Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kívánom a férjemet, mert... fórum

Nem kívánom a férjemet, mert... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
100. Lacóka
2014. máj. 10. 16:44

Kedves Fórumindító!

Véletlenül találtam rá az írásodra, és direkt ez miatt regisztráltam itt. Sajnos nagyon is ismerem ezt a problémát, és elmondom milyen érzés ez a másik oldalról. A párod oldaláról. (Bár ez a szó már nem teljesen helyes ebben az esetben.) Szörnyű. Először az ember nem érti mi történt, csak azt tudja valami baj van. Talán magát is hibáztatja. Megpróbál megoldást találni, hiszen szereti a párját. Talán azt is felajánlja, hogy forduljatok szakemberhez. Az lenne a jó, ha ezt elfogadnád, mert akkor talán még van jövője a kapcsolatotoknak. De ha nem, hát akkor egy napon azt fogod tapasztalni, hogy a párodat már minden más jobban fogja érdekelni mint Te. Elhúzhatjátok így akár évekig is, de a vége ugyanaz lesz. El fog hagyni, és akkor majd te nem fogod érteni mi történt, pedig egyszerű. Az ember, ha nem macochista, nem kínozza magát azzal, hogy vonzódik valakihez, aki ezt nem viszonozza.

Ha nem akarsz szakembert bevonni, akkor legalább tiszteld annyira, hogy nem kínzod fölöslegesen. Mond meg neki, hogy nem kívánod és nem bánod ha másnál keresi a szexuális örömöt. Ìgy talán veled marad, bár ezt én magam sem hiszem komolyan.

99. Luckó
2013. júl. 30. 13:01

Kedves Fórunindító!

Szép dolog az őszinteség, csak nem mindegy, hogy hogyan tálalod. Férjednek "kényszer" hatására megmondtad a frankót, - bele a közepébe, olyan dolgok miatt, amin nem tud változtatni. Nőni már nem fog, és ha nem hízékony alkat, hát...ilyen az anyagcseréje. Az ő egóját levitted a testsúlya alá, a saját egódat pedig a saját testsúlyod fölé, mert túl sokszor bizonygatod, hogy ő mennyire imád téged.

Ha tényleg együtt akarsz maradni vele,akkor tartozol neki is, és magadnak is azzal, hogy önmagadhoz is őszinte légy: szereted mint a legjobb barátodat, vagy mint egy testvért, öleled mint egy gyereket (anyasági érzelmek?), csak éppen úgy nem szereted, mintha a párod lenne. Történt-e veled valami, aminek egy hormonális káosz lehet a vége? A fogamásgátlód is okozhat ilyent, a nőgyógyászod simán megmondja.

Egyébként pedig minek szeded, ha nem szexelsz?

És a másik:pedig nem tudnád megcsalni...- szereted-e önmagad? Ha nem, akkor nem csoda hogy nem tudsz mást megszeretni, ragaszkodsz a megkapott nyugihoz. De miért nem viszel újdonságokat a szexbe? Ha ennyire felizgat 20 kg zsír, akkor cuccold haza a supermarketből. Ha ennyire szeret a párod, simán elnézegeti az ágy lábánál...:))Egy dolgot nem kéne elfelejtened: a szex az egy természetes dolog, hozzátartozik mindkettőtök életéhez, nálad is lesznek tünetei a cölibátusodnak, és a párodnál is. A férfiak agya,-libidója egyébként is másként mozog mint a nőké, nem lelkiznek, nem érzelegnek annyit (bár itt is lehet kivétel), szexelni akarnak. Kezdetnek: téged imád, mással szexel. A jó szex után megjöhetnek az érzelmek is - a másik iránt.

Sok szerencsét a megoldáshoz. :)

2013. júl. 30. 07:25

pasi vagyok, és elképzelem milyen lehet unalomból, megszokásból dugni..semmi érzelem, csak legyen túl rajta a párom, aztán békénhagy...


egy életen át? borzalom.

azért az érdekelne, ugyan miért szeretitek egymást? mert ezt illik mondani? vagy...

97. Pasionella (válaszként erre: 96. - 40f1eafcfc)
2013. júl. 26. 11:22
Mert így van!!!
2013. júl. 26. 10:42
A párom mindig azt mondja,hogy a jó szex egy rossz kapcsolatot is összetud tartani,míg a rossz szex vagy vágy hiánya egy jó kapcsolatot is szétbombáz.
95. nojni
2013. júl. 26. 10:09

Hát... Én is a magas, erős testalkatű, jóképű pasikat szeretem. Volt, hogy belezúgtam a "nem ideálom" pasiba, és -bár azt mondják a külső nem minden- nem is igazán vonzódtam hozzájuk "úgy". Szép dolog -vagy nem szép dolog, férjet úgy választottam, hogy ne csak belsőleg legyen tökéletes, hanem a külseje is beindítson. Ez több, mint 7 éve történt. És azóta ugyan válozott néhány dolog (nagy kajálások, két gyerköc...) de még mindig nagy darab, és vonzó, és szexis,és imádom.

Remélem nálatok változik valami, mert hullámvölgyek, nemnagyonszeretlek-időszakok, hagyjálbékén-napok mindig vannak egy kapcsolatban, de ha nincs meg a erőteljes szexuális vonzalom nem működik hosszútávon.

94. EsztyMorgan (válaszként erre: 92. - 40f1eafcfc)
2013. júl. 23. 20:15

Pontosan :))

meg most ez olyan,hha szeretek valakit akihez ráadásul hozzá is mentem, akkor ne azért szeressem mert már mondjuk több a kocka a hasán mint az ész az agyában.

93. a0c1361e44 (válaszként erre: 70. - 26a478a72e)
2013. júl. 23. 19:12

De, hogy tarthatsz jópasinak valakit, akivel nem szexelsz szívesen?


A jópasi jelzőt arra használjuk, aki szexuálisan is érdekel. Ha valaki nem érdekel így, akkor azt mondom, hogy helyes, nem néz ki rosszul, stb., de azt nem mondom, hogy jó pasi.


Szerintem te nem szereted vagy nem úgy szereted, ahogy a pasidat kell szeretni, hanem úgy, mintha a barátod lenne vagy a testvéred, mert ha nem így lenne, akkor kívánnád is.

92. 40f1eafcfc (válaszként erre: 91. - EsztyMorgan)
2013. júl. 23. 18:52
Erre mondják,ha valakit szeretek,azt szőröstül bőröstül:)
91. EsztyMorgan (válaszként erre: 88. - 40f1eafcfc)
2013. júl. 23. 18:17

Nnnnna igen..

Ha szeretek valakit, kívánom is.

Olyan nincs,h nélküle nem tudok élni de a szex nem kell.

90. 55416fb8e2 (válaszként erre: 89. - F758a7200f)
2013. júl. 23. 17:54

egyszer jottem ossze egy kifejezetten 'tipusommal', nem is lett belole semmi, annyira nem tudott megmozgatni bennem semmit :) a korabbi pasijaim (nem volt sok) szinte mind teljesen masmilyenek voltak kulsore, szerintem a noknek nem ez az elso :)

de en nem tudnek, akarnek olyan ferfival egyutt elni, akivel nem kivanom a szexet. ha ez a dolog hibadzik, ott elobb vagy utobb szerintem keres mast maganak valamelyik fel :(

89. f758a7200f (válaszként erre: 87. - 55416fb8e2)
2013. júl. 23. 17:30

En csak azt tudom mondani, hogy ez nagyon izles dolga, az, hogy nekem o a tipusom, konnyu, mert nekem sokfele pasi bejon, szoke-barna-neger-izmos-gizda-androgin-rapper-uzletember-gettosikk stb. szoval ez soha nem szukitette le a kort:)))


Viszont o is ilyen, szoval egyikunk sem monoizlesu, ennek egyetlen hatranya, hogy ha feltekenyseg van akkor eleg kielezett helyzetek jonnek ki belole. De hat meg mindig inkabb ez, minthogy semmi se legyen jo;)))

2013. júl. 23. 16:55

Fórumindító annyira bizonygatod,hogy mennyire szereted.

Hát marha rossz érzés lehet olyan emberrel élni,aki szexuálisan nem kíván engem.Gondolj már bele picit.Szereted,de nem vágysz rá...hmmm ez érdekes.Hogy szereted akkor?

Amúgy nem kell megsértődni írtak ezt azt az emberek,kicsit gondolkodj el ezen,és amellett hogy egyfolytában azt hajtogatot mennyire szereted, nézz a mélyére a dolgonak kicsit.

87. 55416fb8e2 (válaszként erre: 84. - F758a7200f)
2013. júl. 23. 16:52
nekem volt olyan parom, aki nem volt a 'tipusom' :) 5 evig voltunk egyutt, szex teren nem volt semmilyen problema. ha valaki tudna a receptet, miert lesz szerelem, mitol mulik el, miert kivanja egyik a masikat, miert nem, nem lenne ennyi problema ferfi es no kozott :) de lehet, hogy unalmasabb is lenne az elet :)
86. f758a7200f (válaszként erre: 65. - 26a478a72e)
2013. júl. 23. 15:33
Ezek szerint nem siman vekony o, hanem szikar de brutal ereje van, sztem ajandek egy ilyen alkat, ne akard, hogy mas legyen!
85. andi6020 (válaszként erre: 10. - 26a478a72e)
2013. júl. 23. 15:33
Türelem. Chips, hamburger, kenyér, cukor meg zsíros kaják, idővel lehet 100 kiló is.
84. f758a7200f (válaszként erre: 80. - 55416fb8e2)
2013. júl. 23. 15:29

Nem mindenben de spec amikor megismertem a ferjemet, tetszett. Mikor lattam a fiatalkori kepeit, annal is jobban tetszett:)


Persze, mindenki felett eljar az ido de azt cseppet sem mondhatom, hogy o nem volt a tipusom. Logikus, ha osszehasonlitanam egy fiatalabbal, kulsore nem o lenne elonyben de egy ilyen osszehasonlitas nem is lenne korrekt. Az a tipus amilyen o, atlagosan igy oregszik, az a tipus ami en vagyok, lassabban, ezert mindig latszani fog a kulonbseg, ettol fuggetlenul neki is jo a genetikaja (csak az enyem jobb:D)


Pl soha nem mondanek neki vmi olyat amin nem tud valtoztatni, a pocakert szoltam neki es lefogyott belole. Szoval azert azt se, hogy mindenkit el kell fogadni mindenhogy. Ha en ot pocak nelkul ismertem meg, szerettem bele, elvarom, hogy tegyen erte, hogy ne legyen.

83. 55416fb8e2 (válaszként erre: 81. - F758a7200f)
2013. júl. 23. 15:23
a feleseg azert van nehez helyzetben, mert emberkent szereti a parjat, de azt nem lehet eroltetni, hogy ferfikent is szeresse, kivanja. jo esetben ez evtizedekig kitart, rossz esetben a szerelemmel egyutt hamar elmulik :( de azt a masik fejehez vagni, hogy azert nem kivanom a szexet, ahogyan kinezel, mert masmilyen tipusu pasik tetszenek nekem, irto gaz, en komolyan nem is ertem, hogy lehet ilyet mondani valakinek, akit szeretek. foleg hogy ilyennek szerettem bele, ilyennek kivantam, tehat valami bennem valtozott meg, hogy most mar nem kivanom. olyan ez, mintha atharitanam valami irto szemet modon, hogy hat te vagy a hibas, hogy nezel ki :( azert azt mindenkinek jozan paraszti esszel tudnia kene, ha mar nem kivanja a masikat, mikozben az semmit sem valtozott sem kivul, sem belul, es a kapcsolatban ezen kivul minden jo, akkor valami sajat magaban valtozott, az erzeseiben vagy a hormonjaiban
2013. júl. 23. 15:18

Ne legyetek már tirpákok, nah de lányok:-DDDDDDDDDDDD


Amúgy nagyon jó, hogy nem gondolkodok furán és vannak még épkézláb normális nők a Hoxán!


Köszi :pick, gril, Eszti!


Szép napot kívánok!

81. f758a7200f (válaszként erre: 59. - 55416fb8e2)
2013. júl. 23. 15:15

Ezzel annyira egyetertek! Mindig annak van a legtobb elvarasa aki sajat maga keveset tud nyujtani!


Masreszt nem ugyanaz felroni vkinek, akit ilyennek ismertel meg es ilyen maradt, akkor jo volt, nemigazan tud valtoztatni apum ilyen volt fiatalon, ez egy boxoloalkat a 165/52, mint felroni egy elhizott, elhanyagolt embernek, hogy "bocsika, nem ilyennek ismertelek meg, kapj mar a buksidhoz, hogy nezel ki??"


Joggal mondana, ha annak idejen nem igy nezett volna ki

80. 55416fb8e2 (válaszként erre: 77. - F758a7200f)
2013. júl. 23. 15:13
az ember ha szerelmes, olyannak szereti a masikat, amilyen. attol meg lathatja, hogy nagy az orra, kicsi a szeme, oriasi a segge, de ha szereti, ezt mind szereti, vonzonak latja es nem taszitja :)
79. 2717ae3c22 (válaszként erre: 78. - 26a478a72e)
2013. júl. 23. 15:11
nyugi,ki mint él..úgy ítél.minden jót.:)
2013. júl. 23. 15:09

Na akkor innentől kezdve nincs értelme a fórumnak.

Köszönöm a segítő hozzászólásokat!

Szép napot :*

77. f758a7200f (válaszként erre: 52. - 55416fb8e2)
2013. júl. 23. 15:06
Akkor talalna valami mas hibat egy ido utan
76. f758a7200f (válaszként erre: 8. - Pasionella)
2013. júl. 23. 14:56
Igen, ez csak duma:))))
75. f758a7200f (válaszként erre: 1. - 26a478a72e)
2013. júl. 23. 14:54

Nem semmi amugy egy tok ellentetes tipishoz hozzamenni, hogy most o ezen kattogjon elete vegeig, hogy nem felel meg a te izlesednek. Most, hogy tudja is mert facan lekomunikaltad neki, ahanyszor meglat majd egy szekreny-embert, annyiszor felszisszen haragjaban...:)


Ez olyan mint amikor egy ffi elvesz egy barnat holott a szokekre bukik es szegeny csajszi soha nem fogja magat a helyzet magaslatan, qrvara nem lennek a ferjed helyeben (sot mi tobb, nem lennek ffi sem, mi nok is olyan genyak tudunk lenni)

74. b74f6e5cdd (válaszként erre: 72. - EsztyMorgan)
2013. júl. 23. 14:46
Így van, erről van szó, csak én kicsit keményebben adtam elő:-)) Köszi Eszti! Jó egészséget nektek!
73. 55416fb8e2 (válaszként erre: 70. - 26a478a72e)
2013. júl. 23. 14:42
igy vagyok en is a szomszeddal, a testveremmel, az anyammal, a baratnommel, hiaba szeretem, imadom, tisztelem, ha fizikailag nem vonz :) de nem is kell szexelnunk, es nem vagyunk hazasok :) vicceltem, de remelem, erted a lenyeget. a szex fontos egy hazassagban, ami a nemi vonzalmon alapul. persze ha egyikotoknek sem kell szex, akkor nem olyan fontos, de az ilyen hazassag ritka
2013. júl. 23. 14:40

Őszintén szólva nem értelek kedves fórumindító.

Az én párom szintén elég vékony testalkatú, és igen.. én is szeretem az izmosabb emberkéket. De amikor megismertem a páromat már akkor is 167 cm volt és 55 kiló. Megszerettem és beleszerettem, azért aki.. : önzetlen, kedves ámbár nem tökéletes. Ahogy te sem, én sem. De a hibáival együtt szeretem és tisztelem. És igen.. én nem vagyok 55 kiló, most már ezért teszek is. De sohasem kérte tőlem,h fogyjak le, mert meghíztam a szülés után. Mint ahogy én se kértem tőle,h hízzon. Nem is fogom. Mert nem azért szeretem,h milyen a teste. Ha lenne rajta 20 kiló plusz akkor is az az ember lenne, akibe beleszerettem. Ez már nem fog változni.

Hogy nem kívánod a pároddal a szexet..ott veled van a baj. Elég megalázó lehetett szegénynek, mikor közölted vele a tényeket. Lehet,h nem neki kéne változnia, változtatnia..

71. 26a478a72e (válaszként erre: 69. - E735ca597c)
2013. júl. 23. 14:39
Köszi,igyekezni fogok,hogy ez is megoldódjon :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook