Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen praktikát alkalmazhatnék ebben az esetben? fórum

Milyen praktikát alkalmazhatnék ebben az esetben? (beszélgetős fórum)


4. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2013. júl. 24. 12:32
Én a helyedben egyszerre csak egy dologra koncentrálnék, és hagynám pihenni a testemet.
2013. júl. 24. 09:20
Mi lenne, ha orvost kérdeznél meg, aki szintén elmondaná, amit a másik topikban is elmondtak már páran, hogy nem lehet tudni! Mennyi esély: 50-50%. Vagy összejön hamar, vagy nem.
2. bowie (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2013. júl. 24. 09:00
Én úgy tudom, hogy érdemes addig várni, amig a ciklus rendeződik, a hormonok miatt. De lehet ez már nem érvényes feltevés.:))
2013. júl. 24. 08:52

(Pár napja írtam már ki hasonló kérdést,de most más szemszöből közelítem meg a dolokat)



Szerintetek mennyi esélyem van?

Férjemmel úgy döntöttünk,neki kezdünk az újabb babaprojektnek.Szabadon szeretjük egymást.De! Nem rég szültem,márciusban.Azóta szoptatom a babám és még nem állt vissza a ciklusom se,azaz még egyszer sem jött meg szülés óta.Mennyi esélyünk van igy?Esetleg tehetnék valamit a cél érdekében ami nem lesz a tejelválasztás kárára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook