Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki mellé álljak, hogy ne legyen vita egy ilyen pitiáner dologból? Az eszem a férjemhez „húz”, a szívem viszont a lányomhoz. fórum

Ki mellé álljak, hogy ne legyen vita egy ilyen pitiáner dologból? Az eszem a férjemhez „húz”, a szívem viszont a lányomhoz. (beszélgetős fórum)


1 2
42. Roza78 (válaszként erre: 33. - PudingPillangó)
2013. aug. 3. 12:35
Orulok, hogy megoldodott a dolog es oromet okoztal a lanyodnak :-)
41. pearl1975 (válaszként erre: 33. - PudingPillangó)
2013. aug. 2. 19:21
örülök, hogy megoldódott :)
40. moonlight13 (válaszként erre: 39. - PudingPillangó)
2013. aug. 2. 19:19
:) Te választottad! :D
39. PudingPillangó (válaszként erre: 38. - Moonlight13)
2013. aug. 2. 19:18

Persze, annak nagyon örült, de tényleg!

Csak apukának elég furcsa természete van, és elég érdekesen fejezi ki az örömét.

38. moonlight13 (válaszként erre: 37. - PudingPillangó)
2013. aug. 2. 19:17
azt hittem, örült, hogy örömöt szerezhetett a lányának...
37. PudingPillangó (válaszként erre: 36. - Moonlight13)
2013. aug. 2. 19:15
Naaaaagy duzzogva, de igen, belátta. :)
36. moonlight13 (válaszként erre: 35. - PudingPillangó)
2013. aug. 2. 19:09
:) Remélem apuka utólag belátta, hogy már csak ezért is megérte! :)
2013. aug. 2. 18:56
Le sem lehet írni, hogy milyen sikító-ugráló-boldog lányka lett belőle, amikor az apja közölte vele a hírt. :) Ezekért a pillanatokért bármit megtennék! :)
34. Annie1130 (válaszként erre: 33. - PudingPillangó)
2013. aug. 2. 18:47
Na, de jó ezt hallani!:) A nagylánynak biztos hatalmas örömet okoztál!:)
2013. aug. 2. 18:45
Jaj, elnézést, hogy nem írtam, és szeretném megköszönni még egyszer a sok-sok kedvességet, a tanácsokat, az ötleteket! Végül a lányommal ketten elmentünk, apuka pedig a nyaralóban maradt a kisebbekkel, és minden probléma megoldódott. :)
32. grizus
2013. aug. 1. 02:54
Na, mire jutottál? Mi lett a dologból?
31. HMF83 (válaszként erre: 1. - PudingPillangó)
2013. júl. 30. 11:55
Én elengedném, amúgy 15 évesen már a mai világban nincsenek kislányok,szinte már nők ...Jobb ha elmegy egy barátnővel, nem kell díszkíséret.Én nem fosztanám meg tőle, aztán meg ha plátóian szerelmes, hát istenm :)Apu meg majd megnyugszik :)
30. rhzs
2013. júl. 30. 11:44
Szerintem a sorrended a következő legyen: diplomatikusan, de határozottan közöld a férjeddel, hogy te szeretnéd elengedni a lányodat, mivel mindketten jól ismeritek és megnyugtatás képpen te is vele mész. Ha van rá keret, miért ne? Mert ő duzzog? Vagy meg akarja mutatni, ő a főnök? Ez a világ legnagyobb butasága!Szerintem menj el a lányoddal és legyen nagyon szép emléketek róla. Hidd el, a későbbiekben értékelni fogja. Persze a férjedet te ismered, úgyhogy nem egyszerű a választás, pláne kibicnek.:))
2013. júl. 30. 11:31

Szerintem kérdezd meg a férjed, hogy elmegy az egész család, vagy kettesben mentek a nagylánnyal, és addig ő marad a kisebbekkel. Nehogymár megsértődjön, mert neki is foglalkozni "kell" a gyerekeivel...Meg egyáltalán, mi az, hogy kell?

Ez a plátói szerelem meg teljesen ártalmatlan és a leírásodból úgy tűnik, inkább a lovak iránti rajongás a fő táplálója.

28. grizus (válaszként erre: 3. - Pearl1975)
2013. júl. 30. 03:59
Igen, igen, el kell mondani a papának, őszintének kell lenni! És aztán menjetek el. Jó szórakozást! És gondolkozz el a filmforgatókönyvön, mert ez az..!
27. grizus (válaszként erre: 1. - PudingPillangó)
2013. júl. 30. 03:55
Állj a lányod mellé! Ha máshogy nem megy, menj el vele kettesben. Nagyon hálás lesz, egy életen át nem felejti el Neked. Az apjának nem is kell tudnia. Lehetnek ilyen kis titkaitok. Istenem, ez forgatókönyvért kiált!
26. gkreka
2013. júl. 29. 11:28
Menjen el a férjed a nagylányotokkal a lovas show-ra! Akkor 1. látni fogja, hogy milyen ártalmatlan dolog egy kamaszkori rajongás (kivéve, ha tiltják) 2. nem fogja hátba támadva érezni magát a férjed.
25. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - PudingPillangó)
2013. júl. 29. 10:47
Ez rajongás, természetes az ő korában. A lányodat támogasd! A férjed dolga az lenne, hogy minden tőle telhetőt megadjon a családjának, amire vágyik, hogy boldogok legyetek.
24. Morla
2013. júl. 29. 09:54
Az nekem is megbökte a szemem, hogy a férj "megsértődik" ha a két kicsivel kell lennie néhány órát...
2013. júl. 29. 09:52
Vívd ki a helyed, az akaratod ebben a családban, nehogy a férfi diktáljon már mindent! Igenis, bírjon ki pár órát a kisebb gyerekeivel és hagyja, hogy Neked és a nagylánynak legyenek közös programjaitok, és tudja meg, hogy nem mindig az ő véleménye az elsődleges.
22. d878fb6317 (válaszként erre: 12. - PudingPillangó)
2013. júl. 29. 09:44

Menjetek el, ez a lovas show fantasztikus! Már csak ezért is megéri.


Másrészt pedig, valószínűleg csak a lovak iránti szerelem lesz tartós. Beszélj a férjeddel, gondolom Ő is volt kamasz, még ha el is felejtette, Neki is nyilván voltak "hülyeségei".

Csalódásoktól nem tudja megvédeni teljesen úgy sem.


Beszélj a férjeddel, hogy legalább Ő ne okozzon csalódást a lánynak.

21. zebracsikó (válaszként erre: 1. - PudingPillangó)
2013. júl. 29. 09:44
menjetek ketten a lányoddal az előadásra
20. simple (válaszként erre: 1. - PudingPillangó)
2013. júl. 29. 09:41
Menj el a lányoddal kettesben.
2013. júl. 29. 09:38
Amúgy meg inkább örülni kéne annak, hogy 15 évesen egy ilyen fazon a plátói szerelme és nem Twilight-al poszterezi ki a szobáját. Annak is örülnie kéne a férjednek, hogy lovasbemutatóra szeretne elmenni, én 14 évesen már koncertre, fesztiválra jártam és nem lett ott semmi bajom, akkor meg egy ilyen műsor hogyan lehetne káros?
2013. júl. 29. 09:12
Szerintem ez egyáltalán nem pitiáner dolog. Ha a gyerek tényleg ennyire rá van kattanva, komoly lelki sérülése származhat belőle. Ennek lehet az az üzenete a kamaszlány számára, hogy az apja szemében ő egy senki és nem számítanak semmit az ő álmai, vágyai. Szerintem az lenne a jó megoldás, ha az apuka vinné el a lányát az előadásra.
17. ittmost (válaszként erre: 12. - PudingPillangó)
2013. júl. 29. 08:03

Itt két nagyobb probléma van:

1. "a férjem meg fog sértődni, hogy addig neki kell a kisebbekkel kell lenni."

???? megsértődik,mert a kicsikkel kell lennie vagy 3 órát? miért?

2.Milyen "MINDEN hülyeségben" támogatod? Mikor azt írtad,h sehova nem jár,nem csinál hülyeségeket,szolid,normális lány.

Itt lesz az alkalom,hogy leüljetek beszélgetni a férjeddel,hogy szerinte milyenenk kéne lenni egy mai 15 éves lánynak,és akkor kiderül,hogy milyen korlátokat képzel ő el a lányotoknak.És erről mihamarabb beszélni kel,mert ha ehhez így áll,akkor nem tudom,hogy el fogja -e engedni 1-2 órára fagyizni egy korabeli fiúval..Ez pedig bármelyik pillanatban következhet,hogy a lányotok egy kicsit önállóbb akar lenni. Ennek a szabályait a férjeddel együtt kell mielőbb megbeszélnetek.

16. Dodi44 (válaszként erre: 1. - PudingPillangó)
2013. júl. 29. 00:46

Puhitsd meg a ferjedet, es NE kulon, hanem egyutt menjetek el!

Mindent tegyel meg a ferjednel, igerd meg hogy osszesporolod, hogy ha a ferjed erosen anyagias, es o a penz kereso. Mert erosen dolgozik erte, es o az Apa szemevel nezi a dolgot, nem egy tineger lany szemevel! A diplomaciadon, kedveskedeseddel, egy kedvenc sutijevel, ebedjevel, vacsorajaval nyerd meg... Ugyes feleseg a nyak a ferj a fej a csaladban. De a nyak arra tudja forditani a fejet, ahova tenyleg szeretne!!! Kedves es otletes, talan egy kicsit kormonfont diplomatikusagodat vesd be... Erosen javaslom...


A csaladodat ne oszd meg, tartsd ossze, mert megfog romlani a kettotok kozotti viszonyotok.

Nallam is ez lett az eredmenye...

15. 51057f8aa2 (válaszként erre: 1. - PudingPillangó)
2013. júl. 29. 00:30
Én a lányom mellé állnék és nem érzem ezt pitiáner dolognak.
14. silany (válaszként erre: 10. - PudingPillangó)
2013. júl. 29. 00:02

A férjed megsértődik, hogy a gyerekeivel "kell" lennie 2-3 órát????


Korábban megígértétek a nagylánynak, hogy nyaraláskor elmentek? Ha igen, akkor ez nem lehet újdonság a férjednek sem.


Igaz, az én fiaim még csak ovisok, de ha valamit megígérünk nekik, akkor azt mindig betartjuk (vagy legalábbis közös megegyezéssel térünk el a korábban megállapodottaktól). Ez a bizalom alapja szerintem, és nem lehet elég korán elkezdeni gyakorolni. Cserében ugyanezt várom el tőlük: tartsák ők is a szavukat!

13. pearl1975 (válaszként erre: 12. - PudingPillangó)
2013. júl. 28. 23:12
jaj, tipikus apa, aki rádöbbent, hogy a kicsi lánya kamaszodik. a másik 2 gyereknél majd beleszokik.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook