Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudok továbblépni..meddig lesz még szenvedés? fórum

Nem tudok továbblépni..meddig lesz még szenvedés? (beszélgetős fórum)


22. Szini07 (válaszként erre: 21. - Ittmost)
2013. júl. 23. 16:22
Próbálkozok vele...bármit megpróbálok csak legyen már egy kicsit könnyebb, mert nagyon nehéz ez már nekem lelkileg. De rajta vagyok a dolgon!
21. ittmost (válaszként erre: 20. - Szini07)
2013. júl. 23. 16:16
Nem is a más ágyába dőlés lett volna a tanácsom,azt csak véleményeztem.A 13.hsz-ben írtam a szerintem sokkal fontosabb dolgot.
20. Szini07 (válaszként erre: 19. - Ittmost)
2013. júl. 23. 16:14

Nem vagyok képes rá h töröljem :(

Hát én nem olyan típus vagyok aki olyan könnyel bedől a másik ágyába..ahhoz nagyon megkell h fogjon egy pasi..de egyébként biztos h egy nagyon erős impulzus kéne érjen és akkor tudnék felejteni, ami teljesen leköti a figyelmem. Bár nem érzem úgy h képes lennék most még mással lenni..majd a későbbiekben.

19. ittmost (válaszként erre: 16. - Szini07)
2013. júl. 23. 12:06

Ha ennyire közel laktok,úgy sokkal nehezebb.Legalább a facéról töröld le,h fotókat ne kelljen nézned róluk.

Egyébként sok nő is meg tudja csinálni a más ágyába dőlést,és működik.Ha kifogsz egy tényleg érdekes fazont,aki le tudja kötni a gondolataidat,máris távolabb kerülsz a másiktól.

Egyébként sok férfi is hiába csajozik be..ha nagyon szerette a nőt,akivel szakított,akkor nem túl hamar lesz képes új normális kapcsolat kialakítására.

Szóval ágyba dőlni egy új valakivel nem nehéz,csak az a kérdés,hogy utána mit érzel,mi alakul ki,úgyhogy csak ez ritkán jelent megoldást.

18. Szini07 (válaszként erre: 17. - F49b154b31)
2013. júl. 23. 12:04

Szomorú..mert ezáltal a szenvedés is nekünk jár.

Bár vannak kivételek is...

17. f49b154b31 (válaszként erre: 16. - Szini07)
2013. júl. 23. 11:59
A természet alakította így, hogy a nők kötődőbbek, hűségesebbek.
16. Szini07 (válaszként erre: 15. - F49b154b31)
2013. júl. 23. 11:53
Nekik olyan könnyen megy..de nekünk miért nem?
15. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Szini07)
2013. júl. 23. 11:36
Férfiak ezt úgy csinálják, hogy belevetik magukat egy másik nő karjaiba.
2013. júl. 23. 11:34

Nagyon köszönöm, hogy ennyien írtatok, nagyon jól esik! És köszönöm a sok tanácsot! Igazából ezekkel én mind tisztában vagyok, hogy mit is kellene tennem, az eszem tudja, felfogta, csak a szívem nem engedelmeskedik, és egyenlőre ez az ami mindig visszahúz...hétvégente eljárok bulizni a barátnőmmel, olyankor nincs is probléma, felszabadulok kicsit, mióta szakítottunk elkezdtem futni, minden este megyek, először azért kezdtem el hogy levezessem a feszültséget, aztán mára már ilyen megszokás lett, hozzátartozik a mindennapjaimhoz. Szóval ilyenkor elvagyok mikor ezeket csinálom, csak a hétköznapok nagyon nehezek..mikor lefekszem egyedül, meg hogy egyedül kelek...olyankor hiányzik a legjobban...

És persze tudja az eszem, hogy a csaj végülis nem hibás mert nem miatta mentünk szét, de számomra most mégis ő a gonosz és megfojtanám mikor tudom hogy vele van, és nem én vagyok ott...

Múltkor elhatároztam hogy igenis túlélem és elfelejtem, mert nem érdemli meg hogy szeressem..de aztán feltettek a közösségi oldalra egy közös képet...nahát mondanom se kell hogy visszazuhantam a földre...én próbálok erős lenni, de így megy hogy még belém is rúgnak..mert én ezt még így élem meg sajnos :(

Csütörtökön elutazok 4 napra, remélem segíteni fog kicsit, kiszakadni ebből a környezetből, mert közel lakunk egymáshoz nagyon és így még az utcán is minden rá emlékeztet. De én tényleg megpróbálok erős lenni, csak hát a szív...

2013. júl. 23. 07:33

Sok jó ötletet írtak már.Én még azt tenném hozzá,hogy menj el egy szép helyre egyedül,és az egész napot szenteld annak,hogy elképzeled,mit és hogyan szeretnél csinálni a jövőben,természetesen nélküle.

Bármit megváltoztathatsz:új barátokat szerezhetsz,új hobbit próbálhatsz ki,elköltözhetsz,lehet új munkád,kisállatot tarthatsz..és lehet egy teljesen másmilyen pasid is,mint ő volt! Főleg ezen érdemes elgondolkodni,hogy mit lehetne jobban csinálni,mint amilyen eddig volt.Aztán ha kitaláltál egy olyan életet,ami tetszik,képzeld el nagyon részletesen,és akkor el fog halványulni a srác képe lassan,mert ő ebebn nem szerepel.Te pedig kezdj hozzá ehhez az új élethez

12. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Szini07)
2013. júl. 23. 00:19
Majd akkor találod meg az igazi szerelmet,mikorképes leszell önzetlenül szeretni,mikor csak adni akarsz.Akkor majd képes leszel elengedni a másikat,mert azt akarod,ami neki jò,ha menni akar,akkor elengeded.És lehet,h kicsit fâjnifog,de arra gondolsz,h x ideig boldog voltál és már megérte élni,mertmegtapasztalhattad az igazi szerelmet.És mikor így fogsz érezni,akkor a másik nem is akarmajd menni.
11. ina87 (válaszként erre: 1. - Szini07)
2013. júl. 22. 23:56
Szia!ez a hejzet amibe vagy nagyon nehéz.de van kiút,elöször h szomorkodc atol nemlesz jobb,probáld letisztázni magadba h még te sajnálkozol atol nemjön visza,inkább meny el szorakozni itt a nyár,sok szabadtéri buli,program ilyenkor nemárt persze havan baráti társaság aki egykicsit feletedi veled a dolgokat,amugy meg miért is buslakodc ő hagyott ott 6év után tehát nyilván valo nem érdemel meg,ja és már jött egy uj csaj a képbe hát bocs de az ijenért nem éri meg epekedni,a legföbb az idö,az idö nagy úr sok mindent másként fogsz látni pl egyidö múltán,az sem az utolso és kizárt h ráfog jönni h hibázot és ujra akk majd kezdeni a kapcsolatot veled,de ahoz idö,elfogadás,nyugodság kell,föleg az utobbi akk ha kiakar veled ujra békülni,azért h nyugotan át tud majd értékelni a dolgokat,pl megérdemel téged ujra,vagy milyen rosszul is érezted magad a szakitás után.hiddel az idö mulásával tisztábban fogsz látni és nem fog fájni már anyira kitartás!
2013. júl. 22. 23:36
Nekem szakítások után a Sex és New York segített (a sorozat). Mindegy,hányszor láttam,lekötött. Nem a mélyen szántó gondolatok miatt,bár akad 1-2,hanem mert szórakoztatott. Na,meg a sok buli! Egyetlen estét nem töltöttem otthon. Anyám mondogatta is (külön éltünk,de szemben lévő házban),milyen mázli,hogy nincs kutyám,mert éhen is halna,mikor bánatom van. Mondjuk,én elég hamar kihevertem a fájdalmam,szerintem nincs értelme tépni a lelket! Rázd meg magad,tűzz ki egy célt,valósítsd meg,jobban fogod érezni magad tőle!
9. 40f1eafcfc (válaszként erre: 1. - Szini07)
2013. júl. 22. 22:50

Két olyan szakítás volt az életemben,ami fájdalmas volt,mert nem én akartam hogy vége legyen.Az egyiket 5 év után tudtam elengedni.A másikat két évig "gyászoltam"

Aztán jött egy új szerelem:) Minden jót!

8. Baatkaa (válaszként erre: 1. - Szini07)
2013. júl. 22. 22:33
2 honap az semmi. Nalam majdnem 1 evbe telt mire ujra nyitott lettem egy kovetkezo kapcsolatra. Pedig en szakitottam. Ido kell hozza. Kinek kevesebb, kinek tobb.
7. Bibi25 (válaszként erre: 1. - Szini07)
2013. júl. 22. 22:28
Eroltesd a gondolataid mas iranyba. Ha eszedbejut barmi vele kapcsolatban, tudatosan gondolj vmi masra. Borzasztoan nehez, de egy-ket het utan reflexbol fog ez mukodni es konnyebb lesz. Barmilyen figyelemeltereles megteszi. Klises duma, de jarj el a barataiddal minel tobbszor, meg ha belehalsz is,h szorakozni kell menned. NE!!!! nezegesd a kepeit/kepeiteket, sms-eket, barmilyen emleket. Mindent pakolj el azonnal, messzire. Ne gondolj arra,h neked most rossz. Olvass, nezz filmeket, tegy barmit,ami lekot, a lenyeg h rugaszkodj el a valosagtol es figyelj, pl a film minden egyes masodpercere,h ne szokjon a gondolatod mashova. Es jusson eszedbe, meg ha ez nem is vigasztal, h jobb elobb megszabadulni egy olyan embertol, aki ilyen erzeketlen veled szemben,mint kesobb:).
2013. júl. 22. 22:27

Jaj, nem kell vele foglakozni. Amíg a múlbtan élsz, addig nem tudsz a jövődre koncentrálni. Ne másokkal más magánéletével foglalkozz, hanem a sajátoddal. A csajra meg ne légy dühös, ő nem tehet semmiről, ha a párod még szeretett volna nem jött volna vele össze bármit is tesz vagy mond az a másik lány.


Szóval, tereld el a gondolataidat és kezdj új életetl:

- most ne nézz és ne olvass romantikus, szerelmes filmeket, könyveket

- ne nézegesd a közös fotókat, az elmúlt évek emlékeit tett be egy zsákba vagy akármibe és rakd el, vagy simán dobd ki. Rendet kell tenned magad körül.

- menj el fodrászhoz, masszázsra, manikűröshöz, akárhová, kényeztesd magad egy kicsit

- jár el bulizni, nyár van, mindenhol fesztiválok, fiatalok. Egy két ital után a kedved is megjön hozzá:)

- ne légy sokat egyedül, barátnők, szülők, testvér, beszélgess felük sokat, utána más színben fogod látni a világot

- járj el EDZENI, tornázni, futni, mozogni, akármi. A mozgás boldogsághormont szabadít fel, jól érzed majd magad tőle, eltereli a gondolataidat és lefoglalod magad


Szóval csak fel a fejjel, közhely, de a idő mindent begyógyít majd. És hidd el, semmi nem történik véletlenül! Rád vár valahol egy másik férfi, akivel találkoznotok kell:)

2013. júl. 22. 22:26
Ilyenkor nehéz mit írni. Mindenkinél más. Valaki gyászol, valaki meg kutyaharapást szőrivel. Ha más nem abba kapaszkodj abba, hogy Ő most boldog és nem szeretne veled lenni. Ez adhatna valami ellenszenvet irányába. Közhely, de idővel jobb lesz. Én most veszítettem el anyukám az sokkal nagyobb tragédia. Fiatal vagy, fel a fejjel és ne gubózz be nagyon még akkor se, ha nem nagyon van kedved másokkal lenni. Ha az Isten úgy akarja lesztek még együtt, de az is lehet mire visszajönne már Neked nem fog kelleni.
4. derintini (válaszként erre: 1. - Szini07)
2013. júl. 22. 22:19

Sokáig tart majd.Mindenki másképp éli meg. Nekem 3-4 hónapig tartott anno. Az első hónap volt a legrosszabb...

Kibírod, mert erős vagy...

3. kisj
2013. júl. 22. 22:17

Nagyon rossz érzés ez, de ki fogod bírni:)


Ennél jobban meg már nem veszítheted el.

2. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Szini07)
2013. júl. 22. 22:16

Pedig tovább kell lépned. Méghozzá úgy, hogy el kell fogadnod, hogy a srác már mást szeret.


Húzni kell egy vonalat és egy új úton neked is el kell indulnod.

2013. júl. 22. 22:13

Sziasztok!

Hátha valaki tud nekem segíteni, hogy mit tegyek :(

25 éves vagyok, 2 hónapja szakítottunk a párommal. Vagyis ő szakított, mondván már nem szeret...6 évet voltunk együtt. Én a mai napig szeretem és nem tudom magam túltenni a dolgon...ráadásul ő már összejött valakivel, akit még ismerek is..minden nap egy kínszenvedés, próbálom űzni a gondolataimat de nem megy. Ezzel fekszek, ezzel kelek. Ő nem érti meg, hogy én mit érzek. Eszébe se jutok, vmi rózsaszín ködben él most. Én meg legszívesebben megölném a csajt, de nem teszek semmit, mert nem akarom még jobban elveszíteni. Nem akarok vele veszekedni. De nem tudom meddig bírom még így :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook