Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen előfizetéses telefont ajánlanátok? fórum

Milyen előfizetéses telefont ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


7. N-drew (válaszként erre: 6. - Eandi78)
2013. aug. 1. 21:35

Próbáltam mindhármat, van tapasztalatom, ezért írtam.


Elnézést az OFF-ért, a kérdezőnek pedig sok sikert a megfelelő készülék kiválasztásához.

6. eandi78 (válaszként erre: 5. - N-drew)
2013. aug. 1. 09:50
Láttam mit írt, csak összehasonlítottam. Nálam a vodafone van még a telenornál is alacsonyabban:)
2013. aug. 1. 08:09

Ez jó, írja a kérdező, hogy a T-mobiltól, erre írjátok itt a Telenort...


Telenort különben a legkisebb mértékben sem javaslom, majd egyszer leírom, miért.


Nem tudom, van-e a T-mobile-nak webshopja, illetve, milyen van (mert biztos van). Más szolgáltatónak be lehet állítani azt, hogy milyen készülékre van szükséged (a tudására gondolok), aztán ha megvan, akkor választhatsz hozzá csomagot is.

4. eandi78 (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2013. aug. 1. 07:37

Attól függ mire használod. Ha kizárólag hívásra telenornál 1690 a legolcsóbb havidíj (klasszik). Ha sms-t is küldesz néha t-mobile eco díjcsomag 1950 körül van a havidíj. Telenornál csak hívásra használható a havidíj és 1 perc 38Ft, t-nél 36 Ft egy perc és sms-re is felhasználható a havidíj. Nekem most telenor van, de sms lebeszélhetőség miatt készülök t-re váltani.

Készülékből biztos van olcsó nokia vagy samsung.

2013. aug. 1. 06:46

Telenornak vannak nagyon jó díjcsomagjai!

Úgy tudom,hogy 1700 ft a legkisebb díjcsomag amihez alap telefont adnak! Mindenképp hívd fel őket!

Én nagyon meg vagyok elégedve velük! :) :)

2013. júl. 31. 21:43
Ezt azért kérdezem hogy milen készüléket javasooltok előfizetéses csomaggal mert gyakran használok mobilt mely csomagot javasoljátok T_mobiltól
2013. júl. 31. 21:41
Milyen előfizetéses mobilt jvasoltok alacsomy havidijjal és könnyen kezelhető legyen ha lehet nem érintőképernyős

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook