Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Paleo, gyümölcs nélküli süti receptet tudnál ajánlani?

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Diétás receptek

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9. Lillus-M2013-08-06 16:27
Itt vannak kipróbált és többször sütött recepjeim (gyümölcs nélküliek is) amiket nem pleosok és válogatós gyerekek is szívesen esznek

(Ha szóközt tesz a hoxa azt szedd kia linkből)

[link]
(válasz Nuray 1. hozzászólására)

8. piros522013-08-06 07:38
Például a paleo Bounty:
[link]

Nagyon finom :).

7. Csak látogató vagyok2013-08-01 13:55
Hát akkor jót beszélgettünk. Fúúúújjj, gyümölcs! :D

Amúgy én a cukortartalma miatt nem eszem.

6. Nuray2013-08-01 12:24
Én pont így vagyok..válogatok nagyon..és nyersen se minden gyümölcsöt eszek meg..jakába meg fujj :D
(válasz eandi78 4. hozzászólására)

5. Csak látogató vagyok2013-08-01 08:19
Jó, én sem fogyasztok szinte semmi gyümölcsöt, de az érdekelne, a fórumindítónak mi az oka, sokan azt hiszik a paleoban nem szabad.

Nem akarok találgatni, ezer ok lehet, de a kérdés megválaszolása miatt van jelentősége.

Én ketogénen vagyok, de paleo alapokon, ezért nem fogyasztom.
(válasz eandi78 4. hozzászólására)

4. eandi782013-08-01 07:48
Gondolom nem szereti a gyümölcsöt. Van ilyen, én se igazán eszem meg. Nyers gyümölcs önmagában még csak-csak, de ételben elképzelhetetlen számomra, főleg darabosan. Beleturmixolva krém formában jöhet, de akkor se minden gyümölcs és gyümölcsleves szóba se jöhet:)
Részletekbe nem mennék bele, ez olyan agyi zavar nálam:)
(válasz Csak látogató vagyok 3. hozzászólására)

3. Csak látogató vagyok2013-08-01 03:44
Mi az oka, hogy nem akarsz gyümölcsöt? Van idefent is paleo fórum, öreg rókákkal, szívesen segítenek. Sokuknak sütireceptes naplója is. Gyere.
(válasz Nuray 1. hozzászólására)

2. csukottszemmel2013-08-01 00:29
van a fészbukkon paleolit életmód néven futó zárt csoport, ott egy rakás ilyen recept van, másoknál biztos bevált, én még nem próbáltam, de szétnézni szét lehet.

1. Nuray2013-08-01 00:00
Áttérek a paleolit táplálkozásra, és szeretnék segítséget kérni, aki jártas benne...Milyen sütireceptek vannak, amikben nincs gyümölcs, és bevált, jó kis recept? :)