Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti felmondanátok ebben a helyzetben? fórum

Ti felmondanátok ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)

2013. júl. 27. 13:41

Akkor mondanék fel, ha van hol/miből megélnem, még ha nagyon szerény körülmények között is; illetve amikor már TÉNYLEG nagyon kivagyok, amikor már a lehető legrosszabbként élem meg a helyzetet.


Viszont ha a kollektíva jó, csak a főnök idióta, akkor nem mondanék fel.

23. kisj
2013. júl. 27. 12:34

Csak akkor mondanék fel, ha lenne másik biztos munkahelyem.

Rövid távú tartalékkal a zsebben nem érdemes kockáztatni.

22. moonlight13 (válaszként erre: 20. - Forgatos)
2013. júl. 27. 11:47
A némi tartalék pillanatok alatt elfogy! Nem tudjuk, hány éves az illető! A kor előrehaladtával az álláslehetőségek darabszáma erőteljesen csökken!
2013. júl. 27. 11:40
Látatlanban nem, csak ha már van másik munka kilátásban
20. forgatos (válaszként erre: 18. - Moonlight13)
2013. júl. 27. 11:37
Itt nem erről van szól. A család tolerálja, és némi tartalék is van.
19. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Corra)
2013. júl. 27. 11:36
Azonnal elkezdenék keresgélni, és ha van másik, akkor közös megegyezés...
18. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Forgatos)
2013. júl. 27. 11:31
Gondolkodás nélkül lépnél? Akkor is, ha Rajtad múlna, hogy tudsz-e enni adni a gyerekednek?
17. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Corra)
2013. júl. 27. 11:29
Én is voltam hasonló helyzetben. Már az egészségem ment rá, de én vagyok a családfenntartó, úgyhogy folyamatosan és nagy intenzitással keresgéltem. Nem könnyű másik helyet találni. Nem mindenki teheti meg, pont a család anyagi helyzete miatt, hogy azonnal felmondjon! A mai világban pedig meggondolandó az utcára menni másik állás nélkül!
16. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Corra)
2013. júl. 27. 10:15
Nehéz munka, de éppen ez benne a kihívás. Problémás emberekkel foglalkozni, hivatás.
15. Corra
2013. júl. 27. 10:13
Kööszönöm a válaszokat, igyekszem többször is visszanézni ma még. Igazság szerint nem rólam, hanem a vejemről van szó.
14. 40f1eafcfc (válaszként erre: 1. - Corra)
2013. júl. 27. 10:03

Lépnék.

Napközis tanári állás átmenetileg,amíg nem találsz jobbat?

13. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Corra)
2013. júl. 27. 09:45
Mi az ,hogy szakirányú végzettség nélkül?Azért az egy nagyon komoly/embert próbáló/ feladat ilyen problémás betegekkel foglalkozni..De ,hogy kérdésedre válaszoljak.:)Csak akkor mondanék fel,ha már egészen biztosan lenne más munkahely..Bár gondok,képzettség nélküli vezetők,mindenütt vannak ,lesznek:(
2013. júl. 27. 09:43
első körben leülnék a felettesemmel beszélni, hogy ez mégis mi ez a viselkedés, ha nem változtat akkor az ő feletteséhez menni, és ha ekkor sem változik akkor felmondani. Nekem volt már ilyen, hogy megbeszéltem vele és javult a dolog.
2013. júl. 27. 09:35

Én már ott elakadtam, hogy végzettség nélkül foglalkozni pszichés betegekkel. Ahjol ezt megengedik, ott bármi történhet.

Én lépnék, gondolkodás nélkül.

2013. júl. 27. 09:30
Azt is megteheted, hogy kiratod magad beteg szabadságra és kögben is tudsz keresni. A beteg szabadság, az alapján amit írsz, indokolt is.
9. mézgapaula (válaszként erre: 1. - Corra)
2013. júl. 27. 09:26
Elhivatottság nélkül ezt nem igazán van értelme csinálni... Biztos könnyen találsz új munkahelyet, úgyhogy rajta!
2013. júl. 27. 09:21

Én is voltam már hasonló helyzetben és én kerestem mást aztán amint meg volt azonnal váltottam.

Szerintem te is tedd ezt,mert rá mész idegileg meg minden hogy és az a családodnak a lehető legrosszabb!

7. Sirga (válaszként erre: 4. - Pic74)
2013. júl. 27. 09:13
Pontosan így gondolom.
6. Ficánka5 (válaszként erre: 1. - Corra)
2013. júl. 27. 09:13

A mai világban nagyon sok ember kényszerül megalkuvásra a munkáját, meg sok minden mást is illetően. Ennek ellenére saját és családod érdekében

változtatnod kellene, DEEE...előbb legyen hely, ahova átugorhatsz. Tudom nem könnyű mostanság munkát találni, épp ezért felelőtlenség lenne a biztosat elhagyni a semmiért. Sztem!!

2013. júl. 27. 09:09
Rajtatok tölti a bosszúját,mert ő alkalmatlan volt egy bizonyos pozicióra.Semmit nem kell elviselni amit nem akarsz vagy nem tudsz.De nekei is van már felettese,és esetleg lehet szólni egy-két jó szót az érdekében.
2013. júl. 27. 09:09
Ha nagyon nem bírod és az egészségedet veszélyezteti,akkor igen.
2013. júl. 27. 09:08
De eltartani nem tudlak, szóval a hozzászólásom tényleg csak azt mutatja, hogy én mit tennék :)
2013. júl. 27. 09:07
Igen.
2013. júl. 27. 09:05

Ti felmondanátok-e a munkahelyeteken, ha a munkakörülményekkel (a konkrét munka maga + a főnök) nem tudnátok megbirkózni, és ez már egyértelműen kihatna a testi-lelki egészségetekre?


Röviden: speciális intézetben drogfogyasztó, bűnöző pszichés betegekkel kell foglalkozni szakirányú végzettség nélkül. A közvetlen főnök (csoportvezető)igazgatóból alkalmatlanság miatt visszaminősített alkalmazott, aki ahol lehet, megkeseríti a beosztottai életét (kár túlragozni, mindenki tudja, milyen aljas húzásokkal lehet ezt elérni).



a háttér: kicsi gyerek, nem éppen keresett szakma (pedagógus).


A család megértő, anyagi tartalék rövid távra csak, de valamennyi van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook