt. Megmérgezték a méheinket, és nem azért mert zavarja őket, bizottság volt nálunk, megizsgálni minden törvényes e? és még csak nem is zavarhatja, látom őket kint dolgozni a kertben, és nem úgy tűnik mint aki kapkod össze vissza.

gyors sövényt ültettünk, hogy a méhek repülését megvezessük, de végül nem ez a gond, nálunk volt egy igen nagy probléma, ami nem sikerült nekik, és ilyen egy bosszúálló nő, ha nem jön be a számítása.

Az önkormányzatnál, mást nem tudnak tenni, mint sajnálnak, sajnos azt mondják, a tapasztalat, ha ennyire vakmerő egy ember, nem lesz vége.

Félek elmenni, itthonról, de félek itthon is lenni.

Ketten éjszakáznak tőlük, más más héten, minden harmadik héten kerül rá a sor egyik-egyikre, így 3 hétből 2 éjszakás a családnak. Na az alatt nem lehetne füvet nyírni, mert sajnos, a fűnyírót nem találták még föl hogy hangtalan legyen.

Ja és persze, ha nem gond nem szoktam figyelni, ki mikor éjszakás, szeretek a saját családommal foglalkozni.

De tegnap morgott, hogy aludni sem lehet itt, délután fél egykor.

Ma elmentem mellette, akkor nem mer szólni, ha néhány lépésre vagyok, elkezd szitkozódni, ha még messzebb, akkor már kiabál utánam.

Kutya zaj, méhek gyerekek, autónak véletlen beindul a riasztója.... mindegy

A kapujuk előtt annyira lebetonozták a bejárót, hogy az kilóg az útra. ha valaki aki hozzánk jött, a kocsijával azt a kis vonalat besarazta, szólt hogy takarítsuk le a sarunkat. és még hasonló nyalánkságok

10. 36a26f5226 (válaszként erre: 1. - B3edc666c5)
2013. okt. 6. 21:37

Ő nem volt gyerek? Csak ennyit kellene vissza kérdezni tőle..


Neki nincs gyereke? ha van... ő némán sírt?

2013. aug. 2. 12:20
Nem rég volt a tv-ben, hogy a gyerek miatt az alsó szomszéd feljelentette a fiatal párt.. Kb körberöhögték, és a bíróság a kisgyerekes családnak adott igazat.. szóval nem kell betojni, jelentsen fel nyugodtan! És nyugodtan nézd levegőnek. Ha ő valóban hangfalakat venne és üvöltetné a zenét, azért te már szólhatnál.
8. ina87 (válaszként erre: 1. - B3edc666c5)
2013. aug. 1. 15:44
Ne foglalkozz vele,legalább kevesebb lesz a gondotok,tapasztalat sajnos nekünk 2szomszédunk kiálhatatlan és az egyik szomszédal márcsak köszönö viszonyba vagyunk,a másikal meg nem lehet még el küldeni sem a jó francba mert 5perc után mintha semmi semtörtént volna már ujra vigyorog az embere.szoval én csak reménykedek h egyszer ennek vége lesz,tehát sok sikert sajnos ezbenne lesz h jó hosszu idejig fogjátok ez igy türni ha csak nem lesz más ami véget es ez az állapot megszünik.
2013. aug. 1. 15:35

Kicsit megnyugtat,hogy nem egyedi eset vagyunk :)

Másrészt elkeserítő,hogy ilyen emberek vannak :(

6. inta (válaszként erre: 4. - Kisfazakas)
2013. aug. 1. 15:34

Nem is az a baj, ha feljelenti. De mondjuk az a két hangfal eléggé meg tudná keseríteni az életet. És az ilyeneknek mindig vannak még jó ötletei.


Kérdező, egyébként sok mindent nem tudsz tenni. Vannak ilyen kötekedő alakok, nem kúszhatsz az ajtaja előtt, hogy ne haragudjon.

5. kira34 (válaszként erre: 1. - B3edc666c5)
2013. aug. 1. 15:32

Nálunk ugyanez volt, csak két gyerekkel.

Egyáltalán nem toleráltak semmit, verték a csövet,

ami leesett az erkélyről véletlenül azt visszadobták a postaládába egy üzenettel.( K.. A..)

Mikor már türhetetlen volt, akkor eladtuk a lakást és elköltöztünk.

Életem legtoszzabb 1,5 éve volt mikor ott laktunk.

És mindegyik szomszéd ugyanolyan ellenséges, rossz indulatú volt.

2013. aug. 1. 15:28

Jesszus... ma halkan hogy én ne halljam átszólt a szomszéd, az 5 éves fiamnak, hogy ne kpácsoljon, legyen csöndben mert a fia fölébredt(éjszakás volt)

Kertes házról van szó, a fiam az ablakuktóljó 20 méterre volt ha nem többre, hosszú nadrágszíj telkünk van. Nem szóltam semmit, de utána kimentem kis idő múlva, és elkezdtem a gyerekkel játszani, és kértem énekeljen nekem:-)

Nem lehet tenni ellenük semmit, hagyd hogy följelentsen, nem lesz belőle gondod, egy gyermeknek nem lehet a száját befogni. Mond neki, ha ő nem ordít a gyermekednek egy okkal kevesebb lesz sírni.

áááááááááááááááá

3. rexi33 (válaszként erre: 1. - B3edc666c5)
2013. aug. 1. 15:27
szerintem ne foglalkozz vele..igaz nekem is volt hasonló esetem csak nálunk a falat verte a szomszéd éjszaka..sirtak a féléves ikreim..mondtam nekik h falverés helyett át lehet jönni segíteni
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - B3edc666c5)
2013. aug. 1. 15:27
Idegörlö de próbálnék átnézni rajtuk...
2013. aug. 1. 15:21

Kisfiam közel 3 éves.Mikor megszületett,a szomszéd már 2 hónap után szólt,hogy zavarja,hogy a gyerek éjjel 3 körül felsír.Akkor kért enni.Ő is elismerte,hogy hamar abbamaradt a sírás,de ő akkor is felébredt./4 hónapos kora óta átalussza az éjszakát./Azóta ez megy folyamatosan.Miért sír nappal időnként a gyerek,miért hisztizik,mi miért veszünk néha össze,lehullott néhány virágszirom az erkélyen a virágládánkból hozzájuk stb.Ez megy már 3 éve.Értelmes ember módjára nem lehet vele beszélni.Az utóbbi időben üvölt fel az erkélyről.

Eddig nem szóltunk,de tegnap elegem lett.A gyerek nagyon nyűgös volt/nyaralásból jöttünk haza,és ott rosszul aludt/,magán kívül felordított a szomszéd,hogy elege van a gyereksírásből,már 1 hete ezt hallgatja minden délután,és feljelent minket.Visszakiabáltam,hogy itthon sem voltunk,és elegem van,hogy neki semmi nem jó,mi sosem szóltunk érte,hogy kéthetente hétvégén buli van náluk/igaz ezek megszűntek egy ideje/,hogy állandóan dohányzik az erkélyen,ami rámegy a tiszta ruhákra,bejön a lakásunkba,a gyerekemre sincs tekintettel,hogy a feleségét halljuk mikor anyázza,hogy a kamasz fia üvölteti a zenét,mikor a kisfiam már aludna,de sosem szóltunk.Erre feljött,majdnem nekiment a férjemnek,közölte itt vége a jószomszédi(???)viszonynak,és feljelent minket.Ráadásként pedig vesz két hatalmas hangfalat,és minden nap bekapcsol majd egy kis zenét. nekünk.A férjem nyugodt hangon közölte,hogy köszönőviszonyon kívül eddig sem volt más köztünk,és jelentsen fel,ki fogják röhögni,hogy gyereksírás miatt.

Tudom,nem kellene vele foglalkoznom,de sosem voltam senkivel haragban,engem ez a helyzet frusztrál.A közvetlen szomszédjáék is mondták ne foglalkozzak vele,ők már rég nincsenek jó viszonyban,pedig 20 évig összejártak.

Mit tehetnék?Vagy ne foglalkozzak vele,nézzek át rajta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook