Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Újpestről Gödre a Homokszigethez hogyan jutok el busszal? fórum

Újpestről Gödre a Homokszigethez hogyan jutok el busszal? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 1. 22:52
Köszönöm szépen a segitséget! Mivel én a Váci ut mellett lakom nekem egyszerűbb a távolsági busz, de akkor most már tudom, hogy a Kincsem parknál kell leszállnom. Mégegyszer köszönöm.
6. simple (válaszként erre: 3. - Bogyoka53)
2013. aug. 1. 20:22
Elnézést kérek, nem kötekedni akartam, csak rengeteg fórum van már és többségük felesleges, nem értettem miért kell ehhez egy új fórum. De Zebracsikó már belinkelte önnek a választ, hogy hol található amit keres.
2013. aug. 1. 19:53

[link]


"A hely az Alsógödi Vasútállomás közelében van, ezért célszerű vonattal utazni, egyébként autóval meg sem közelíthető."

2013. aug. 1. 19:52

[link]


"Megközelítés mind busszal (az Árpád hídtól Volán busszal Göd - Kincsem parkig), mind vonattal (a Nyugatiból (Göd-Vác Vonalon!!!) Göd állomásig) egyszerű eljutni. A vasútállomástól kb. 1 km a buszmegállótól feleannyi gyalog. Gépkocsival a 2-es úton gyertek és a pl. Penny-Market-nél érdemes hagyni az autót, de közelebb is lehet menni földutcákon."

2013. aug. 1. 16:56
Kedves Simple! Nem tudom mért kötekedsz velem. 61 éves nagyi vagyok aki az unokáit kiszeretné vinni a strandra, de ha a gyerekeim dolgoznak akkor csak busszal tudok kimenni, és mivel egyáltalán nem vagyok arra ismerős azért próbálok segitséget kérni, hogy ne kóvájogjak ott esetleg 35 fokos melegben két kisgyerekkel, hanem tudjam konkrétan hol kell leszállnom. Mivel elég analfabéta vagyok még a számitógéphez is, igy nem találtam meg ahol előzőekben kérdeztem a kocsis verziót. Most már világos, hogy nem szórakozásból irogatok?
2. simple (válaszként erre: 1. - Bogyoka53)
2013. aug. 1. 14:45
Eddig kocsival akartál menni.... ezért két fórumot?!!!!
2013. aug. 1. 14:43
Segítsetek nekem hogyha Volánbusszal mennék Ujpestről a Gödi homokszigetre Volánbusszal, meddig kell kérnem a jegyet, ill. melyik megállóba kell leszállnom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook