Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » P90X2 - folytatódik fórum

P90X2 - folytatódik (beszélgetős fórum)


9. Booo81 (válaszként erre: 8. - Booo81)
2013. aug. 1. 13:43
Megvannak a számok, az összes! Ma/holnap összerakom a fotókkal és felteszem a naplómba. Meg akarok egy olyat is csinálni ami 2-3 naponta készülő fotó csak a hasról ahogy lemegy a zsír és előtűnnek a kockák. Az kb 30-40 fotó össze akarom rakni 15-20mpes videóban, hogy látványos legyen :)
8. Booo81 (válaszként erre: 6. - 21acd87fa3)
2013. júl. 31. 10:51

Akkor az ösztöneimre hagyatkozva csinálom a P90es táplálkozást nekem meg az vált be, nem köpködöm én a paleót főleg mert nem is nagyon ismerem. Tesóm csinálta próbált ráterelni de én nem voltam még akkor nyitott. Valahogy úgy vagyok vele, hogy figyelni kell a szervezet mire ugrik, mit szeretne és a ha ezt betartod akkor sztem nem lehet nagy baj.


Naplómba beengedlek, mindenkit beengedek akivel van miről megosztani a tapasztalatokat. Azokat nem szeretem akik idejönnek körbenéznek felteszik a felesleges kérdéseiket és úgy tesznek mint akik nagyon foglalkoznak a témával és lelépnek mert kifogásgyárba kezdenek. Na az ilyen emberektől kerüljek messze!!! :)

2013. júl. 30. 11:58
Jelentkeztem a naplódba, ha nem baj, kíváncsi vagyok. Persze ha nem engedsz be, nincs hari. ;)
2013. júl. 30. 11:55

Táplálkozásban én más vonalat követek, előzőleg se a P90 ajánlásait követtem. Jelenleg paleózom (nem ér nagyon köpködni :D), nekem ez vált be. :)


A kiindulási adatok összeírása nagyon jó dolog, úgyhogy csak támogatni tudom, később jó lesz visszanézni az eredményeket. :)


Izomlázam nekem egyelőre nincs, de ezt betudom annak is, hogy eléggé bénáztam tegnap... Mondjuk a hasamat érzem egy kicsit, de az még a P90 előtti Rubint Rékázás miatt van. :D

2013. júl. 29. 14:53
Apropó te táplálkozást, hogy csinálod, erre vonatkozó leírásokat nem találtam. Ezért azt határoztam el, hogy hasonlóan fogom csinálni mint az első részben. Van más okosságot, tapasztalatod, véleményed?
2013. júl. 29. 14:52
Sajnos erre is azt lehet mondani, hogy csak akkor használ ha csináljuk :) VISZONT AKKOR NAGYON! Izomláz ezerrel mondjuk ezt betudom annak, hogy ezt a szintű terhelést úszás előtt csináltam csak ami ugye már idestova 2 hónapja volt, érzem is, hogy elplöttyedtem, de egyszerűbb lesz visszaállni ill folytatni, cél az izmos, feszes has mell és a hozzájuk tartozó dolgok. Sammie megirigyeltem a részletes checklistádat magadról azt hiszem én is készítek egyet és akkor kitűzöm számokban, hogy hány % zsírtól szeretnék megszabadulni. Most kb 28-29 % azt tudom. De akkor én is mérek és felteszem...
2013. júl. 27. 20:50

Üdv! :)


Én hétfőn kezdem a zúzást, már nagyon várom! :)

2013. júl. 25. 11:26
Ma du elkezdődik ismét az otthoni izomépítés, mivel tudom, hogy az első harmad a súlyvesztésről illetve a zsírégetésről szól, ma már bringával jöttem dolgozni. Így fogom csinálni ezt az elkövetkező 30 napban. 28 perc alatt beértem, találtam egy jó kis app-et ami élvezetesebbé teszi mert ellát adatokkal ami egy férfi számára láthatóvá teszi az elvégzett munkát. Jó volt látni az adatokat, átlagos sebességem 14,8 Km/h volt. Lesz ez még jobb is. :)
2013. júl. 24. 14:13

Sziasztok!


Ezennel megnyitom e témát, látom ebben még senki nem írt. Itt az ideje, remélem segíteni fog sok embernek. Ahogy most állok elég kevés az információm a második szériáról. Holnap fogom kezdeni de szeretnék kicsit körültekintőbben belemélyedni a témába. Aki végigcsinálta az elsőt és vágyik még a mozgásra az ezt az újabb irányt fogja választani. Na hajrá, ugorjunk fejest...


Aki járatos ebben a második szériában az kérem ossza meg tapasztalatait. Amennyiben nincs ilyen akkor kezdem én a 0-ról :)

Bring IT!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook