Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik a várandósságuk vége felé vannak... fórum

Akik a várandósságuk vége felé vannak... (beszélgetős fórum)


16. vikucka (válaszként erre: 15. - Kolli1987)
2013. aug. 11. 22:42
Szia! Gratulálok a kisfiadhoz és jó egészséget kivánok!!!
2013. aug. 11. 18:45

Sziasztok!


2013. augusztus 5-én megszületett Máté fiam.

Ti hogy vagytok? Egyben vagytok még?

14. vikucka (válaszként erre: 12. - Szidra<3)
2013. júl. 29. 12:52

Húú nem akarom elvenni a kedveteket. :)

Nagyon sokáig vajúdtam, edát is kaptam, oxitocint is, mert nem tágultam, a szülés hamar megvolt - 48 perc alatt. Örülök, hogy nem császároztak, mert tök hamar el tudtam látni a kislányom. :))

2013. júl. 29. 11:41

Sziasztok!


Ma voltam ctg. Hát semmit nem mutatott. A babám kicsit lustika volt. 8tól fél 11ig ültünk ott. Na mindegy.

vikucka hát igen amikor megszületik a baba akkor új időszámítás kezdődik. Sőt én is érzem, ezt pedig nekem már a második babám lesz. :)



Szidra<3 nekem is más volt. A lányomnál tényleg semmi problémám nem volt. Most meg fulladok vérezte és keményedtem rendesen. a 35 hétben nem is gondoltam, hogy eddig kihúzzuk.


Kinek milyen volt a szülése? Én a lányomat császárral szültem, mert nem akart a medencémen keresztül menni. Remélem most könnyebb lesz.

12. Szidra<3 (válaszként erre: 7. - Vikucka)
2013. júl. 29. 08:43
Szivbol gratulalok a kisbabahoz. :) mikyen szulesed volt?
11. Szidra<3 (válaszként erre: 9. - Kolli1987)
2013. júl. 29. 08:42
Hat igen. Sokat mocorog,nem hanytam vele es nem voktam annyira rosszul mint a kialanyommal . Jah es nem egett a gyomrom csak a vegen es addig mig lejjeb nem ment a hasam. Mostanra mar csak a jaras es egyeb ilyesmi a nehez. A belso combjaim olyan mintha szetszakadna;:/
10. vikucka (válaszként erre: 8. - Kolli1987)
2013. júl. 28. 22:20
Gréta a neve. :) Nagyon nehéz néha, de a baba mindenért kárpótol. :) Nekem kicsit olyan, m intha július 16.-ával új időszámitás kezdődött volna az életemben!
9. Kolli1987 (válaszként erre: 6. - Szidra<3)
2013. júl. 28. 18:06
Nagyon más volt z a terhességed mint a korábbi? Nekem igen. Ő sokkal élénkebb mint a lányom volt, és itt már jöttek azért a problémák. Persze sokan örültek volna, ha csak ennyi bajuk van egész terhesség alatt mint ami nekem volt.
8. Kolli1987 (válaszként erre: 7. - Vikucka)
2013. júl. 28. 18:05

Gratulálok neked. :) Hogy hívják a babát?

Hát igen tudom milyen fura pocak nélkül lenni.

De már olyan jó lesz őt is dajkálni és nevelni. :D

2013. júl. 28. 16:51

Sziasztok. Két hete szültem, de az utolsó hetek nagyon nehezen vánszorogtak. Vizes voltam, fájt már mindenem, nem tudtam enni, aludni. Megváltás volt a szülés. Kitartást.


Persze a múlt héten már hiányzott a pocak, amikor a kismama ruhákat elraktam. :))) Fura érzés pocaktalannak lenni :) Újra normálisan járni, nem fáj a szeméremcsontom. bár éjszaka most sem alszom mindig.

2013. júl. 28. 16:30

Fulladni mar nem fulladok. A 30het,es hetetol volt egy jo darabig,hogy nagyon fulladoztam. Inkabb a menessel van mar problemam. Ugy erzem szetszakadok. Es a derekam nagyon faj.:(

No'de mar csak nincs sok hatra:).

2013. júl. 28. 16:27

Hat igen. Bizok a frontban. Igy a szivem melyen jobb is,hogy nem ebbe a nagy melegbe szulok.


Igy is szerdara vagyok kiirva. Ponnt a front utanra.

2013. júl. 28. 16:04

Akkor gondolom te is a keddi frontba bízol. :)

Elméletileg nekünk is fiunk lesz de csak egyszer mutatta meg magát és azóta nem. Viszont amikor álmodok mindig két lányról álmodok.

Majd meglátjuk mi fog kisülni belőle.

Hogy viseled így a végét? Nem fulladsz?

2013. júl. 28. 15:56

Szia Kolli. Nekunk is a masodik. Van egy 19 honapos kislanyom. :)


En jovohet szerdan toltom a 40.hetet. Vagy nem.....:)


Mar en is szeretnek tul lenni rajta,es hatalmas izgalommal varjuk a kisfiunkat. :)

2013. júl. 28. 15:29

Szia!


38dik hetemet töltöttem tegnap. :)

Hát türelmetlen vagyok már én is de félek is. Van egy 2.5 éves nagylányom akit nem tudom, hogy fogja viselni azt, ha kórházban leszek. Neked első baba lesz? Fiú lány?

2013. júl. 28. 15:14
Akik,mostanara vannak kiirva. Hogy vagytok? Hogy birjatok az utolso heteket? Nalam mar turelmetlenseg van a kobon.:) 39 es fel hetesek vagyunk. Kisfiu lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook