Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Immunotic gép működése hatékony? Járt már valaki kezelésre? fórum

Immunotic gép működése hatékony? Járt már valaki kezelésre? (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 21. 12:25
Igen sajnos valakit csak a pénz érdekel, de egyébként az Immunotic nem MLM rendszerű, és nekem van már személyes tapasztalatom is. Régebben írtam, hogy daganatom volt. Néhány hét alatt nekem eltüntette. Azóta folyamatosan járok kontrollra, és nem is újult ki, pedig már sok idő eltelt.
8. Knebi (válaszként erre: 1. - Manki)
2014. szept. 19. 16:26
Én olyan embertől hallottam az Immunotic gépről,aki már vagy 5 féle MLM rendszerben is próbálkozott.Neki kizárólagos célja, hogy meggazdagodjon. Nekem nem hiteles az olyan ember, aki pár év alatt mindig valami mást ajánl. Nem vagyok az MLM ellen,mert én is tagja vagyok egynekmár több, mint 12 éve (az illető is volt ebben), s engem a termék kiválósága, hatékonysága tart ott, s nem a pénzszerzés.Tapasztalatom nincs,de a saját megérzésére kell, hogy hagyatkozzon az ember, hogy mennyire megbízható,aki ajánlja,s természetesen kell referencia olyantól,aki nem érdekelt, hogy tag legyél.
2013. dec. 3. 12:55
Nekem a családban már volt jó tapasztalat az Immunotic -kal. Egy kiadványban is olvastam egy- két érdekes történetet, de ezt leírtam a másik fórumon is. Most néhány napja saját részre bérlem, mert nem tudok rendszeresen hazajárni. Egyenlőre csak bizsereg a problémánál, de majd ha lesz valami írok.
6. Manki (válaszként erre: 4. - Iemma)
2013. aug. 3. 20:28
Kérlek mindenképp írd majd meg, hogy mik a tapasztalatok, köszönöm!
5. f49b154b31 (válaszként erre: 4. - Iemma)
2013. aug. 2. 11:33

Pont fordítva van: jó a marketingje (felületes szemlélőnek), de nem hatásos.

Tulajdonképpen egy un. "biorezonanciás" készülékről van itt szó.

4. iemma (válaszként erre: 1. - Manki)
2013. aug. 2. 11:21

Egy bérleten én is nagyon gondolkozok, mert nekem is vannak fenntartásaim, + beteg vagyok és mégis tökéletes eredmény jött ki a mérésnél, más egészséges embernek meg rosszabb, de mondták, hogy rákos öreg bácsinak is jött már ki jó eredmény, csak így nem értem mi értelme van a mérésnek.

Viszont egy megbízható orvos ismerősöm ajánlotta, hogy egy közeli ismerőse látványosan gyógyult meg tőle. Talán egy bérletet még kibírok próbának. Elvégre legfontosabb az egészség, mi van ha csak rossz a marketingje de mégis hatásos.

3. f49b154b31 (válaszként erre: 2. - F49b154b31)
2013. aug. 1. 10:08

A jogi nyilatkozat is érdekes:


Az Immunotic nem minősül orvostechnikai eszköznek. Nem célja a diagnózis, a kezelés, a gyógyítás

sem ember, sem pedig állat esetében. A szervezet működésébe nem avatkozik bele. Használat előtt

mindig konzultáljon orvosával! A készülék használata önkéntes. Az egyéni eredmények eltérőek

lehetnek. Az Immunotic célja csupán az, hogy támogassa a szervezet normális egyensúlyát.


Kérdés az, hogy ha nem avatkozik bele, akkor hogyan támogatja? Jó leírás ez a placebo hatásra. Egy esetleges per esetén lehet erre hivatkozni.


Innentől kezdve ha valaki megveszi, utólag már csak saját magát szidhatja, hiszen végül is nem csapták be.

2. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Manki)
2013. aug. 1. 10:03

Melyik jogszabály tiltja hogy egy gép működését megismerhessük?

Mindig az apróbetűs rész a legfontosabb:


"Figyelem! A használat nem helyettesítheti a kezelőorvos által rendelt terápiát! A készülék nem orvosi eszköz!"

2013. aug. 1. 08:43

Immunotic gép működése hatékony? Járt már valaki kezelésre? 520ezer Ft-ba kerül egy gép és a kitalálója Szloboda Balázs, azért nem mond semmi konkrétat a működéséről, mert jogszabályi korlátozásokra hivatkozik, már elég szkeptikus vagyok, de közeli ismerősöm hívott és Ő nagyon hisz benne, ráadásul évek óta tartó köhögése megszűnt pár napos kezelés után.

Nagyon várom a véleményeteket!

Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook