Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szülinapi vers apának fórum

Szülinapi vers apának (beszélgetős fórum)

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Kisvirág0118)
2013. júl. 26. 20:58
A facén a szeretem az anyukámat oldalán találod meg, hogyan készítették a pillangót, a két talpacskából.
7. Kisvirág0118 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 25. 13:44
Szia! Hát még nem találtam meg az igazit.. Köszi, hogy elküldted :) Ez tetszik. A link, amit küldtél viszont sajnos nem nyitható meg :(
2013. júl. 24. 20:22

Itt a kép: És mondjuk elég szerintem annyi szöveg is hozzá,amennyi az utolsó mondat az 5. hsz,-ben



[link]

2013. júl. 24. 20:17

Tavasz volt mikor, mint egy lepke belibbentem szívedbe,azon a szép napon.

Nyár lett,s eljött Apa a te születésnapod,tudod én parányi vagyok nagyon,

S helyettem anya köszönt,e talpnyomattal,ha nem lehetek veled, mert dolgozol

Szorítsd a szívedhez ezt, érezd életednek része lettem, s ragyogjon arcodon mosoly .

Apa sokáig maradj meg nekem, ezt kívánja Maja neked !

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Kisvirág0118)
2013. júl. 24. 16:10

Én egy éjszaka próbáltam neked írni, az első két sorig jutottam :) Aztán elálmosodtam, nem is gondoltam, hogy nincs még meg az ideális.

Ott arról írtam, hogy mint pillangó szállt az édesapja szívébe, mert pont azon a napon láttam a facén egy nagyon aranyos lapot. A baba talpai be lettek festve színesre, ezek lettek a pillangó szárnyai, középen a pillangó test fej a két talpacska lenyomat közé lett festve. Hatalmas és látványos ötlet.

2013. júl. 24. 16:02
Esetleg tud még valaki?
2013. júl. 22. 23:27

Bartos Erika: Apához

Igaz,picit nagyobb gyerek nevében íródott,de talán az írónőnek van még hasonló verse.

2013. júl. 22. 22:53
Sziasztok! Páromnak jövő hónapban lesz a szülinapja, van egy két hónapos pici lánykáknk; az Ő nevében szeretném meglepni apát egy képeslappal amiben egy szép apának szóló vers és az ő pici kéznyoma szerepelne. Tudna valaki segíteni nekem a verssel kapcsolatban? Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook