Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátok szerzésének trükkjei, és tapasztalatok fórum

Barátok szerzésének trükkjei, és tapasztalatok (beszélgetős fórum)

4. ina87 (válaszként erre: 1. - Fedra28)
2013. júl. 25. 13:17
Jön az magátol,nem kell eröltetni visszont hamár sikerült akk azt ápollni ovni kellene,van az ojan igazi barátságok de viszont manapság nehéz találni ilyet,sok ember pl az internet világában talál cseverézös emberek de a személyes kapcsolat nincs meg,én azon modvagyok a barátkozáshoz időkell,volt sajnos mikor ujra kellet a barátkozás épitenem régiek nem voltak már meg,mondjuk sokhejen lehet barátokat szerezni ami nem interneten zajlik.
3. Fedra28 (válaszként erre: 2. - F49b154b31)
2013. júl. 25. 11:31
Köszönöm a hozzászólást.
2. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Fedra28)
2013. júl. 25. 10:18

A barátokat a közös programok, azon belül a közös érdeklődési kör hozza össze. Ez lehet munka, nyaralás, szülés, kocsma, meccs...stb.


A barátkozás spontán dolog, vagy legalábbis a annak kéne lennie, nem olyan amit erőltetni kell.

2013. júl. 25. 10:12
Sziasztok! Mindenki kapott már jótanácsokat, hogy hogyan bővíthetnék ismerőseik körét, hogyan találhatnak új barátokra, esetleg igaz barátokra. Pl. a különböző közösségi portálokon való ismerkedés, vagy valamilyen klubba való belépés, illetve ide-oda eljárni... stb. Én kíváncsi lennék, a ti tapasztalataitokra a témával kapcsolatban. Kinek, hogyan sikerült, milyen buktatók akadtak a barátok keresgélése közben. Egy történetet szeretnék írni egy lányról, aki rettentően magányosan érzi magát, és mindent megtenne, és meg is tesz, hogy barátokat szerezzen. De mivel én csak a magam szemszögét látom, szeretném minnél több ember tapasztalatát megismerni, hogy a lehető legtöbb oldalról be tudjam mutatni a problémát. Előre is köszönök minden hozzászólást. Aki nem akarja, hogy mások is elolvassák a tapasztalatait, nyugottan írhat privátban is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook