Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik a legszebb és legjobb tengerpart a közeli országokban? fórum

Melyik a legszebb és legjobb tengerpart a közeli országokban? (beszélgetős fórum)


2014. jan. 20. 04:12
amalfi coast,del olaszorszag/.
2013. aug. 12. 21:08
Köszönöm szépen a tippeket mindnekinek! :)
2013. júl. 24. 16:46
Trogir
15. bowie (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2013. júl. 24. 16:19
Szlovákiában a szlovák paradicsomra gondoltam, hogy ha az képben van, az szuper egy hosszú hétvégére, ha nem félősek.:)) Én majd besz.rtam, de csodaszép.
2013. júl. 24. 12:43
Horvátország - Pula. Állítólag szép hely, meg Medulin. Unokatesómék voltak ott, nekik tetszett.
13. kszb (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2013. júl. 24. 11:47
:D ezek szerint én is voltam már! ;)
12. emagdi (válaszként erre: 7. - Kszb)
2013. júl. 24. 09:38

jah, a szlovák tengerpart a legszebb, mi is mindig oda járunk...

(LOL :)))))

11. kszb (válaszként erre: 10. - Bowie)
2013. júl. 23. 21:57
hehe :) Szlovén akart lenni :DDDD
10. bowie (válaszként erre: 7. - Kszb)
2013. júl. 23. 21:36
Ha a szlovákok is képben vannak, akkor egyértelműen az. Nem tudom helyileg honnan indultok,de esetleg érdemes képbe venni Szlovéniát is. Tiszta Svájc, csak olcsóbb. Gyönyörű hegyek, tiszta levegő, minden szuper és boldogságos..stbstb.:))
9. revi11 (válaszként erre: 1. - 5dbd810c99)
2013. júl. 23. 21:36

Horvátország,Senj...

Kicsi halászfalu,hangulatos utcácskákkal,rengeteg hajóval,kavicsos parttal.

Nincs is olyan messze,csak ajánlani tudom.Szállást ott foglaltunk,a parton állt egy konténer,ők ajánlottak és el is vittek egy szép,tiszta házhoz,a felső szintet kaptuk.

Közelben hatalmas bevásárló központ,mindent be lehet szerezni.

Talán idén megint elmegyünk.

És ott láttam életemben eddig csak delfint ugrálni a vízben,ahogy a filmekben... :-)

8. bowie (válaszként erre: 6. - 18e79e1970)
2013. júl. 23. 21:31
Voltam Brelaban is, de sztem az már túl délen van egy hétvégéhez. És igen, az is valóban szép hely.:))
7. kszb (válaszként erre: 1. - 5dbd810c99)
2013. júl. 23. 20:46

ha csak hosszú 7vége, akkor inkább a Szlovák, vagy a Horvát tengerpart!

Olaszoknál Velencéig érdemes elmenni (út közben csodálatos tájat láthattok, ha kocsival mentek), de sztem ha a táj szépsége számít inkább a tengerparton, és az élővilág, akkor a szlovákok vagy horvátok.

6. 18e79e1970 (válaszként erre: 4. - Bowie)
2013. júl. 23. 18:15

Zatonba én is voltam, vagyis zadar volt az úticél, de nekünk ott annyira nem jött be a tengerpart Zaton valamivel jobb volt, ott egy családi részen voltunk. Sok program volt, a legtöbb ingyenes -maga a hely fizetős volt. Zadar viszont szép város.

A következő évben Brelaban voltunk, ez teljesen délen van. Na nekem ez nagyon bejött! Kristály tiszta tenger, gyönyörű hely. Igaz a part kavicsos, de nem éles kövekből áll, hanem olyan amin kényelmesen lehet feküdni. Innen közel van Dubrovnik is. Szép hely érdemes megnézni, de szerintem konkrétan az választani úticélnak nem érdemes, főleg ha számít a tengerpart minősége. Emlékeim szerint durva kavicsos volt.

2013. júl. 23. 17:56
Ha meg a látnivaló a lényeg, akkor inkább Olasz. Nekem.
2013. júl. 23. 17:56

Horvátországban inkább kavicsos partok vannak. Ott csak egy nyaralásom alkalmával volt homokos a part, Zaton volt a hely neve. Minden máshol kavicsos.

Olaszország homokos, de piszkosabb partrészekkel. Legalábbis azokon a részein, ahol én voltam. Délebbre szebb, de ha csak egy hosszú hétvége, akkor délig menni sok idő lenne.

Ha majd hosszabb útra mentek, akkor Kefalóniát ajánlom én.:)) 10ezren lakják, de nem tudom hol..:DD Mert szinte senki nincs. Az utak üresek, egy igazi paradicsomvidék...

2013. júl. 23. 17:49
Hát szép,homokos tengerpart,azért némi látnivaló is... Sajnos ennyi nyaralásra lesz csak időnk,szeretnénk kihasználni :)
2013. júl. 23. 17:46

hát, szerintem kb hasonlók minőségben (észak olaszorszég és észak horvátország)


persze kérdés, hogy mit szeretnétek, nektek mi a "szép" :) de szerintem egy hétvégénél kb mindegy melyiket választjátok

2013. júl. 23. 17:43
Az idén egy hosszú hétvégére nyaralni szeretnénk menni,de egyszerűen ötletünk sincsen,hogy hova. Olasz- és Horvátország között vacilálunk,mert ezek még azért elég közel vannak,nem telik el sok idő az utazással! Kinek melyik tengerpart vált be? Valami nagyon szép helyet szeretnénk! Érdekelnének a tapasztalatok! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook