Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Boldog szülinap....Vagy még sem? fórum

Boldog szülinap....Vagy még sem? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. júl. 29. 08:13

Van ilyen az emberrel,amikor semmi se jó,és ki tudnál rohanni a világból.Szerintem valami kémiai dolog romolhat el ilyenkor az emberben.

Vagy valami mélyebb dolog nyomaszt. Születésnapkor sok ember el szokott gondolkodni azon,hogy hol tart az élete ahhoz képest,amit elképzelt magának.És ha nincs jó hangulata,akkor hajlamos a kudarcokat tenni a lista elejére.

Egyébként boldog szülinapot:)

2013. júl. 28. 22:17
Örülök,hogy jól végződött a nap!!!!:)
2013. júl. 28. 00:54

Örömmel látom,hogy végre volt okod sírni:)))

Akkor jól zárult a nap!

2013. júl. 27. 21:09

Na csak kialakult ez a mai nap...apa hozott egy tortát amin persze elsírtam magam...

A gyerekek meg alszanak mi meg pezsgőzünk...:)

32. anyuccci (válaszként erre: 31. - Fa96ed4cf8)
2013. júl. 27. 17:30
Köszönöm!!:)
2013. júl. 27. 16:56

Talaltam, bemasolom neked :)


Köszönet, megbecsülés, hálaadás. Mindegy, melyik szót használod, mind egyet jelentenek, az örömet. Örülnünk kellene, hálát adni, hogy vannak barátaink, családunk. Örülni annak, hogy élünk, akár tetszik, akár nem. Talán mégsem kell feltétlenül örülnünk, talán a hálának semmi köze az örömhöz. Talán a hála csak annyit jelent, hogy felismerjük, mi is az, amink van. Megköszönjük a kis győzelmeket.

30. anyuccci (válaszként erre: 29. - Freddy36)
2013. júl. 27. 16:03
Annyira aranyos vagy!nagyon köszönöm és azt a lusta napot át gondolom,bár Nekünk kicsit nehéz megoldani,mert segítségünk egy szál se dolgozunk mind a ketten szóval nem egyszerű..
2013. júl. 27. 16:00
Most lelépek,mert agyon szárad a tésztám,később jövök és olvasok!!!Tessék egy kicsit vidámabb lenni,tegyél be egy jó zenét,és táncikáljatok a gyerekekkel!!!További szép napot!!!!
28. freddy36 (válaszként erre: 24. - Anyuccci)
2013. júl. 27. 15:56
Én azt szoktam csinálni,hogy minden héten tartok 1 "lusta napot",olyankor lesz...m a háztartást,csak magammal foglalkozom,elmegyek valamelyik " barátosnőmhöz"...barátnőm 200 km-re lakik,sajna...kipletykáljuk magunkat,vagy csak ejtőzöm,zenét hallgatok,fodrászhoz megyekvagy épp,amihez kedvem van,vagy felhívom barátnőmet skype-n,és nagyon hülyék vagyunk!:)A párod lehetne egy napot a gyerekekkel,te pedig csapj bele a semmittevésbe,vagy amihez épp kedved van...lényeg,hogy az csak a te napod!Nálam bevált.
2013. júl. 27. 15:53
Mondhatnám hogy a tö...öm tele van....
26. freddy36 (válaszként erre: 23. - Csigubigu)
2013. júl. 27. 15:49
Ilyenkor a pasijaim/párom,fiam/ már tudják,mi az ábra és nagy ívben elkerülnek!!!:))))
25. koxy
2013. júl. 27. 15:48
Boldog Szülinapot!!!!! Nézz rá a gyerkőcökre, jusson eszedbe a férjed és gondolj arra,hogy van akinek nem adatott meg... egyél csokit is, ha már a fagyi nem használt!! :) pussz
24. anyuccci (válaszként erre: 21. - Freddy36)
2013. júl. 27. 15:48

Jövőhéten kell megjönnie...eddig még sosem voltam ennyire magam alatt előtte...

Érzem én is hogy gáz de mi a fenét csináljak...az előbb neki láttam takarítani,amivel alap helyzetben semmi bajom,most ott hagytam a fenébe az egészet.Úgy ahogy a mosást is meg a főzést is....

visítani tudnék...meg elrohanni....pfú ez a nap...:((((

23. csigubigu (válaszként erre: 21. - Freddy36)
2013. júl. 27. 15:45
TÉNYLEG!! Én is :))
2013. júl. 27. 15:45

Hát ez alapján az érzelmi az tetőn van a többi meg középnél lentebb....

Most vagy velem van baj,vagy nem tudom...

de hogy nem csattanok ki a boldogságtól az tuti...

21. freddy36 (válaszként erre: 18. - Anyuccci)
2013. júl. 27. 15:44
Nem piros betűs napok jönnek??Én olyankor vagyok ilyen,mint most te,minden sz..ért robbanok....
2013. júl. 27. 15:42

Boldog szülinapot!!


Kívánom, hogy nagyon szép legyen ez a mai nap a továbbiakban :))

2013. júl. 27. 15:37
A keresőbe írd csak be hogy bioritmus,..majd kiad egy csomó találatot.Nézz meg többet is!
18. anyuccci (válaszként erre: 16. - Forrest2010)
2013. júl. 27. 15:36
Nem az életkorom miatt...az nem érdekel...ez az egész nap ilyen...Mindenen robbanni tudnék meg sírni....szegény férjemmel is össze vesztem,de igazából azt sem tudom miért????.((((
2013. júl. 27. 15:35

Nagyon köszönöm a szavaitokat,most mindennek örülök!!!

Igen tudom hogy boldognak kellene lennem,de valami miatt még sem megy.....fagyit már kettőt is ettem ma...


Ezt a bioritmust megnézném,hol keressem?

16. forrest2010 (válaszként erre: 2. - Anyuccci)
2013. júl. 27. 15:34

Boldog szülinapot !

Mi az amitől magad alatt vagy ?! csak nem attól , h 29 lettél ? Mert lesz az még több is ! Én "csak !?! " 30 -al vagyok nálad idősebb , de eszembe sincs az egereket itatni , pedig nekem már nincs annyi előttem , mint mögöttem .

2013. júl. 27. 15:31
Isten eltessen sokaig szeretteid kozott!!
14. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - Anyuccci)
2013. júl. 27. 15:31

orulj, hogy van ferjed, munkahelye, gyermeked !!!

orulj, hogy megerted! mi kell meg???

csereljunk!!

2013. júl. 27. 15:31

A bioritmusodat nem szoktad nézni?A neten találsz számlálókat.Ha pl.ma érzelmi nullád van,akkor ez elég ok a boldogtalanságra.(de nálam a fizikai is sírós napot eredményez:((()Én nagyon érzem a nulla pontokat,de nem mindenki érzékeny erre.

Nézz utána,hétha megtalállod az okát ennek a rossz hangulatnak.De még az időjárás is kikészítheti az embert:((

2013. júl. 27. 15:30
Isten éltessen sokáig! Ha magad alatt vagy, lefelé kell nézni. Végül is jó dolgod van: férj, gyerekek, lakás így remélhetőleg boldog család. Sokaknak ennél kevesebb sem adatik meg. Lehet, hogy ez most nem vigasztal, de próbáld átgondolni egy fagyi, egy süti mellett, ahogyan más is javasolja. És valóban, még nincs vége a napnak!
2013. júl. 27. 15:30
Áááhhhh....te még fiatal lányka vagy hozzám képest,ne búsulj...lehet,hogy a család valamivel meglep,csak ügyesen titkolják!!!Én akkor voltam ilyen bús,ideges,mikor párom 300 km-re dolgozott,fiam suliban,én meg egyedül bolyongtam a lakásban.A párom azt szokta mondani,ha valami bajom van,vagy csak szimplán búvalbélelt vagyok,hogy "Majd elmúlik!!!"
10. anyuccci (válaszként erre: 8. - Freddy36)
2013. júl. 27. 15:30

Az a baj hogy az összes barátnőm vidéki és ptthon tölti a nyarat vagy dolgozik vagy nagyon messze van és Neki is gyermeke van...

A tesóm akivel elmehetnék meg egy hónapja költözött Kalocsára,úgy hogy senki sincs...:(((

Talán holnap nem dolgozik a férjem és akkor eltudunk menni strandra..

De hát az sem az igazi..:(((

9. anyuccci (válaszként erre: 7. - Mafalda)
2013. júl. 27. 15:27

Köszönöm!!

Igyekszem talpra állni de valami mindig vissza húz...

Hát boldognak nem mondanám magam...

Nagyon remélem hogy valami kirángat ebből a melankóliából,ha nem akkor ma nagyon korán lefekszem aludni szerintem...

csak lenne már vége a mai napnak..

2013. júl. 27. 15:25
Ha férjed végez a melóhelyen,csapjál egy csajos bulit a barátnőiddel,vagy lepd meg a családodat holnapra valamivel...mozi,strand,kirándulás,fagyizás...és tuti jobb kedved lesz!!!!
2013. júl. 27. 15:25

Isten éltessen!


Nem előírás,hogy ezen a napon boldognak kell érezned magadat.Újabban én is az ünnepeken vagyok nagyon magam alatt.Talán kicsit boldogtalan vagy:(((


Kényeztesd magad egy kis fagyival,sütivel,bármivel,...sírd jól ki magad.Biztosan jobb lesz azután!Még nincs vége a napnak,végződhet nagyon jól is!!!

Kívánom neked!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook