Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » - 43 kiló 1 év alatt. fórum

- 43 kiló 1 év alatt. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: - 43 kiló 1 év alatt.

1 2 3
85. 1f317180b7 (válaszként erre: 82. - 025a84d4eb)
2013. aug. 16. 17:25
Így van!:-D
84. Mortisia 27 (válaszként erre: 1. - Ruella)
2013. aug. 15. 13:50
Gratulálok nagyon ügyes vagy, rajtam van 7 kiló felelesleg de nem akar lemenni, nagyon megerőltettem a mozgást és most nagyon fájnak a térdeim :(
83. ranna (válaszként erre: 80. - Rewt)
2013. aug. 14. 13:24
Szimplán csak nem jött össze számomra a 76-os hsz-ed eleje és vége.
82. 025a84d4eb (válaszként erre: 80. - Rewt)
2013. aug. 14. 12:08

Ennyit még nem derültem hozzászólón... Olyan okosságokat írsz, hogy csak!


Te vajon törődtél az egészségeddel 0-6-10 éves korodig? Maximum akkor, ha a szüleid törődtek vele. Ez esetben viszont nem a te érdemed, hogy nem híztál el. Ha pedig terhesség alatt hízik el valaki, ahhoz meg pláne ne jöjjön egy FÉRFI, hogy pálcát törjön felette. Ti férfiak soha nem fogjátok tudni még csak elképzelni sem, hogy mivel jár a terhesség és a szülés.


És azt meg honnan veszed, hogy nagyanyáink boldogok voltak? (Azok mindenképp, akik eltették a férjeiket láb alól... :) )

2013. aug. 12. 17:42

Nagyon csípem, hogy ha egy nő elér valamit az életben akkor a többi nyomorult ( tisztelet a kivételnek) mivel sosem volt kitartó semmiben sem, sosem érte el a célját, akkor hurrog és károg mint a veszett varjú!


Hölgyeim! A cikk írójának csak is érdem érem dukál! Nem az a lényeg, hogy ki hol bukik el, hanem az, hogy talpra tud állni.

A végeredmény a lényeg ez esetben is ami pedig szuper! Szóval kedves cikk író én szívből gratulálok neked és kívánom az élet minden területén legyél kitartó és ezáltal sikeres!


A varjúkkal meg ne törődjél:-)) sajna magyar női virtus! Pláne itt! Hajrá és csak így tovább a cikket pedig köszönöm!

80. rewt (válaszként erre: 77. - Ranna)
2013. aug. 9. 12:13

Igen. Ez a sors (fórum) fintora...

Rengeteg sok fórumozó van itt és különböző gondolat-társítás történik a különböző cikkek és hozzászólások egybe-vetéséből.


Én is érdekesnek tartom, hogy valakinek az a tény, hogy nagyszüleink szinte nem is ismerték a túlsúly "problémáka" - és az én feltételezett értelmezésem ilyen "végkifejletet" produkál.


Úgy néz ki - Te a fórum belső munkatársa vagy - és az a feladatod, hogy tovább bogózd, terjeszd a felvetett témákat, hozzászólásokat.


Nos, így alakult ki olyan helyzet, amelyhez sokan sok féle véleményt írhatnak..

Az én véleményem:

Tudatosan törődni egészségünkkel - még mielőtt 50 kilót felszednénk. Mert ez a "huszár virtus" (50 fel, majd 50 le..) nyomot hagy és károsan befolyásolja egy egészséges szervezet működését..

(El tudom képzelni a has táji partikat egy ilyen "mutatvány" után. Bőr feszessége stb..., de inkább az egész szervezet különleges igénybe vétele...)

79. ranna (válaszként erre: 78. - Zsuzsuska)
2013. aug. 5. 07:44
Én is azt hiszem. :)
2013. aug. 5. 07:38
Ranna!erre már nem jön válasz,csak elsőre volt okos a kedves kommentelő :)
77. ranna (válaszként erre: 76. - Rewt)
2013. aug. 2. 13:07

Ha jól értettem, meghíztál, mert nem volt elég ismereted a többletsúly veszélyeiről és hiányoztak az általános ismeretek az egészséges életvitelről.

....

(Nagyszeüleink, szüleink - szegények - kimaradtak az ilyen élményekből. Sosem érdekelte őket a súly, hanem sokkal értelmesebb , nemesebb dolgokkal foglalkoztak - és boldogabbak voltak....)


Na akkor most boldog tudatlanság legyen, vagy tudatosság??

76. rewt
2013. aug. 2. 08:53

Ha jól értettem, meghíztál, mert nem volt elég ismereted a többletsúly veszélyeiről és hiányoztak az általános ismeretek az egészséges életvitelről.


Ha akkor kaptál volna elég tájékoztatást e területről, akkor most nem kell küzködni, hadakozni... De , te értelmes felvilágosító információk helyett cukros nedveket kaptál - hiszen azt tukmálják mindenhol.


Tény, hogy egy egészséges szervezet súlyának megduplázása, súlyos következményekkel jár. Ezen túlsúly helytelen (türelmetlen, rövid időn belüli) eltávolítása viszont - akár végzetes is lehet.


No, de végre sikerült - van "célod", van "témád" - mintha a túlsúllyal való küzdelem volna az élet célja.


Véleményem szerint ezt valakik akarják és eredményesen produkálják is - szinte az egész lakósság hasonló "problémákkal" küzd.


Ezen túlsúllyal való küzdelem "szokássá" (sztereotípiává ) válik . Ennek az a következménye , hogy nap mint nap azt tudatosítod magaddal - ilyen engrammot adsz meg magadnak - hogy "kövér vagyok" "fogynom kell" - amit a sok ismétléstől a tudatalattid el is fogad és megpróbál teljesíteni.

így történhet, hogy amikor 31 kilós leszel , akkor is éppen olyan "kövérnek" fogod magad érezni mint most.


Vagyis: az értelemteljes, tartalmas élet helyett egy "küzdő roncs"-á is változhatsz sok depresszióval , keserű szájízzel stb. Ez meglátszik a kisugárzásodban is a környezetedet ezzel kellően fertőzve te is hozzájárulsz az általános boldogtalanság érzetéhez...

(Nagyszeüleink, szüleink - szegények - kimaradtak az ilyen élményekből. Sosem érdekelte őket a súly, hanem sokkal értelmesebb , nemesebb dolgokkal foglalkoztak - és boldogabbak voltak....)

2013. aug. 1. 10:58
Nagyon ügyes vagy! Ehhez azért kellett akaraterő is. Az tetszett a legjobban, hogy megszeretted a mozgást :-) Én is a terhességgel híztam meg, 64 kilóról 80-ra :/ Jelenleg 72 vagyok, ami csak azért gáz, mert alig több mint 160 cm. Én már annak örülnék, ha 70 alá menne a mérleg, most napi szintű futással, tornával és flabélossal (így együtt) próbálkozom 2 hete
2013. júl. 31. 13:42
Gratulálok! Nem semmi gyerek mellett még edzeni! :)
2013. júl. 31. 07:34
Ügyes vagy drága expokolim :)))
2013. júl. 30. 15:47

pasi vagyok, tehát zokni...


...meg figyelmetlen.. a felvezetőben nem olvastam a lényegről... a férjed mit szólt?

71. 117b1693d0 (válaszként erre: 70. - 025a84d4eb)
2013. júl. 30. 12:00

Anyukám 72 éves és egy stria sincs rajta sehol, még egy kis halványka sincs.

Azért én, ha keresek találok, nagyon vékony, kicsiket, halványak a combomnál. Korábbi hirtelen hízás eredménye.


Ezekkel nincs mit tenni, ha valaki nem előzi meg. De ahogy mondod, van úgy, hogy meg se lehet előzni. Mert ugye én, ha jobban odafigyelek, akkor nem híztam volna. De terhességnél 5 kiló plusz, az nem is hízás. Vagy például serdülőkorban, ha valaki hirtelen nő és persze nem csak hosszában. Sok fiatal lányon is lehet látni, hogy sose volt duci, mégis vékony kis csíkjai vannak itt-ott.

70. 025a84d4eb (válaszként erre: 68. - 117b1693d0)
2013. júl. 30. 11:28
De szuper, szerencsés vagy! Nekem az első terhességem alatt jelentek meg (jó nagy lila csíkok voltak), akkor 8kg-ot híztam, a másodiknál nem lett több szerencsére, bár ott 5kg-ot fogytam a 9. hónap végére. De a diéta segít elhalványítani, így már nem olyan feltűnőek, szépen kifehéredtek.
2013. júl. 30. 11:26

Gratulálok!!!! Nem semmi!!!


Nekem még mindig striás a hasam, a fiam lentre csinált párat, a lányom a köldököm körülé részt szagatta szét. Mindkét gyereknél egyik napról a másikra nőtt hatalmasat a pocakom, egyszerűen nem bírta a bőr követni. Én is sok olyat ismerek, akinek nagyobb hasa volt, mint nekem, mégsem lett csíkos. Genetika.

68. 117b1693d0 (válaszként erre: 67. - 025a84d4eb)
2013. júl. 30. 11:21
Nekem se lett egy stria sem a terhességtől a hasamon. Anyukámnak se volt, pedig ő felszedett 17-20 kilót a terhességei alatt (40 körülről indult és egy év múlva ismét a régi súlyánál volt mindig).
67. 025a84d4eb (válaszként erre: 49. - 117b1693d0)
2013. júl. 30. 10:51
A striákról nekem mindig az a csaj jut eszembe, akivel együtt voltam a szülészeten. Nagyon vékony magas lány volt hatalmas pocakkal és 1db stria nem volt a hasán. Kérdeztem tőle, hogy ezt hogyan csinálta, azt mondta, hogy sehogy... Ez mi más, ha nem genetika? Valakinek rugalmasabb a bőre, valakinek kevésbé, ez van.
2013. júl. 30. 09:11
Nagyon ügyes vagy gratulálok! :)
2013. júl. 29. 18:29
hú de jó!megnéztem az összes fotódat és szerintem egyáltalán semmiféle lógó bőr meg ilyesmi nincs.nagyon nagyon jól nézel ki!!!az utolsó képeden rendesen izmos a karod.le a kalappal!aki meg itt kötözködik az nagyon gáz.először csinálja meg ugyanezt,aztán írjon rossz véleményt.
64. 74ebd19739 (válaszként erre: 62. - 74ebd19739)
2013. júl. 29. 15:51
Az előbb ki kellett lépnem, most jöttem vissza! De látom, nincs is naplód, akkor ez bukta!
2013. júl. 29. 15:40
Szívből gratulálok! Vigyázz erre a szép alakra! Sok-sok örömöt kívánok!
62. 74ebd19739 (válaszként erre: 57. - Ruella)
2013. júl. 29. 14:41
Becsülöm a kitartásod és az elszántságod! Most erőt merítek belőlled, és neki állok Én is, hogy elérjem a célom -10-15 kg! Elolvasom a naplód, és igyekszem nem feladni! Neked nagy nagy gratula! :)
61. 2100 (válaszként erre: 29. - Pepe 08)
2013. júl. 29. 08:55
..szerintem is szep testet es minusz eveket nyertel a kitartasoddal..a kepek mindent elmondanak, sikerult :)
60. wanda2
2013. júl. 29. 06:35
Nagyon ügyes vagy, és csinos :o)
59. Acimity (válaszként erre: 1. - Ruella)
2013. júl. 28. 22:15
Gratulálok,nagyon szép teljesítmény! Sok sikert kívánok a megtartásához! :)
58. 117b1693d0 (válaszként erre: 57. - Ruella)
2013. júl. 28. 16:02
Bocs, hogy ezt írom - nem szeretnék senkit megbántani ezzel -, de 110 vagy 115 kiló annyira sok egy nő esetében, hogy teljesen mindegy mennyi is pontosan és egyformán nagy teljesítmény onnan 70 kiló alá fogyni.
57. Ruella (válaszként erre: 47. - 00301065a7)
2013. júl. 28. 15:32
Jogos a hozzá szólás. A cikket kb 1.5 hónapja írtam, akkor 67 kilót nyomtam. Jelenleg 65kilós vagyok! Májusban kezdtem el 2012-ben, ott 110 kiló voltam, de van egy kép fent a kutyámmal, az 2012.márciusában volt, szerintem azon a képen 110 kilónál is több vagyok, bár akkoriban még nem mertem mérlegre állni!
56. 117b1693d0 (válaszként erre: 55. - 00301065a7)
2013. júl. 28. 11:14
"capisci" (Hadd kössek bele valami lényegtelenbe én is :DDD)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook