Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha FB-on egy poszt alatti kommentemben megemlítek vkit (kék lesz a neve), akkor ő kap arról értesítést, ha vkik lájkolták azt a kommentemet? fórum

Ha FB-on egy poszt alatti kommentemben megemlítek vkit (kék lesz a neve), akkor ő kap arról értesítést, ha vkik lájkolták azt a kommentemet? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 24. 10:48

De nem képen történt jelölés (taggelés), hanem szövegben ki lett kékítve a neve :-)

Úgy is kap értesítést, ugye?

2013. júl. 24. 10:47
Igen,látja és fog tudni róla :)
2013. júl. 24. 10:45
Igen. (Engem egy osztálytalis képen jelöltek meg,és azóta is mindig kapom az értesítést,hogy "XY kedveli a képet,amin szerepelsz" vagy valami ilyesmi,nem tudom pontosan idézni a szöveget.)
6. ficusbenjamicus (válaszként erre: 4. - Lgaga)
2013. júl. 24. 10:44
De vajon azt látja-e, hogy azt a kommentet, amiben megemlítettem őt,lájkolta-e valaki? (Régebbi kommentről van szó egy régebbi poszt alatt, és most többen elkezdték lájkolgatni, és nem tudom, hogy az, akik megemlítettem benne, látja-e, hogy mennyien lájkolják, kap-e erről külön-külön értesítést)?
2013. júl. 24. 10:43
IGEN!
2013. júl. 24. 10:40
arról biztosan kap értesítést, h megemlítették a nevét egy kommentben
2013. júl. 24. 10:39
Igen kap
2013. júl. 24. 10:36
Remélem, érthetően írtam le :-)
2013. júl. 24. 10:36
Ha FB-on egy poszt alatti kommentemben megemlítek vkit (kék lesz a neve), akkor ő kap arról értesítést, h vkik lájkolták azt a kommentemet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook