Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gáztűzhelyre új rácsot hol lehet vásárolni? fórum

Gáztűzhelyre új rácsot hol lehet vásárolni? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 25. 09:55

Itt is találhatsz egy ötletet. 1 evőkanál szóda(ammónia) a megoldás.


[link]


Az új rács bizony nagyon drága:7-14 ezer Ft között van.

2013. júl. 25. 09:32
Igen, a brigéciol tényleg működik, az autós cuccok között kell keresni, bármelyik hiperben kapható. Én szórófejes flakonba szoktam áttölteni, jól befújom vele a tisztítandó felületet, várok vele kb. negyed órát, és utána gyönyörűen le lehet mosni a zsírt, még sikálni se nagyon kell. Próbáld ki!
4. zsazsanéni (válaszként erre: 2. - Marcsika123)
2013. júl. 25. 09:01
A gáztűzhelyről a koszt a Brigéciol nevezetű szerrel győnyőrűen le lehet takarítani.Ez motorblokk tisztitó szer.Ezt használták a szerelők amikor a nagykonyhákból behozták javítani a nagy tűzhelyeket,gázzsámojokat.Ragyogóan letakaritja a dolgokat.Gyakorlatból tudom ajánlani.
2013. júl. 25. 08:57

Guggoló mit mond?

[link]


De a WellDone-ra esküszik mindenki

2013. júl. 25. 08:48

Sziasztok!


A gáztűzhelyem rácsa kritikus állapotban van, az előző lakó eléggé igénytelen volt évekig, és nem tudom rendesen letakarítani! Már mindent próbáltam, hideg zsíroldó, súrolószer, stb.. még késsel is kapargattam, de zsíros maradt!


Úgy döntöttem, hogy inkább vennék rá újat! Hol lehet kapni csak rácsot? A többi részét kiskáltam már, egyedül a rács botrány :)

Előre is köszönöm!

2013. júl. 25. 08:44
Gáztűzhelyre új rácsot hol lehet vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook