Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltál már hipnózison? fórum

Voltál már hipnózison? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 27. 05:44
Én jártam egy emberhez, aki autogén tréninget csinált és azt mondta, ez nem sokban különbözik a hipnózistól. Én azért egy kicsit csalódott voltam, mert izgalmasabbat vártam.
8. Annie1130 (válaszként erre: 6. - Gera175)
2013. júl. 26. 08:49
Az agy elektromos hullámokat bocsájt ki. Ezek az elektromos impulzusok mérhetőek. Minden tevékenységnek megvan a maga frekvenciája. Gondolok itt az alvásra vagy egy éber állapotra. Nehéz néhány szóban leírni, de tulajdonképpen olyan pulzáló hanganyagok, amelyek egy bizonyos frekvenciáról "levisznek" egy alacsonyabb frekvenciára. Ebben a nyugalmi, de mégis éber, ún. téta állapotban mindenkiből más dolgok jönnek elő. Általában a megoldatlan, feldolgozatlan dolgokat oldja meg magában az ember ebben a -nevezzük- meditációs állapotban. Szerintem klassz dolog.
2013. júl. 26. 08:11
Én már voltam,és el is végeztem egy pszichoszomatika és önhipnozis tanfolyamot /2x2nap hétvégén/ hétvégén/egy nagy tudásu illetőnél,ak Amerikában volt évekig és ott tanult.De ha a tanfolyamot nem tudod vagy nem akarod vállalni akkor a problémáddal is külön lehet hozzá fordulni és vissza tud vezetni rá mi miért is történik.Itt is rá tudsz keresni az interneten:Jankai Jánosnak hívják nézd meg az oldalát ott sok mindent meg találsz róla...Én pl. férjem halálát nem tudtam fel dolgozni és pár honapra rá mentem el hozzá,de nagyon meg érte! szerintem már az is meg ér egy próbát hogy a honlapját el olvasod!:)
6. gera175 (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2013. júl. 26. 07:50
Ezek a programok miről szólnak? Mielőtt letölteném őket...
5. gera175 (válaszként erre: 3. - Zakkantcsajszi)
2013. júl. 26. 07:49
Többször voltál? És feltárták, hogy a problémád honnan ered? Szerinted hasznos volt?
4. Annie1130 (válaszként erre: 3. - Zakkantcsajszi)
2013. júl. 26. 07:20
Tehát nem fogékonyak...:)
2013. júl. 26. 06:38
En voltam tobbszor is nagyon sokat segitett nem kell fogekonynak lenni ra az emberek 1-2%-a nem hipnotizalhato csak.
2013. júl. 26. 06:35
A családállìtást is tudom ajánlani.A hipnòzishoz nagyon profi szakember kell.Én kételkedek benne, hogy olyan sok lenne Magyarországon...Meg nem mindenki fogékony rá. Amit viszont "házilag " ajánlanék, az a Holosync vagy a Quantum Mind Power program.
2013. júl. 26. 05:48

Hipnózison gondolkodom, egy régi mindig fel-felmerülő "probléma miatt.

Valaki járt már? Segített? Negatív kommentelők kíméljetek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook