Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már közületek valakinek memória problémája? fórum

Volt már közületek valakinek memória problémája? (beszélgetős fórum)


13. JanaW (válaszként erre: 11. - 39dbe380da)
2013. júl. 29. 15:51

Pont ez az. A tanulas sem megy. Pedig szerettem, es szerettem volna tanulni is meg.


Egyszeruen nem megy a fejembe, nem ertem meg es nem tudom ugy memorizalni a dolgokat, mint regen.


Ha nyelvrol volt szo, egyszeruen tarsitottam, vagy valahogy a fejembe vertem, mar a technikajara sem emlekszem.


Most csak annyira emlekszem, altalanossagban is, hogy valamire emlekeznem kellene. Emlekszem pl. a hol-ra es a hogyan-ra, a szituaciora, de magara arra, amire emlekeznem kellene, nem. Hiaba porgetem, kepzelem el ujra es ujra a szitut. Minden megvan, ami korulotte tortent.


Valamint van olyan, hogy keresem a dolgot a fejemben es nincs meg. Majd egy masik alkalommal pedig megvan. Tehat olyan, mintha "letennem az asztalra" es odamegyek megkeresni. Nincs ott. Majd legkozelebb veletlenul arra jarok, megnezem megegyszer es megtalalom. Ez igy furan hangzik, de en igy mukodtem :) Sot, a fajdalmat is le tudtam tiltani egy bizonyos fokig. Talan ez meg mukodik.

2013. júl. 29. 14:01

Menj el neurológushoz, aki remélhetőleg elküld CT-re. Az organikus okot jó lenne kizárni.

Akkor biztos, hogy valóban pszichés oka van, fáradtság, kimerülés okozza.

Pontosan milyenek a tünetek? Írj le 1-2 esetet.

11. 39dbe380da (válaszként erre: 1. - JanaW)
2013. júl. 29. 08:58
Szerintem kezd el az agyadat tornáztatni, tanulj valamit, a nyelv a legjobb, fejts rejtvényt stb. Az agyat is edzésben kell tartani.
10. ittmost (válaszként erre: 9. - JanaW)
2013. júl. 29. 08:55
A fáradtságot csak pihenéssel lehet orvosolni.
2013. júl. 28. 21:32

Na, ma sem lettem okosabb.

Azt hittem van valakinek sikersztorija.

8. moonlight13 (válaszként erre: 6. - JanaW)
2013. júl. 27. 08:46
Akkor ne csodálkozz! Ez természetes! Valahogy próbálj meg pihenni!
7. JanaW (válaszként erre: 3. - 3b1a5ec920)
2013. júl. 26. 21:28

Es megosztanad, hogyan mult el, ha mar nem all fenn?

koszonom

2013. júl. 26. 21:26

:)

Aranyosak vagytok.


Ja, faradt vagyok es kimerult.

A magnezium sosem segitett, ilyen allapotban az mar szentelt viz.

2013. júl. 26. 16:26
magnéziumot egyél,meg B vitamin komplexet
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - JanaW)
2013. júl. 26. 15:49
nem lehet, h nagyon fáradt vagy?
2013. júl. 26. 15:27
sajnos - igen
2. Anika70 (válaszként erre: 1. - JanaW)
2013. júl. 26. 14:32
Nem tudom milyen mértékű a problémád, de azt tudom, hogy egy kisgyerek mellett az embernek kiesnek a fejéből a dolgok. Ezzel én is így vagyok:-))))
2013. júl. 26. 14:25

Már egy ideje volt, hogy szültem. Korábban nagyon jó memóriám volt, a régi dolgokra is még mindig nagyon jól emlékszem.

Viszont a napi, rövid távú memóriám nagyon rossz. Kezdek aggódni, mert azt mondta az orvos, hogy majd visszaáll, ha emberek között leszek újra, de nem sokat javult..

Szedtem már rá gingkot is és nootropilt is, de sajnos nem használtak. Esetleg van valami más, ami hatékonyabb?



Köszönöm, ha leírjátok a ti tapasztalataitokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook