Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen távirányítós autót érdemes venni 7 évesnek terepre? (nem lakásba) fórum

Milyen távirányítós autót érdemes venni 7 évesnek terepre? (nem lakásba) (tudásbázis kérdés)


3. martin3 (válaszként erre: 2. - Mariet)
2013. júl. 25. 08:23

szia! köszi, de nem olyan autóra gondoltam, ami igazi, amivel a parkolókban "játszanak" a felnőttek...hanem gyereknek valót, amit simán egy kis betonpályán a játszótéren tudna használni

eddig ilyeneket néztem, hogy carrera rc neo vagy gee arrow, ezek pl jók?

2013. júl. 23. 08:19

szia

ha nem akarod látni a síró gyereket és használhatatlan jármüveket, akkor modell szaküzletbe vagy használtan vásárolj !!!

Ezekhez lehet minden alkatrészt vásárolni, nem probléma a törés mert javítható csere alkatrésszel.

Semmi féle képpen nem lakásba valóak és szülői felügyelet kell hozzá! Mindenféle beállítás létezik, sebesség, kormány ,fék beállítható stb...

csak az áruk jóval több de évek után tuningolhatóak és nem csak gyerekeknek valók!!

sylkamodell

modellhungária

modell és hobby stb..

oldalán találni elég sok félét

kielégítő információt ott találni

fontos kezdőnek a "RTR" (komplett verziót érdemes vásárolni , ebbe minden van csak az irányítóhoz elem kell általában

szia

2013. júl. 22. 23:00

van valakinek konkrét tapasztalata, milyen távirányítós autót érdemes venni 7évesnek, ami nem törik szét az első akadálytól?

kisfiam már kapott 4-5 évesen is kb 4-5 ezreseket, de szét is esett 2 nap alatt, mert párszor nekiment az ajtónak(lakásban), gondoltam most drágábbat veszünk, ami kint is használható, elég nagy már hozzá, meg ügyes is lenne, de akkora a választék és nekem egyik márka sem mond semmit ez ügyben.

van esetleg valakinek konkrét tapasztalata elnyűhetetlen, vagy legalább strapabíróbb távirányítású autóról?

köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook