Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyulán hol érdemes megszállni nyaralás céljából és mennyiért? fórum

Gyulán hol érdemes megszállni nyaralás céljából és mennyiért? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 1. 16:11
Köszönöm a választ már le is foglaltam a Leila apartmant
6. d878fb6317 (válaszként erre: 4. - Lina*)
2013. júl. 25. 15:31

Szinte minden étterem kínál menüt, van ahol két-három fajta is van. Ezek megfizethetők.

A visitgyula.com oldalon naptár szerinti programokat találsz.

Holnaptól pl. Végvári Napok lesznek.

A strandon én is régen voltam, a természetes vizeket jobban szeretem, de tiszta és kulturált.

Építkezés zajlik, élményfürdő készül, de a strand többi része működik.

[link] előadások és jegyárak, a varfurdo.hu oldalon a stranddal kapcsolatban megtalálsz minden infót.

5. Hmv. (válaszként erre: 4. - Lina*)
2013. júl. 25. 15:27

Talán 4 éve voltam az unokákkal Gyulán, a Leila-apartmanházban szálltunk meg, nagyon meg voltunk vele elégedve, jól éreztük magunkat.

A strandról sajnos ezt nem mondhatom el, mert alig volt olyan medence, ahol a gyerekekkel együtt szórakozhattunk volna. Ahová én bemehettem volna, a kicsiket még a lépcsőre sem ültethettem le.

Az egyetlen gyermekmedencébe természetesen én nem játszhattam velük.

Ez volt az egyetlen olyan fürdő, ahol mindenért sípoltak a felügyelők, nagyon szigorúak.

Azóta nem voltunk, megvárjuk, míg felpül az élményfürdő, mert eddig nem sok szórakozást nyújtott a drága belépőért!


Az igazsághoz tartozik, hogy azóta már a hullámmedencébe is bemehetnénk együtt, mert már nagyobbak, akkor viszont még féltek.


A szálláson akkor csak mi voltunk, két külön szobát használhattunk, két kis fürdőszobával, a konyha mindennel felszerelt.

Központi helyen fekszik a ház, félúton a város szíve és a fürdő közt. Távozáskor kocsival vitt bennünket nagyon kedves tulajdonosnő a csomagokkal és a gyerekekkel a buszmegállóhoz, pedig nem is volt messze!

S sajnos közben a férjem rosszul volt, ő hozta-vitte orvoshoz, gyógyszertárba - önzetlenül.

2013. júl. 25. 13:57
nézegettem az apartmanokat és több is tetszik,de például hol érdemes enni ahol nem tul drága az étel?És milyen programok vannak?A strandon se voltam soha még!
2013. júl. 25. 13:12
Ha esetleg konkrétan van kérdésed valamelyikkel kapcsolatban megpróbálok segíteni. Gyulai vagyok.
2013. júl. 25. 13:00

Rengeteg apartman közül választhattok, ezek nyilván olcsóbbak mint a szállodák.

Találsz párat itt: [link]


és itt is: [link]

2013. júl. 25. 12:34
Idén Gyulán szeretnénk nyaralni a párommal!Valaki volt ott esetleg,leírná a tapasztalatait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook