Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra fórum

Fogyókúra (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. jan. 2. 18:32

Nagyon sokan nem fognak egyetérteni velem nem. Fogyókúráról más a véleményem mind az emberek 99%-ának. Ne vegyétek sértésnek, aki mégis annak veszi, akkor valamit nagyon betaláltam nála. Szóval sértődni nem ér, csak egy vélemény, azt is mondhatni különvélemény.

Fogyókúra. Miért akar szinte minden nő lefogyni? Aki 80 kg az 70 akar lenni. Aki 70 az 60 akar lenni aki 60 kg, az 55 akar lenni. Nagyon sokan nem elégedettek. Aki meg vékony az hízni akar. Ne feledkezzünk meg rólúk se. Miért van ez? Emberek elégedetlenek az életükkel. Ha másképp néznének ki, akkor jobb lenn... avagy sok esetben a férfiak a vékony nőket szeretik. Nekik való megfelelés, hogy legyen végre egy tartós párkapcsolat. Vékonynak nézünk ki, úgy gondoljuk, hogy dögösebbek vagyunk. Jobban kellünk a férfiaknak. Nos eltelik pár év, és jönnek a plussz kilók. Megint értéktelennek érezzük magunkat, mert neki már nem jó a szex zavarja az plussz x y kilógramm. A férfiak nincsenek tisztában, hogy a női test, az nem egyenlő a tinécser testével. Igenis vannak plussz kiló egy egészséges nőn. Férfiakkal van a nagy baj és nem a néhány kiló plusszal. Terhesség után mennyi kapcsolat tönkremegy, mert nem tud kezdeni a plussz kilókkal a férfi. Nem úgy néz ki, mint ahogy megismerte. Azt már elfelejtik, hogy ők is változnak, ez az élet természetes része. Kollektív tudat, ha megváltozna, hogy elfogadnánk mi nők saját testünket, akkor a férfiak is ez tennék, és nem akarnánk nekik megfelelni. Félre ne értsetek, nem azt mondom, hogy legyünk 100 kg-osak. 10-15 kg igen is belefér. 40-50 éves ne akarjunk egy 18 éves alakjával rendelkezni. Sokan szenvednek attól, hogy nem ehetnek rendesen. Sokszor hallom, hogy másik emberre mondják. Nézd hogy zabál... saját hibáját kivetíti másra. Szenvedését, ha ő nem ehet akkor más se, és elkezdni krítizállni , hogy jobban érezze magát. Igen sokrétű, lelki, és fizikai szinten a fogyókúra. Fogadjuk el magunkat, sokkal többet jelent mind 3 kg mínusz.

2020. máj. 12. 18:54
Na most jött el a pillanat ...minden este zabàlâssal telt...idàig .80 kg vagyok. Viszonylag alacsony testmagassághoz . Àt kell programozni a dolgokat.
2020. ápr. 21. 15:14

Regenor kúra ki hallott róla?

Ki csinálta?

Ki csinálja?

83. kiss67 (válaszként erre: 78. - Bebe2000)
2018. nov. 21. 00:26

[link]

Betiltották?

82. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 81. - 9f9aa0ac88)
2018. nov. 20. 16:12
bocs...akik NEM akarnak drasztikus...
2018. nov. 20. 16:11
Én mindenkinek ajánlom akarnak drasztikus fogyókúrába kezdeni az alábbi módszert: időszakos böjt.Praktikus,egyénre szabható.Lényege,8 órás evési időszak/kb2-3 étkezés/és 16 óra böjtölési időszakok váltják egymást.Vagy nekem pár éve bejött a felezős étkezés kerékpárral párositva.Ma inkább az időszakos böjtölést alkalmazom.
80. Zsuzska 13 (válaszként erre: 78. - Bebe2000)
2018. nov. 20. 10:34
Szia en szedtem en nagyon jo volt fogytam tole teljesen elveszi az etvagyam,csak mar nem tudom honnan rendelni,te tudsz forråst?14ezer ft volt!
2018. szept. 23. 19:46
Sziasztok! 1200w os tefal gyümicenzrifugámon túladnék,ha valakit érdekel léböjthöz, vagy gyümilé készítéshez.
2018. szept. 23. 12:25
Sziasztok!!Érdeklódnék hogy a Reductil Sibutremint 100db kiszerelésben szedte- e màr valakiBs igen légysziírd le a tapasztalatodat.Ja és mennyiért vetted??Hol??Kószi.
77. babszibobó (válaszként erre: 76. - Shanalyl)
2013. aug. 7. 10:56
Gratulálok!:-D
2013. aug. 7. 10:28
Jelentem, én ma 64 kg-val zártam a mérlegelést, vagyis már majdnem 2 kilótól megszabdultam. :)
75. babszibobó (válaszként erre: 74. - Patapucs)
2013. aug. 2. 20:33
Ez aztán a szép ár....
74. patapucs (válaszként erre: 73. - Babszibobó)
2013. aug. 2. 19:00

Az biztos. :-)

De most komolyan. Az egész (14db) bekerült vagy 500 Ftba és a boltban 6dbot adnak kb 2500ért. Azt hittem, hogy lepetézek amikor megtudtam.

73. babszibobó (válaszként erre: 72. - Patapucs)
2013. aug. 2. 18:27
Sokmindet érdemesebb otthon megsüti...és egy muffin nem is tart sokáig, mármint nem kell felette állni, kavargatni, nem időigényes:-D
2013. aug. 2. 18:16

Reggel adtam a barátomnak 5dbot és állítólag a boltinak is ilyen az íze (ráadásul egy halom pénzbe kerül).

Ettől függetlenül ezzel a teljesítményemmel nem vagyok megelégedve. :-D

Ha olyan fini lesz mint anyué, akkor azt mondom, hogy ok.

71. patapucs (válaszként erre: 70. - Babszibobó)
2013. aug. 2. 14:48

Ok, köszi, úgyis megyek mindjárt a közértbe, megnézem a c.pórlót.


Közben megtaláltam végre a neten a tűzhelyem fokozatait.

Hát persze, hogy azért égett meg az alja, mert pont egyel nagyobb fokozaton volt. :-D

70. babszibobó (válaszként erre: 69. - Patapucs)
2013. aug. 2. 14:30
Na akkor a gyümi a ludas DE szerintem sütikhez olan édesítőt próbálj ki, aminek nincs kesernyés utóíze...ill. sütésálló legyen
69. patapucs (válaszként erre: 68. - Babszibobó)
2013. aug. 2. 14:04

Erre nem is gondoltam, de most hogy mondod...a maradékot megettem és tényleg olyan volt. Heuréka!

Megvilágosodtam! :-D


Nem, más fajtát is, most a barátom vmi erit-tel kezdődőt fog hozni.

Kávéba sima bogyósokat használok. Van még egy a xillit, de azt nem bírja a gyomrom.

68. babszibobó (válaszként erre: 67. - Patapucs)
2013. aug. 2. 13:26

Lehet maga a gyümi volt alapból kesernyés, vagy nem..mert ha az az, akkor az mindent ront..


Csak ezt a fajta édesítőt hasznáhatod a diétád alatt?

67. patapucs (válaszként erre: 66. - Babszibobó)
2013. aug. 2. 11:35

Gondolkodtam közben.


Mások aszalt gyümit tettek bele, én rendes fogyasztottat összevága - ok, ezért nem lett olyan édes

Édesítőt tettem bele és a barátom szerint a steviának van egy kis keserű utóíze - nem gondoltam, hogy még erre sem jó...


Azt írták, hogy kb 180fokos sütőben. Nekem van kisláng, nagyláng és a kettő között 4 pötty - gondolom ezért éghetett meg az alja.


Arra viszont, hogy miért lett kesernyés, még nem jöttem rá


Te hogyan csinálnád? Nekem a liszttel variálnom kell majd, de a többi kb ugyanaz kell majd bele (persze cukor helyett édesítővel).

66. babszibobó (válaszként erre: 64. - Patapucs)
2013. aug. 2. 11:14

A recept amit kipróbáltál másoknak hogy sikerült, mi a véleményük róla?



Mert lehet alapból a recept is hibás..ha nem a recept akkor meg gondolkozzunk azon amikt kérdeztél:-D

65. patapucs (válaszként erre: 64. - Patapucs)
2013. aug. 1. 20:49

Mármint az elején még jó volt a mák....


Vicces is lenne: az elején még volt mák, a végére meg eltűnt... :-D

64. patapucs (válaszként erre: 63. - Babszibobó)
2013. aug. 1. 20:47

Remélem a vásálás jobban fog sikerülni mint a muffin. :-)


Nem szépítve:

1. az alja megégett - ez miért? Túl lassan sütöttem?

2. Már megint nem elég éde, sőt a meggy miatt inkább savanykás kissé (tudat alatt is vigyázok a súlyomra)

3. Kicsit megkeseredett a mák. Miért?? Az elején még volt.


Ettől függetlenül egy kis cukormentes lekvárral feltuningolva nem lesz rossz. :-D


Hiába, gyakorlat teszi a mestert...a laikust meg pláne. :-)

63. babszibobó (válaszként erre: 61. - Patapucs)
2013. aug. 1. 20:16

Akkor élvezkődj vásárlás közben:-D


Majd mesélj, hogy sikerült!:-D


A trutyi pont jó szó rá:-D...én amúgy annak is hívom...

62. patapucs (válaszként erre: 61. - Patapucs)
2013. aug. 1. 19:40
Mármint piskótát...bár pilótát sem. :-D :-D
61. patapucs (válaszként erre: 60. - Babszibobó)
2013. aug. 1. 19:39

Puha volt, olyan trutyis (pilótát sem csináltam soha, mert az ex férjem sem és a fiam sem csípi a sütiket).

Már kisült, ha kihült megkóstolom az egyiket.

Szombaton megyünk a húgommal a Hádába (teljes árucsere van) és kell az útravaló. :-)

60. babszibobó (válaszként erre: 59. - Patapucs)
2013. aug. 1. 19:24
Nem tudom, hogy a paleos muffinoknak milyennek kell lenni, de a fiaim nagy muffinosok, lágyan folyó szokott lenni, olyan mint a piskóta tészta
59. patapucs (válaszként erre: 58. - Babszibobó)
2013. aug. 1. 19:22

Nekem késik az ellipszisem, mert a fiamnak kukoricát főzök + paleo meggyes-mákos muffint sütök.

Az a különleges benne, hogy halovány lilám sem volt, hogy milyen sűrűnek kell lennie a tésztájának (ráadásul több receptből lett az ami a sütőbe került) + sosem kellett édességet sütögetnem. :-)

2013. aug. 1. 18:56
Végül tényleg elkezdtem ám, megvolt a mai napi 20 hasprés és 50 guggolás!
57. Shanalyl (válaszként erre: 53. - UteLau)
2013. aug. 1. 16:36

Napi 15-20 perc bringa a munkahelyre és vissza, hetente legalább kétszer lovaglás (de az csak igazi szüttyögés, nem renden edzés). Most próbálom magam rávenni az ellipszisre. Az xboxról jut eszembe, nekünk meg wii van, lehet arra kéne szerválni valami mozgatós játékot. :)


Amúgy ez a lovaglás is érdekes, nekem szinte semmit nem jelent ez az adag, biztos miattam mondják, h a lovaglás nem sport...na már most, a hugom is lovagol, úgy néz ki, mint akik kokszot nyom és kondizik páran már rákérdeztek, h úristen, te hány órát vagy a kondiban?? Meg mit lősz? Olyan a karja meg a háta...pedig "csak" lovagol, de azt napi szinten. Különben irigy is vagyok rá nagyon, mert rohadt csinos tőle, igazi bomba sportos nőies alakja van, pedig össze vissza eszik és tényleg más mozgást nem végez. Sajnos én nem tudok ennyit és ilyen minőségben lovagolni egy szép nagy lovas baleset miatt (inkább pszihés oka van).

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook