Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pánikbetegség, szorongás, depresszió fórum

Pánikbetegség, szorongás, depresszió (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Pánikbeteg vagyok!

2013. júl. 25. 16:39
Huszonéves lány vagyok,pánikbetegségben szenvedem! Kiskoromban jelentkeztek már a rohamok,többször el is ájultam. Kivizsgáltak,de nem találtak szervi problémát. Bizonyos ideig tartott ez az időszak, majd elmúlt és újra jelentkezett,de 4-5 alkalomnál többször sosem volt! Évekkel később (jelen pillanatban)ismét előjött! jelenleg annyira súlyos,hogy gyógyszert kell szednem. másfél hónap telt el,de az első gyógyszer nem vált be ,most egy másikat írtak!Mellé nyugtatókat kell szednem. Rossz közérzet,ha épp rohamom is van,- szívzakatolás,szédülés,lever a víz, ájuláshoz közeli állapot,hányinger! persze mondták,hogy a gyógyszerek az első hetekben felerősítik a tüneteket,de tegnap még teljesen jól voltam,sőt a kontroll vizsgálaton, szinte pacsiztunk a dokival,hogy hála istennek rendben vagyunk,majd este újabb rosszullét! Elfogom veszíteni az állásom,(betegállományban vagyok)a családom nem mer felügyelet nélkül hagyni,mert nem tudják mikor leszek rosszul,illetve ájulok el! Teljes kivizsgálás most is történt,de minden eredményem negatív! Ha valaki tud esetleg segíteni,-mivel próbálkozzam?, -hogyan legyek újra jól? megköszönném!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook