Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nokia C5-03, fél éves mennyiért lehet eladni? T-mobile függő.Töltővel. fórum

Nokia C5-03, fél éves mennyiért lehet eladni? T-mobile függő.Töltővel. (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 25. 20:51
Hát ha újonnan 23ezer,akkor vedd annak a felét,mert veszít az értékéből alapból,meg függ h karcos e stb..de amúgy a fórumindítónak ajánlom,hogy írja be a nagybetűs keresőbe a telo tipusat es onnan pontosabb arat kap.Bar ha masikat akarsz,akkor irhatod h csere erdekel es akkor valami masikra rafizetsz.Sajna a teloknak hasznaltan szinte egyaltalan nincs ertekuk.Persze most nem a tobb szazezres telokrol beszelek.
5. Macskanita (válaszként erre: 4. - Kalasanszi)
2013. júl. 25. 20:43
akkor sok, vagy kevés a 7ezer érte?
2013. júl. 25. 20:00
Nokia C5-03 7 ezerért? Van, ahol újért 23 ezertől kapható, nézegettem az oldalakat.
2013. júl. 25. 19:23

Nézd meg az új árát és ahhoz mérten próbáld eladni az állapotától függően.

Amúgy már 7ezerért láttam hirdetve.

2013. júl. 25. 19:11

el szeertném adni, ajándékba kaptam fél éve, de nem megy nekem ez az újmódi telefon, és nem tudom, mennyiért tehetem fel oldalakra kb.

azért várok tippeket.Kereskedésbe nem adom be, mert ott pofátlanul alacsony árat kínálnak érte.

2013. júl. 25. 19:04
Nokia C5-03, fél éves mennyiért lehet eladni? T mobile függő.Töltővel. Köszike.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook