Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Samsung GT-S5230 telefonom érintőképernyője nem reagál, mi lehet a baj? fórum

Samsung GT-S5230 telefonom érintőképernyője nem reagál, mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 26. 10:46

Szia!

Én is így jártam,kicserélték a képernyőt 7ezerért,de megint nem az igazi...

2013. júl. 26. 02:02
ugyan ez a telom van nekem is, és már 3 éves, soha semmi baj nem volt vele.Pedig mindenkitől azt kapom, hogy az mennyire rossz teló. else tudom képzelni, hogy másnak baja van vele.Pedig napomta használom, nem is kicsit
2013. júl. 25. 23:39

A Samsungnak ennél a típusánál nagyon gyakran van ez a probléma :/

Vidd el szervizbe,szerintem érintőpanelt cserélnek,de lehet hogy kijelzőt...

2013. júl. 25. 23:16

szia.

egyszer én is így jártam, szerencsére még garanciális volt, ezért ingyen kicserélték a képernyőt. Próbáld meg egy egész éjszakára kikapcsolni, és utána hátha jó lesz, nekem először ez sikerült, de sajnos csak átmeneti volt a javulás. Azért próba szerencse.

2013. júl. 25. 23:00
Szia! Ha szerencséd van,akkor elég egy szoftverfrissítés (mindened törlődik), ha nem akkor kijelző csere (10-15ezret elkérnek érte,ha nem garis).
2013. júl. 25. 20:47
Tudna valaki sűrgősen segíteni? Samsung GT-S5230 telefonom van és úgy néz ki elromlott az érintő képernyő. Próbáltam a menűbe menni, de nem reagál az érintésre. Kikapcsoltam és most már be sem tudok lépni, mert a PIn kódom sem tudodm beírni, hiába nyomkodom a számokat. Mi lehet a gond?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook