Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te ezt érted? fórum

Te ezt érted? (beszélgetős fórum)


10. ittmost (válaszként erre: 1. - Efd4aaed08)
2013. júl. 29. 08:33

Lehet,h érzi,h hibázott,de most sem tudna normálisabban viselkedni.

és reménykedik,hogy legalább az a nő fülébe jut,hogy ő nem akarta bántani.

valószínű többet nem akar,csak a nő fájdalmán enyhíteni.

És az is valószínű,hogy a nő felé ezt nem tudná jól lekommunikálni.nem akar félreérthető lenni.

9. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Efd4aaed08)
2013. júl. 27. 19:55
valoszinuleg bantja, hogy megsertett valamivel, ugy gondolja, nem erdemelted meg, de nem szerelmes, es ezert nem akarna meg egyszer hasonlo helyzetbe kerulni, ujrakezdeni. arra nem sokat kell adni, hogy masnak mit mondott, ha nem te hallod, latod, akkor az ezerfelekeppen hangozhatott. ha szeret, meg fog keresni, ha nem szeret, mast fog keresni
2013. júl. 27. 19:38
Sztem hagyd. Ez az a tipus lehet amelyik inkabb a homokba dugja a fejet minthogy szembenezzen a problemakkal s elismerje h tevedett.
2013. júl. 27. 19:35
Ezt en sem ertem. Vannak olyan emberek akik keptelenek kommunikalni s inkabb magukban ragodnak. De ott a masik lehetoseg: talan nem is akarja mar megbeszelni a dolgokat s azert nem keres. Nem akarja. Vagy beteg. Ez a ket valasz van. :)
6. kisj (válaszként erre: 5. - Gkreka)
2013. júl. 27. 14:07
bővebb információ hiányában én is pont ezt gondolom
5. gkreka (válaszként erre: 1. - Efd4aaed08)
2013. júl. 27. 14:01

Az én olvasatomban:


Te még sokat gondolsz az expasidra, aki szakított veled. Reménykedsz hogy újra kezdhetitek a kapcsolatotokat, ezért minden "gesztusába" többet képzelsz, mint amit jelent.

4. ina87 (válaszként erre: 1. - Efd4aaed08)
2013. júl. 27. 13:46
Talán tartaszatol h a nő elutasitana,ezért másnak elmondod h vele kapcsiba hibáztál,igy talán ugyvagy vele ha kibeszéled másnak akk könnyeb lesz a lelki ismereted,de még nem azzal a személyel fogod letisztázni a dolgaidat adig ezen fogsz gondolkodni.probálj a nővel beszélni ha úgyérzed készvagy rá és h ha ez lehetséges...
3. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Efd4aaed08)
2013. júl. 27. 13:38

Több oka lehet, hogy miért nem kereste, de a legvalószínűbb, hogy nem akart újra a megélt kudarcával szembesülni.

Meg ugye helyzet függő, és azt sem tudjuk, milyen viszonyban voltak, vannak.

2013. júl. 27. 13:37
Úgy értelmezem, hogy félsz keresni a nőt, mert félsz a visszautasítástól. Folyamatosan rá gondolsz, tehát hiányzik, és most döbbentél rá, mit veszítettél.
2013. júl. 27. 13:34

Hogy van az, ha valakinek lelkifurdalása van egy nő miatt, hogy nem volt hozzá elég jó és türelmes, sokat gondol rá ugyan akkor nem akar vele beszélni sem keresni, de másnak ezt elmondta.

Hogy lehet úgy sokat gondolni valakire és sajnálkozni, ha közben nem keresem? Ez ellentmondásos. Ti, hogy értelmeznétek? Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook