Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Olyan kismamák, anyukák tanácsait, történeteit szeretném kérni, olvasni akik méhen belüli tumor mellett hordtak ki egészséges babát!? fórum

Olyan kismamák, anyukák tanácsait, történeteit szeretném kérni, olvasni akik méhen belüli tumor mellett hordtak ki egészséges babát!? (tudásbázis kérdés)


2008. márc. 10. 19:31
Méhtestrák.Nem tudom még a pontos méretét,mert holnap megyek MRI-re.Nagyon szeretnék babát.Remélem még időben vagyok.
5. böbe83 (válaszként erre: 3. - Adry72)
2008. márc. 10. 15:41

milyen fajta a daganat?

Jó vagy rosszindulatú?

mekkora?

Mert méhizomdaganat mellett ki lehet hordani.

méhnyakrák mellett, ha csak a nyakra terjedt ki, akkor az a legjobb, ha a méhnyakat megműtik, és zárják, hogy ne táguljon. Ha pedig a magzat mellett fejlődött ki a méhlepény valamely részéből, akkor meggondolandó... mert az ha nagyobb is chemoterápiával ált jól gyógyul, aztán 2 év múlva lehet gyermeket vállalni...

4. Berenik (válaszként erre: 3. - Adry72)
2008. márc. 10. 13:55
Mit mondanak az orvosok?
3. Adry72 (válaszként erre: 2. - Berenik)
2008. márc. 10. 13:47

Igen láttam!Az a hölgy a hugom volt osztálytársa.

Kettőnk közt viszont az különbség,hogy neki emlődaganata volt.Már terhes volt amikor észre vették.Én viszont azt szeretném tudni,meddig húzhatom az időt,mit tegyek.Ugyanis nem vagyok hajlandó lemondani arról,hogy anya lehessek.

2008. márc. 10. 13:36
Én nem ismerek ilyen anyukát, de nem tudom láttad-e az RTL egyik műsorán (nem tudom melyik volt, talán a Fókusz)ahol egy daganatos kismama nem vetette el a gyermekét, nem ment el kemóra sem, megszülte az egészséges gyermekét, és meg is gyógyult. Köszönhette mindezt a hitének. Hitt abban, hogy meggyógyul, meg kell gyógyulnia már csak a gyermekéért is!!!!!!
2008. márc. 10. 11:57
Olyan kismamák, anyukák tanácsait, történeteit szeretném kérni, olvasni akik méhen belüli tumor mellett hordtak ki egészséges babát!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook