Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Borúra derű :) fórum

Borúra derű :) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Borúra derű :)

2013. aug. 6. 15:29
Jó olvasni ilyen pozítív törteneteket.én 3* középidős szülés és 1 méhenkivüli után sem adom fel,pont az ilyen sikeres történetek tartják bennem az erőt.jó egészséget a gyerekekhez,nagyon szépek.
2013. aug. 6. 15:03

Nagyon rossz érzés volt olvasni, hogy annak ellenére, hogy mindketten egészségesek voltatok, mégis elvesztetted az első babádat. Az ember ilyenkor azt gondolja, hogy vele ez nem történhet meg, ilyen csak mással történhet. Aztán mégis.

Örülök, hogy utána sikerült két babát is kihordanod.

2013. júl. 31. 07:50

Nagyon szépek a gyerekeid!

És igen, kevés olyan dolog van, amiért az ember BÁRMIT hajlandó elviselni. De ha gyerekről van szó, még direkt kérném is, hogy valaki vágjon már fát a hátamon, csak egészséges legyen!

2013. júl. 30. 21:42
Köszönöm mindenkinek! És a sok-sok jelet is! :)
2013. júl. 30. 21:17
Nagyon aranyos szép babák, sok boldogságot nektek :)
2013. júl. 30. 17:11
Gratulálok a gyerekekhez nagyon édesek! :) További sok Boldogságot nektek! :)
2013. júl. 30. 15:35
Sajnálom hogy ilyen nehéz út vezetett a boldogságotokhoz, de erősek voltatok, és most boldogok lehettek a két szép gyermeketekkel! :) Gratulálok!!!
5. Z.Györgyi (válaszként erre: 2. - Mkriszti81)
2013. júl. 30. 12:48

Igen, megszületett, mert ez már igazából nem vetélés volt, de halva született, tehát el is vesztettem.

TUdom, hogy nagyon szerencsés vagyok, hogy mindig könnyen teherbeestem. Mikor megtörtént a baj, úgy éreztem vége a világnak, de én gyorsan kaptam vigaszt. De tudom, hogy sokaknak nagyon-nagy küzdelem árán adatik meg ez a boldogság.

2013. júl. 30. 10:21

Gratulálok a gyönyörű gyermekeidhez!

Ezelőtt 2 évvel hasonló körülmények között veszítettem el a 13 hetes -fiú- magzatomat.Iszonyú fájdalom volt,borzasztó volt,hogy nem tehettem ellene semmit...Nem görcsöltem,nem éreztem rosszul magam,és egyszercsak "kipottyant"én is azt gondoltam,bepisiltem,mert egy tenyérnyi folt volt a pizsamámon :'(


DE,ami a legfontosabb:Azóta már nekem is megszületett a 3.kisfiam,aki szinte pont ugyanazon a napon fogant(egy év elteltével),mikor a másik babánkat elvesztettük :D


Sok boldogságot a gyerekekhez!

3. évanéne (válaszként erre: 1. - Z.Györgyi)
2013. júl. 30. 09:59

Semmi nem véletlen...

A vetélésem után pár héttel kiderült, hogy anyukámnak áttétes daganata van, operálni kell. Valahogy akkor az villant be, hogy ezek szerint ezért kellett elmennie a babánknak most még, máshoz kell az erő, de van egészség, képesség a gyermekszüléshez, semmi para. Igaz, nézhetjük úgy is, mennyire nehéz, rossz etap volt ez az életünkben...


Anyukám még most is beteg, de tudom, hogy egy unoka hatalmas erőt adna neki is, és az egész családnak, hisz testvérem nincs, első unoka lesz... De ki kell várni, majd eljön az ideje...

2013. júl. 30. 09:15

Kicsit félreérthető volt az elején, hogy "megszületett", majd "elvesztetted"...

Irigykedem, hogy ilyen könnyen, szinte kívánságra ment mindegyik teherbeesésed.


Gratulálok hozzájuk, legyen örömed bennük!

2013. júl. 30. 09:08
Mindig tudtam, hogy anya akarok lenni. Lehetőleg egy kisfiú, és egy kislány anyukája. De a 30. szülinapomat egyedül ünnepeltem, és úgy éreztem, az álom egyre elérhetetlenebb. Aztán megtörtént a csoda. :)

Ugrás a teljes írásra: Borúra derű :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook