Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítséget kérek, kutyapisi és 'társai'! fórum

Segítséget kérek, kutyapisi és 'társai'! (beszélgetős fórum)


2013. aug. 1. 16:34
szegeny kutya :(
2013. aug. 1. 14:49
Nem írtad mennyi idős, de gondolom kölyök, esetleg túlságosan is az (manapság divat nagyon korán odaadni a kiskutyákat, minél előbb legyen belőle pénz...) Mindenesetre ez neki nagy változás, persze hogy végigsírta az éjszakát, az enyém is ezt tette első éjjel, amíg teljesen ki nem fáradt. A szobatisztaság is idő kérdése, alapszabály, hogy minden evés, ivás, játék és alvás után ki kell vinni a megfelelő helyre, és "megkínálni" a lehetőséggel, hogy elvégezze a dolgát. Ez eleinte rengeteg alkalom, hiszen másból se áll az élete, minthogy eszik, iszik, játszik és alszik. :) De így szépen meg fogja tanulni, hogy hova lehet pisilni/kakilni. Ha becsurran máshova, azt alaposan mosd fel fertőtlenítővel, hogy ne maradjon utána szag, különben vissza fog járni oda.
3. f758a7200f (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2013. aug. 1. 12:20
A szőnyeget vidd el tisztítóba és többet ne tedd ki, legjobb anélkül. Volt szőnyegünk leterítve mikor a kutyánk kisebb volt, és megpróbáltam mosószeres vízzel eltüntetni, de igazából nem jött ki soha teljesen a szag, míg el nem vittem tisztítóba. Amúgy meg ez 2 héten belül megtörtént, mert meguntam, elvittem a tisztítóba és azután nem tettük le többet. Egyébként is ahol háziállat van, szerintem higiénikusabb, ha nincsenek szőnyegek, sokkal gyorsabb a takarítás, pillanatok alatt felporszívózod a kutyaszőrt, felmosod, ha bepiszkít.
2013. aug. 1. 11:53
Senki?
2013. aug. 1. 09:34

Tegnap elhoztam álmaim csivaváját, de ma reggelre inkább rémálomnak nevezném!

Kakil-pisil ahol rájön, a szőnyeg büdít, pedig takarítom. Az éjszakát végignyüszögte.

Adnátok tippeket, hogy mit csináljak?

1.eltűnjön a pisi szag a szőnyegből. Mit vegyek, csináljak?

2. Figyeljek az éjszakai sírásra? Éjszaka figyeltem, de nem aludtam semmit!

Segítsetek!:-D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook