Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az új párod és a gyermekeid hol találkozzanak először és mennyi időre, egyáltalán mire kell figyelni? fórum

Az új párod és a gyermekeid hol találkozzanak először és mennyi időre, egyáltalán mire kell figyelni? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 24. 21:45
Az én fiam 8 éves volt, és szerette volna megnézni Budapesten a tüzijátékot. Mondtam neki, hogy nem merem az éjszakába vinni egyedül, ráadásul tömeg is van. Aztán mondtam a fiamnak, hogy egy nagyon kedves barátom elkisérne bennünket, és vigyázna ránk. Nagyon örült neki, és azonnal egy hullámhosszra kerültek. A tüzijáték előtt voltunk a Margitszigeten is. Igaz, hogy a fiam Ákosnak hívta egésznap a barátomat, pedig más a keresztneve, de ez elhanyagolható. :D
2013. júl. 24. 21:43

Az én nevelőapukám a lakásunkon lett bemutatva, de csak mint egy barát. Aztán többször jött, egyre tovább maradt, már neki is adtunk jóéjt puszit. :)

9 éves voltam, amikor elvette anyukámat és azóta is együtt vannak. :)

Igazából nem a helyszín a fontos, hanem a találkozások milyensége. Nyilván ne a hálószoba legyen az első, ahol meglátják-persze ez csak vicc. :)

2013. júl. 24. 21:37
Az én lányaim,5 és 11 évesek voltak,párom eljött értünk,és elvitt minket a Mátrába kirándulni,nagyon-nagyon jól sikerült az egész,két éve már együtt is élünk így négyesbe :)
2013. júl. 24. 20:17
Állatkert, vadaspark, vagy esetleg valami más külső helyszínen mondjuk piknik közben...stb. Azért legyen valami program is, ne otthon legyetek, az olyan feszengős, így meg adott egy téma ami köré épülhet a beszélgetés.
2013. júl. 24. 20:16

Mi anno a Budai várhoz csináltunk egy kis kirándulást. De tény és való, hogy valami közös program kell, de semmiféleképpen sem nálatok vagy az új párodnál.

Bár már nem vagyunk együtt, de nem a gyerek miatt. Mondhatni imádták egymást.

2013. júl. 24. 20:06
Mi állatkertbe mentük. :)
2013. júl. 24. 19:52
Mondjuk az állatkertben, odalép hozzátok, beszélgettek. Egy kirándulást is szervezhettek, persze az sem mindegy, mennyi idősek a gyerekek, kiskamaszokkal ezt nem lehet.
2013. júl. 24. 19:25
Az új párod és a gyermekeid hol találkozzanak először, és mennyi időre, egyáltalán mire kell figyelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook