Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Fogyókúra

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Más diéták

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3

77. babszibobó2013-08-07 10:56
Gratulálok!:-D
(válasz Shanalyl 76. hozzászólására)

76. Shanalyl2013-08-07 10:28
Jelentem, én ma 64 kg-val zártam a mérlegelést, vagyis már majdnem 2 kilótól megszabdultam. :)

75. babszibobó2013-08-02 20:33
Ez aztán a szép ár....
(válasz patapucs 74. hozzászólására)

74. patapucs2013-08-02 19:00
Az biztos. :-)
De most komolyan. Az egész (14db) bekerült vagy 500 Ftba és a boltban 6dbot adnak kb 2500ért. Azt hittem, hogy lepetézek amikor megtudtam.
(válasz babszibobó 73. hozzászólására)

73. babszibobó2013-08-02 18:27
Sokmindet érdemesebb otthon megsüti...és egy muffin nem is tart sokáig, mármint nem kell felette állni, kavargatni, nem időigényes:-D
(válasz patapucs 72. hozzászólására)

72. patapucs2013-08-02 18:16
Reggel adtam a barátomnak 5dbot és állítólag a boltinak is ilyen az íze (ráadásul egy halom pénzbe kerül).
Ettől függetlenül ezzel a teljesítményemmel nem vagyok megelégedve. :-D
Ha olyan fini lesz mint anyué, akkor azt mondom, hogy ok.

71. patapucs2013-08-02 14:48
Ok, köszi, úgyis megyek mindjárt a közértbe, megnézem a c.pórlót.

Közben megtaláltam végre a neten a tűzhelyem fokozatait.
Hát persze, hogy azért égett meg az alja, mert pont egyel nagyobb fokozaton volt. :-D
(válasz babszibobó 70. hozzászólására)

70. babszibobó2013-08-02 14:30
Na akkor a gyümi a ludas DE szerintem sütikhez olan édesítőt próbálj ki, aminek nincs kesernyés utóíze...ill. sütésálló legyen
(válasz patapucs 69. hozzászólására)

69. patapucs2013-08-02 14:04
Erre nem is gondoltam, de most hogy mondod...a maradékot megettem és tényleg olyan volt. Heuréka!
Megvilágosodtam! :-D

Nem, más fajtát is, most a barátom vmi erit-tel kezdődőt fog hozni.
Kávéba sima bogyósokat használok. Van még egy a xillit, de azt nem bírja a gyomrom.
(válasz babszibobó 68. hozzászólására)

68. babszibobó2013-08-02 13:26
Lehet maga a gyümi volt alapból kesernyés, vagy nem..mert ha az az, akkor az mindent ront..

Csak ezt a fajta édesítőt hasznáhatod a diétád alatt?
(válasz patapucs 67. hozzászólására)

67. patapucs2013-08-02 11:35
Gondolkodtam közben.

Mások aszalt gyümit tettek bele, én rendes fogyasztottat összevága - ok, ezért nem lett olyan édes
Édesítőt tettem bele és a barátom szerint a steviának van egy kis keserű utóíze - nem gondoltam, hogy még erre sem jó...

Azt írták, hogy kb 180fokos sütőben. Nekem van kisláng, nagyláng és a kettő között 4 pötty - gondolom ezért éghetett meg az alja.

Arra viszont, hogy miért lett kesernyés, még nem jöttem rá

Te hogyan csinálnád? Nekem a liszttel variálnom kell majd, de a többi kb ugyanaz kell majd bele (persze cukor helyett édesítővel).
(válasz babszibobó 66. hozzászólására)

66. babszibobó2013-08-02 11:14
A recept amit kipróbáltál másoknak hogy sikerült, mi a véleményük róla?

Mert lehet alapból a recept is hibás..ha nem a recept akkor meg gondolkozzunk azon amikt kérdeztél:-D
(válasz patapucs 64. hozzászólására)

65. patapucs2013-08-01 20:49
Mármint az elején még jó volt a mák....

Vicces is lenne: az elején még volt mák, a végére meg eltűnt... :-D
(válasz patapucs 64. hozzászólására)

64. patapucs2013-08-01 20:47
Remélem a vásálás jobban fog sikerülni mint a muffin. :-)

Nem szépítve:
1. az alja megégett - ez miért? Túl lassan sütöttem?
2. Már megint nem elég éde, sőt a meggy miatt inkább savanykás kissé (tudat alatt is vigyázok a súlyomra)
3. Kicsit megkeseredett a mák. Miért?? Az elején még volt.

Ettől függetlenül egy kis cukormentes lekvárral feltuningolva nem lesz rossz. :-D

Hiába, gyakorlat teszi a mestert...a laikust meg pláne. :-)
(válasz babszibobó 63. hozzászólására)

63. babszibobó2013-08-01 20:16
Akkor élvezkődj vásárlás közben:-D

Majd mesélj, hogy sikerült!:-D

A trutyi pont jó szó rá:-D...én amúgy annak is hívom...
(válasz patapucs 61. hozzászólására)

62. patapucs2013-08-01 19:40
Mármint piskótát...bár pilótát sem. :-D :-D
(válasz patapucs 61. hozzászólására)

61. patapucs2013-08-01 19:39
Puha volt, olyan trutyis (pilótát sem csináltam soha, mert az ex férjem sem és a fiam sem csípi a sütiket).
Már kisült, ha kihült megkóstolom az egyiket.
Szombaton megyünk a húgommal a Hádába (teljes árucsere van) és kell az útravaló. :-)
(válasz babszibobó 60. hozzászólására)

60. babszibobó2013-08-01 19:24
Nem tudom, hogy a paleos muffinoknak milyennek kell lenni, de a fiaim nagy muffinosok, lágyan folyó szokott lenni, olyan mint a piskóta tészta
(válasz patapucs 59. hozzászólására)

59. patapucs2013-08-01 19:22
Nekem késik az ellipszisem, mert a fiamnak kukoricát főzök + paleo meggyes-mákos muffint sütök.
Az a különleges benne, hogy halovány lilám sem volt, hogy milyen sűrűnek kell lennie a tésztájának (ráadásul több receptből lett az ami a sütőbe került) + sosem kellett édességet sütögetnem. :-)
(válasz babszibobó 58. hozzászólására)

58. babszibobó2013-08-01 18:56
Végül tényleg elkezdtem ám, megvolt a mai napi 20 hasprés és 50 guggolás!

57. Shanalyl2013-08-01 16:36
Napi 15-20 perc bringa a munkahelyre és vissza, hetente legalább kétszer lovaglás (de az csak igazi szüttyögés, nem renden edzés). Most próbálom magam rávenni az ellipszisre. Az xboxról jut eszembe, nekünk meg wii van, lehet arra kéne szerválni valami mozgatós játékot. :)

Amúgy ez a lovaglás is érdekes, nekem szinte semmit nem jelent ez az adag, biztos miattam mondják, h a lovaglás nem sport...na már most, a hugom is lovagol, úgy néz ki, mint akik kokszot nyom és kondizik páran már rákérdeztek, h úristen, te hány órát vagy a kondiban?? Meg mit lősz? Olyan a karja meg a háta...pedig "csak" lovagol, de azt napi szinten. Különben irigy is vagyok rá nagyon, mert rohadt csinos tőle, igazi bomba sportos nőies alakja van, pedig össze vissza eszik és tényleg más mozgást nem végez. Sajnos én nem tudok ennyit és ilyen minőségben lovagolni egy szép nagy lovas baleset miatt (inkább pszihés oka van).
(válasz uteLau 53. hozzászólására)

56. uteLau2013-08-01 15:50
Én heti 6x szoktam kb. egy órát, főként dvd-re, de később majd bevezetem a biciklit és a futást is. :) Gondolkodtam a konditermen is, de az valahogy nem az én világom, kicsit zavar is, hogy sok az ember, és bámulnak.:D

55. babszibobó2013-08-01 14:42
Én eddig csak sétáltam, sokat, nagyon sokat, mindehová gyalog mentem...

Ma kezdem a haspréses és gugolós kihívást, bemelegítésnek, majd szépen lassan kiegészítem

54. patapucs2013-08-01 14:40
Én naponta, de nem sokat. 30 perc ellipszis tréner.
Heti 1pihenő nap (bár olyankor lelkiismeret furdalásom van, de ez már az én agybajom). :-)
Ennyi kell ahhoz, hogy fogyjak. Videó nyista, szgépet lefoglalja a fiam (végül is ő vette), konditerem nem játékos (másra kell a pénz).
Most azon gondolkodom, hogy leszedetek Xbox kinectes tornát a netről, mert azt is vett a gyerek, de mostanában nem használja.

53. uteLau2013-08-01 14:33
Ti hányszor mozogtok egy héten és mit?

52. babszibobó2013-08-01 11:05
Egyetértek patapuccsal, nincs benne semmi nagyképűség, ennyi kell egy nőnek az önbizalmához és igen, kell, hogy lássuk magunkat bombanőnek:-D
(válasz Franc22 50. hozzászólására)

51. patapucs2013-08-01 10:42
Nem nagyképű. :-)
Ennyi önbizalom és elhatározás kell, különben nem fog menni a diéta ill szenvedés lesz az egész. :-)
Az a ruha dolog fura, bár szerintem pusztán annyi lehet a megoldás, hogy rajta sem úgy állt ahogy kellett volna/másképp oszlik el a súly. Én is vettem már így felsőt. Mnek irták, aztán kiderült, hogy kicsi M.
(válasz Franc22 50. hozzászólására)

50. Franc222013-08-01 10:03
10kg minden képen cél, de ha több megy le akkor az csak jó nekem. 6kg még hiányzik a tervezethez. Igen 9.-én, de 1hét feladás volt. Most újra kezdtem. 3nap alatt 1-1,5kg minusz. Van egy ruhám amibe szeretnék bele férni szeptember 7.-én. Netről rendeltem, mert azt mondták L-es és hogy a csaj sem kisebb nálam. Na én nem tam ő hogy fért bele, de én a cipzárt nem tudom felhúzni. Augusztusban is megyek egy esküvőre, az akkora rendelt ruhába bele férek, de még a pocimnak egy kicsit le kell mennie és a csípőm is ha kisebb lesz, akkor szuper BOMBA leszek :D Na ez nagy képűen hangzott. :D

49. patapucs2013-08-01 09:58
Mióta csinálod? 07.09? Mennyit akarsz fogyni?
(válasz Franc22 48. hozzászólására)

48. Franc222013-08-01 09:51
Szia! Igen a 3.héten fogok tartani.
(válasz patapucs 47. hozzászólására)

1 2 3