Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándékozás 50 éves házassági évfordulóra fórum

Ajándékozás 50 éves házassági évfordulóra (beszélgetős fórum)

2013. júl. 30. 18:57
:)
2013. júl. 30. 18:09
Az én nagyszüleim házassági évfordulójukra egy hatalmas virágkosarat teli tűzpiros rózsával,tetején egy 50-es számmal,egy szintén hatalmas tortát,a dédunokák által felolvasott verseket,s mivel mami mereven elzárkózott azelől hogy neki valaha is automata mosógépe legyen/a régi keverős meghibásodott/így kapott egy hagyományos keverőtárcsás gépet. Minderről persze semmit se tudtak, mert nem akarta hogy vegyünk.A nagy napon a család megjelent náluk,na az volt az igazi meglepetés:) Még azon a napon az egyik rádio adón épp kivánság műsor ment,így gyorsan még egy dalt is kértünk számukra.Mindennek nagyon örültek,sokáig emlegették azt a napot.Sajnos már minden csak emlék...már ők sincsenek:(((
2013. júl. 30. 17:33
Voltam egyszer egy olyan 50. házassági évfordulón, ahol megszervezték az idős házaspárnak, hogy újra esküt tehessenek. Odahívtak egy anyakönyvvezetőt, majd megszólaltak azok a dalok egy dvd-ről, amikre anno táncoltak a lagzijukon. :)
2013. júl. 30. 14:52
Ha van DVD lejátszójuk, akkor vásároljatok meg egy csomó régi magyar filmet. Az én nagyszüleim mindig panaszkodtak, hogy nem szeretik a mostani filmeket, sorozatokat, a régieket pedig szívesen nézik meg újból.
2013. júl. 30. 13:35
Lesz sütögetés, de ajándéktárgyat is szeretnénk venni.
2013. júl. 30. 13:32
Attól függ, hogy mikor lesz.. ha még jó időben akkor wellness ill. Hajdúszoboszló..stb.. Persze jó ha van még szabad szállás. Tehát pihenés.. Ha nehezen mozdulnak ki, vagy nem akarnak akkor a família menjen el hozzájuk és 1 nagy családi hétvége nosztalgiával sütögetéssel.
2013. júl. 30. 13:24
Segítséget szeretnék kérni, 50 éves házassági évforduló lesz a rokonságban, de nem tudjuk hogy mit vegyünk. Nyugdíjasok és nehéz ajándékot venni.. várom az ötleteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook