Fogprobléma (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 1. 08:36
Ha meg van fúrva a 3-as fogad, arra vigyázz, hogy ne tömeszelődjön el az a nyílás rajta ételmaradékkal. Szívogasd meg a fogadat, amikor csak eszedbe jut. Étkezés előtt tegyél a lyukba egy kis vattát. Ha elkezdene dagadni az arcod, akkor jegeld. Mást nem tudsz csinálni.
2013. aug. 1. 07:34

Szia! Nekem fogfájásra a fájdalomcsillapító mellett a citromfűtea jött be. Pár hete eszméletlen fájt a bölcsességfogam. Kint van már 3, eddig nem is volt gond, de most ahogy igazodott, plusz beindult a negyedik növekedése, azt hittem meghibbanok a fájdalomtól. Nem bírtam enni sem, beszélni is rossz volt, a manduláim feldagadva.

Igaz nem kifejezetten a fogamra ittam a teát, hanem mert rosszul aludtam, de ahogy ittam utána éreztem, hogy sokkal jobb. Másnapra pedig szebb lett az ínyem is valamivel. Úgyhogy én ezt tudom ajánlani.

2013. júl. 31. 17:40

Sziasztok!

Múlt héten voltam fogorvosnál, szűrővizsgálaton, mert fáj az bal szemfogam. Kiderült, ezt elkezdte anno gyökérkezelni, de ezzel egyidejüleg egy másikat is, a másikat befejezte, de ez a szemfogam valahogy feledésbe merült,nem mentem vissza. tehát kifúrta,beletette azt a gyógyszert, vagy mit, aztán ennyi.. Most mentem vele vissza a múlt héten,mert szeretnék az első négy szemfogamra porcelán koronát húzatni, elég csúnyácskák (tömöttek is) meg amint írtam,már kezd fájdogálni is. Augusztus 8-ra kaptam időpontot fogsor röntgenre. Utána dől el, mit lehet kezdeni ezzel a foggal. Addig mit csináljak vele,ha nagyon fáj? Hamarabb már nem tudok fogászatra menni, mert a doki szabin van. Valahogy megpróbáljam kibírni 8-ig?

2013. júl. 31. 17:35
Fogprobléma

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook